Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 08:48:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 67010 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: ноември 18, 2020, 11:45:09 »

Аз се назландисвам на една зелена фурла във фешън дейс, ама трябва да взимам прахосмукачка още един брой и малко множко ще ми дойде.
Булче, аз имам усещането че без един великденски подарък от размяната, всичко друго ми е влезло в употреба, вероятно хората тук ме познавате добре или аз не съм претенциозна, не знам. Ама е много яко lol
Помня опаковката на едни подаръци от Скай особено. Кошницата от теб също. Абе всичко съм използвала до откат.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #301 -: ноември 18, 2020, 12:04:25 »

Питах - платено всичко може, само да издържиш приемните изпити. С проста сметка, ако си купиш диплома, може и по- евтино да ти легне, още по- добър вариант е да ползваш диплома на някого, все едно ти е консултант и още други неща, които не ми са особено ясни с каква цел се правят. Под формата на шега, естествено, ама е добре да се замисли човек, че може и да е истина. Даже и се получава вариант на задочно обучение, когато са онлайн без практическите упражнения. Почти всички работели в същото време, нещо недопустимо преди crazy
Като гледам, на никого не му е нужна диплома при наличие на социални мрежи и чичко Гугъл Wink Както казва брат ми, бременните са готови да разраждат дори и себе си и да дават препоръки на следящия ги лекар, стига  да слушаш внимателно за да им попречиш да го направят в точния момент.  smile
В последно време се страхувам да чета из мрежата за болести, защото от всичко се "разболявам". За добро или за зло обаче, много точно мога да опиша симптомите, моите и на домочадието, за да се вземат адекватни решения от вещи в тази област. Била съм командир на сандружинка по онова време, когато във всеки завод имаше ГО / гражданска отбрана /, та и аз като Киви извършвам дребни манипулации директно на кухненския плот Wink
Най- добре да сме здрави и да не ни се налага, де! Wink
Маги, то очаквано да хване и втората щом си играят заедно и си бъркат в очите. Дано се изчисти бързо и основно и на двете good
Днес съм го писала готварски ден. Чакат ме спанак, тиквички, една зелка и 400 гр. телешко месо за готвене. 4 различни неща ще са, да не си помислите, че ше е "манджа с грозде" Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #302 -: ноември 18, 2020, 12:18:02 »

Булка, щях да те питам за Черния петък в Абаутю, ама имаше изчерпани размери, а палтото много ми харесва и не исках да рискувам да го няма дотогава. Този аутлет вече не знам кой път го чувам, но ми е тъмна Индия къде се намира. Не ми се обикаля по физически магазини иначе дося да съм я обзавела от втората...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: ноември 18, 2020, 12:20:39 »

Адиктед , покажи го това палто че въображението ми вече рисува какво ли не lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #304 -: ноември 18, 2020, 12:31:38 »

Булка, щях да те питам за Черния петък в Абаутю, ама имаше изчерпани размери, а палтото много ми харесва и не исках да рискувам да го няма дотогава. Този аутлет вече не знам кой път го чувам, но ми е тъмна Индия къде се намира. Не ми се обикаля по физически магазини иначе дося да съм я обзавела от втората...

абе то се води Джъмбо плаза, според мен през седмицата няма хора, че е далече а и това е огрмоно и е на открито
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: ноември 18, 2020, 12:34:07 »

абе то се води Джъмбо плаза, според мен през седмицата няма хора, че е далече а и това е огрмоно и е на открито
То това се бъзикахме оняден че ходихме да си приберем едни пари от клиент. И бяхме в мола по случая- та там няма жива душа.... по малко населено беше от офиса на еконт, в който все пак имам пряк контакт
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: ноември 18, 2020, 12:49:21 »

Да и аз го знам тоя Аутлет на Уайкики, на МОника какви потниции блузи за 2-3 лева накупих лятото икъси гащи за 5 лв дънкови.Като се прибираме задължително спираме там.Виж в Джъмбо не влизам, ама там ДА!

Иначе аз понякога от втора ръка, понякога нови зависи.Ето сега си взех една блуза от втората употеба с етикет за 3 лв!, за дребните един чисто нов космонавт за 14 лв.Е такива попадения много уважавам smile

Бул;ка, добре каза за Абаут ю, аз едни якета дебан за мен и моя мъж, току виж ни огрее.И моля ви Пени борд гледам по спортните магазини и един Алманах в книжарниците.И въобще добре че имам мейл та ми пращат писма.

Баба почина, тоя месец ще ни разкаже играта, за финал на прекрасната година.Бог да я прости, имах чувството, че си беше в къщи тази нощ, не мога да го обясня.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: ноември 18, 2020, 13:29:01 »

Бог да я прости, Маги.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #308 -: ноември 18, 2020, 14:41:59 »

Ох Маги, съжалявам да го чуя, лека и пръст!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #309 -: ноември 18, 2020, 14:49:24 »

Маги, мир на душата й!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: ноември 18, 2020, 15:03:17 »

Благодаря момичета, само съм благодарна, че си видя и правнуците.Дочака двете госпожици и докато беше с акъла си им се порадва.

Трябва да готвя, да правя кекс(поискаха си) а нещо нямам желание за нищо.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #311 -: ноември 18, 2020, 15:44:37 »

Маги, съболезнования heart Наистина е било късмет да си види правнучките и да им се порадва. Да почива в мир!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #312 -: ноември 18, 2020, 16:29:34 »


Баба почина, тоя месец ще ни разкаже играта, за финал на прекрасната година.Бог да я прости, имах чувството, че си беше в къщи тази нощ, не мога да го обясня.

Има нещо мистично в момента, в който се ражда и си отива човек и близките винаги усещат енергията. Когато се роди Змей 1 не казахме на никой, че отиваме към болницата. Раждането беше доста критично, после леля ми, баща ми и майка ми казаха, че им е било лошо цяла нощ и не са могли да спят...симптомите им са отшумяли горе долу като родих. А когато дядо си отиде ми беше свито цял ден, защото го очаквахме, а изведнъж спокойствие и лекота усетих, все едно всичко е наред. Мама звънна след 10 минути да ни каже.

Сега е свободна баба ти от всичките си мъки и болежки! Аз вярвам, че им става по - добре на нашите починали близки. Имала е пълноценен живот, видяла е правнуци! Светла и памет и прегръдки, Маги!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: ноември 18, 2020, 23:45:48 »

Маги, съболезнования.

От втора употреба не мога да пазарувам - гнуслива съм.  blush За сметка на това, пазарувам основно на намаления за смешни цени. Купувала съм си блузи с дълъг ръкав за по 2лв, пуловери по 13лв, панталони пак за толкова... И то - от магазини в моловете.

В Джъмбо, пък, също има добри попадения. Даже, другата седмица като съм си пуснала отпуска смятам да отида и да напазарувам и от там. В Jysk и Pepco също мога да мина - ще ми трябват доста неща - не помня в кое от трите места бяха най-евтини дървените закачалки, а такива ще ми трябват много. Също - изтривалка за входната врата ще ми трябва и разни други дреболии. Даже вероятно ще ходя на два пъти, че наведнъж сигурно няма да успея да домъкна нещата до вкъщи.  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: ноември 19, 2020, 08:16:57 »

Менианте, що не си ги пуснеш от икеа с доставка до врата за да не мъкнеш? Мен в jysk хич не ми се види по-евтино от Икеа освен някакви дреболии. Джъмбо са им държеливи аксесоарите за кухня, знам защото сме ги взимали за тест по един проект.
Аз също не мога втора ръка, имам “енергийни” съображения, мои си особености.
Защо точно дървени закачалки, каква им е хватката?

Булче, кажи последния ти хит при сополи, снощи малкият със задна хрема и даже знам кое дете го зарази. Едно единствено беше на площадката та не ми беше трудно да го запомня- доде му потече сопола на онова че да разбера че е болно, минаха 15 минути на врене един в друг и те ти резултат...
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines