Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 05:27:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 67007 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: ноември 09, 2020, 12:27:48 »

Свекс, ти много издържа да ти кажа.Малко като безсмъртни се развват всички наоколо.И като стане беля вземат да ахкат.Нямам нищо против снаха ти, и аз съм свободомислеща и т.н. ама трябва и здрав разум малко и егоизъм ако щеш.

Ние сме по пътя за една от болниците в града, веселба е като слушам какво става....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 09, 2020, 12:30:47 »

За съжаление на големи хора нямаш и какво да направиш- не е дете да го накажеш или затвориш. Разбирам безсилието ти и не оправдавам поведението им въобще. Но за съжаление както каза ти- те са си другари в живота и е нормално да се навиват/ самонавиват в комбинация за разни каузи. Мисля си че с дете човек няма време и сили за такива неща, така че пожелавам, ако е за тяхно добро, да си имаш внуче.
 heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #122 -: ноември 09, 2020, 13:00:11 »

Свекс, да ти кажа достатъчно време издържа... Смятам че поне от видяното до тук от теб че си съобразителна, слагаш всички други преди самата себе си, мислиш и премисляш всяка реакция и до тях стига филтриран отговор. В крайна сметка да го приемат както искат, родител си и трябва да имаш правото да си кажеш мнението,да единствена му е там,ама може и да не е последна, щото ако до сега са имали едни виждания, утре може и да им се сменят. Кой те чул, чул, ако има нещо да ти каже да дойде да заповяда. Това ако беше майка ми до сега да е изказала 15 пъти мнение без изобщо да и пука, те за това с брат ми са все на нож двамата, аз с нея действам малко както НИ2 с теб, игнорирам я или не влизам в детайли, казвам и това което иска да чуе.Знам че не те успокоява и ти е гадно, но от доста време тъпчеш всичко това и този рев е всичко натрупано до момента. Прегръдки  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 09, 2020, 13:04:31 »

С дете, мирогледа се променя, просто включваш друг режим на работа, самосъхранение!

Търсим 10, 24, 25, 26, 34.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #124 -: ноември 09, 2020, 13:17:26 »

Свекс, предполагам те е изслушал, опитал се е да те успокои и накрая ще си направи, каквото си знае. Това е самостоятелен, голям мъж, който от години се оправя сам и има сериозен партньор в живота. И майка ми от време на време й гърмят бушоните пред брат ми, той най-търпеливо и интелигентно си я изслушва, става им тъпо и на двамата и той си прави, каквото си иска. Това са хора с различни разбирания от нашите и взаимното разбиране и търпимост е понякога трудна. Нашите основно гледат и мислят за себе си, трябва и ти да си по-голям егоист, гледай ти да си здрава и да си добре, разсейвай се, стига чети лоши неща и така. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 09, 2020, 13:23:27 »

Добър ден!
Свекърва, освен да им пожелая на тях да са здрави, а на теб да имаш сили и нерви да търпиш.... Това е положението, ти може и да се поболееш, ама те са си самостоятелни бойни единици и няма да промениш вижданията и мисленето им.
Майка ми /и баща ми чат-пат/ си казват каквото там си мислят, ама какво от това, те не са в моите обувки. Излушвам ги, ако съм в настроение и накрая пак си правя каквоот реша, ако не съм в настроение става скандал с нацупени и сърдити и така. Просто съм чула тяхната гледна точка.
Взе да се показва слънце тука. Но си е хладно.
Днеска ще взимат ПСР на най-добрата ми приятелка и ми е малко на тръни за нея.
Желая ви хубава седмица!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 09, 2020, 13:42:12 »

С дете, мирогледа се променя, просто включваш друг режим на работа, самосъхранение!

Търсим 10, 24, 25, 26, 34.
Аз имам 25 от изброените. Мога да пратя, остави ми данни за доставка по еконт на лично или във фб, както ти е по удобно
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #127 -: ноември 09, 2020, 15:01:52 »

С дете, мирогледа се променя, просто включваш друг режим на работа, самосъхранение!

Търсим 10, 24, 25, 26, 34.

24 и 26 тогава ще са от мен Wink Давай някакъв контакт.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #128 -: ноември 09, 2020, 15:09:58 »

Привет!

Свекърва, убедена съм, че си повече от тактична в повече от необходимото време. С 3ма мъже не ти е лесно да балансираш хем да не досаждаш, хем да пазиш за себе си много неща, които тежат, та се е подало на повърхността. Вероятно ще се замислят, че не е само дуднене, а истинско притеснение. Не разбирам въобще защо те тревожат да обясняват къде се събират.Сещам за комшийката по легло в родилното, дето цял ден лъга майка си в Испания какво прави, че да не разбере, че е в болница. Много правилно-като от хиляди километри няма какво да направи е добре да се спести притеснението, когато може, а щом за бебе може за излизания е абсолютно възможно.Както казва моята свекърва "като патицата съм дето си е пуснала патетата да плуват... освен да се щурам по брега и да квакам друго няма какво да направя." Дано намериш начин да се успокоиш, защото вредиш на себе си. heart

 Ние го пишем "разминали се на косъм" и дишаме дълбоко вече официално. Поне сега хоум офис, всички накуп и почти социално изолирани. Ж. нещо се побърка от тази кратка изолация. Докато не излизахме си представяше и играеше, че ходи на площадка, въртеше се на пода, набираше се на ъгъла на дивана, че се люлее... Днес излязохме и на пързалка дето преди месец се качваше на всичко изпитваше сковаващ страх. Гледам да сме на големите площадки където има голямо разстояние между възрастните и по принцип бих предпочела само да се разхождаме, но тя без катерушки не го пише излизане... да видим... smile

 Куриерът  на Озон ми вдигна кръвното, че ми държа сметка защо е трябвало да се качи, а сме в зона. Ами нали вие сте си сложили безплатна доставка и то само до адрес, аз не съм длъжна да слизам с дете до долу.... Поне имаме много нови книжки и кинетичен пясък за следобедите. good Ние Черен петък чакаме за домакински уреди и заподаръци за Ж. Дано има добри оферти. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 09, 2020, 15:18:55 »

В моята поръчка има и трансформърси, а поръчах преди теб, та ми пише в сайта че на 10’ти ще ми я доставят...
Днес взех и читави пастели. Да видим как ще уплътняваме времето, днес сутринта беше пронизващо кокалите и гадно студено навън.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #130 -: ноември 09, 2020, 15:24:45 »

Да, щипеше, но още един ден, в който да "плувам в басейн" на барбарон и да ме "завиват с авлийка" нямаше да издържа и никой студ не ме спря.tease Иначе на слънце се ядваше, но другия път ще взема и ръкавици...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 09, 2020, 15:29:52 »

Да, щипеше, но още един ден, в който да "плувам в басейн" на барбарон и да ме "завиват с авлийка" нямаше да издържа и никой студ не ме спря.tease Иначе на слънце се ядваше, но другия път ще взема и ръкавици...

Нали не играеш на бокс ? Въобще да не те чувам да се жалваш lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #132 -: ноември 09, 2020, 15:49:55 »

Не, проблемът не е в това, че ще направи каквото си иска, а че ще се измъчи да търси компромисен вариант, какъвто в момента няма. Или ще ходи по митинги, или няма да ходи. pardon Просто като ме видя вчера да плача и се стъписа, обикновено аз съм силната и разумната от всичките 4- ма родители. blush НИ1 не е от хората, които правят на инат, преговаря, отстоява си позициите, но е склонен и да мръдне назад до точка на взаимно съгласие. Само по това прилича на мен и затова го и разбирам, че страда.
Преди малко заметохме проблема под килима blush. Не говорихме по темата, ще го мисля следващия път, ако се наложи.
Ей, добра новина за ваксината на Пфайзер, давайте да стискаме още половин година усти, зъби, очи и останали дупки, през които може да се намъкне някой вирус Yes
Рони, аз съм две крачки пред тях, нищо не се налага да ми обясняват. Имам достатъчно начини да разбера къде какво се случва, гледам чужди канали, чета из различни сайтове, работила съм с хора - с две думи не съм будала /лошото е, че го и показвам/. pleasantry Не ми минават номера да ми кажат това, което ми се иска да чуя, за добро или зло имам абсолютно нестандартно мислене и по един въпрос бързо надушвам поне 5 различни решения. blum На всичко отгоре си познавам децата. Колкото до патицата на брега, ясно ми е, че нищо не мога да направя, както и това, че майката е майка и се притеснява цял живот за децата си.
Има един разказ, баба ми го е разказвала, ама хич не се сещам за заглавието или автора, а може и приказка да е: Накратко, някакъв мрънкалник син непрекъснато обвинявал за несполуките си майка си, все нещо не му била дала, все нещо му пречела, все нещо не го била научила. Накрая тя му предложила да вземе сърцето и /не помня по какъв повод/, разкъсала гърдите си и му го подала. Обаче то било толкова изкрящо и горещо, че изгоряло ръцете на момчето. Със сетни сили майката попитала: Много ли те заболя, дълбоки ли са раните ти, синко? Та така...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 09, 2020, 15:56:03 »

Туй последното много драматично, поучително обаче, да не сме крайни като тази майка от притчата.
И аз сега четох за ваксината, дано стигнем до нея бързо!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 09, 2020, 15:56:31 »

Еми, дано твоето диване да не е като Ники, ама пастелите много бързо се превърнаха в средство да рисуване навсякъде, но ен и по лист. Малко след това бяха начупени на миниатюрни парчета и набутане във всевъзможни малки пространства  pardon
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines