Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 14:01:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 11-част  (Прочетена 156696 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: март 09, 2013, 00:12:30 »

Здравейте
Днес избрахме халките. От малкото магазинче Диддо на ул. Денкоглу са (еммммми, пак ти помогна с линкче  give_rose) Моята е сребърна, а на милото  - златна. Той много се притесни като разбра разликата в цената, но аз го успокоих, че около мен има и други разходи и накрая ще сме квит smile Очакваме ги след 10 дена.

п.п. само искам да похваля жената от магазинчето, беше изключително мила.
« Последна редакция: март 09, 2013, 00:15:29 от pandapanda » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: март 09, 2013, 00:59:22 »

Flyin, този пръстен е много красив, точно днес гледах една фотосесия, в която булката имаше същата булчинска рокля като моята, и се загледах по подробно и видях същият пръстен, това беше нейната халка, като тази която си постнала, а мъжката ми се стори подибна, но без камъчета, женската е мн красива, но за мъж малко мн нежна ми се вижда!?
Това определено не става за мъжка халка smile Даже без камъчетата, пак не е подходяща.
Нашите халки се различават, за нас не беше толкова важно да са еднакви, колкото да си ги харесваме и да искаме да си ги носим. Иначе тази халка съм я харесала за някоя годишнина, дано не чакам прекалено дълго biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: март 09, 2013, 09:09:23 »

Здравейте
Днес избрахме халките. От малкото магазинче Диддо на ул. Денкоглу са (еммммми, пак ти помогна с линкче  give_rose) Моята е сребърна, а на милото  - златна. Той много се притесни като разбра разликата в цената, но аз го успокоих, че около мен има и други разходи и накрая ще сме квит smile Очакваме ги след 10 дена.

п.п. само искам да похваля жената от магазинчето, беше изключително мила.
много се радвам за вас! Любимият ми бижутер е той! heart

А ето  пък тук, намерих един модел, който иначе е 2 пъти по-скъп на бройка, относително казано. Давала съм го преди, в оригинал, но не мога да се сетя марката. Но няма значение, защото сега видях, че в линка ми го правят за по-малко пари danceg :
http://www.biju-03.com/list_jewelry.php?sub_cat=&cat=99&page=3&biju_id=596

Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #303 -: март 09, 2013, 18:50:27 »

Чета ви с интерес , преди няколко месеца и ние така упорито четяхме, разглеждахме за да си изберем халки. Избрахме ги , поръчахме и когато дойдоха бяха перфектни много им се радвахме. Един месец след сватбата загубих моята (беше ми леко широка), мъжа ми не носеше неговта понеже му пречи като  работи и се разбрахме да я носи когато излизаме само , прибрахме я след време като поиска да я сложи разбрахме че, е изчезнало златото от вкъщи заедно с неговата халка. Така че ,когато си избирате халки никога неможе да сте сигорни дали ще са ви за цял живот. Сега мисля да изненадам моят любим с нови халки за годишнината  pardon
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #304 -: март 13, 2013, 15:19:14 »

Днес ни пристигнаха пробните халки danceg, така се радвам, сега една седмица ще си я нося, номера мисля ми е идеален, слагам ви и снимчица, на мен мноооооогооо ми харесва моята, разбира се камъните липсват, и е един тон по светла, защото е от сребро, а не от платина, но ширина, височина, профил са същите както е планирана истинската халка  danceg. Даже взех да си мисля че и без камъчета изглежда много добре, семпло и ненатрпачиво. pleasantry


* Probering.jpg (59 KB, 500x500 - видяно 204 пъти.)
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: март 13, 2013, 15:40:06 »

Мрявка, много е хубава smile Да си я носиш (оригиналът, когато стане готов) със здраве smile

Ние пък от началото си искахме класически и поне тук нищо не сме избирали или лутали в чуденици, както с другите неща. Имаме си златар в квартала, който си го харесваме. Нашите халки са правени с наше злато. Даже пръстенът на милото ще е сватбеният пръстен на баща му, само че прекроен и надписан с моето име. Той така искаше, а и един ден да му остане спомен от баща му. По неговия край (той е от Смолян) така се предавали халките. Аз пък имах един пръстен, който никога няма да го сложа и други нещица и така ще стане моят. Вчера златарят му се е обадил, че са готови и утре ще си ги вземем, че и двамата сме до късно на работа. Та, нямам търпение да ги видя danceg После ще показвам smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #306 -: март 13, 2013, 15:44:27 »

Хм как така, тогава бащата ще остане без халка?!, интересно как се е съгласил, мисля си че моя баща не би се съгласил.
« Последна редакция: март 13, 2013, 15:48:34 от Мрявка » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: март 13, 2013, 15:52:32 »

Мрявка, много е хубава халката и пръстена също smile
Да си ги носите със здраве smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: март 13, 2013, 17:20:14 »

emmmmmy, страхотни халки!!! Точно такива си представям да са нашите  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: март 13, 2013, 17:29:09 »

emmmmmy, страхотни халки!!! Точно такива си представям да са нашите  heart
на мен са ми мега любими! heart цената им е супер тук.

Мрявка, уникално ти стои заедно с годежния, аз бих се колебала също за камъните, но май най -накрая, като видна гарга и любител на камъни,бих си ги сложила хахах tease
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #310 -: март 13, 2013, 17:43:15 »

на мен са ми мега любими! heart цената им е супер тук.

Мрявка, уникално ти стои заедно с годежния, аз бих се колебала също за камъните, но май най -накрая, като видна гарга и любител на камъни,бих си ги сложила хахах tease

Хаха Еми благодаря, аз също с чест нося женската си сврака-същност и по тази причина ще се наложи камъните да присъстват :Д
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #311 -: март 13, 2013, 19:30:43 »

Моята халка е доста класическа - жълто злато, без камъни. Но е и малко нестандартна едновременно, защото е направена така че е "начукана" - буквално метала е обработен с чук, за да се получат фасети. Така се получава един много интересен блясък. Не съм виждала често такива и не знам дори каква е българската терминология за тях (на англ. е hammered)
Съпругът ми има халка от титаний.


* band1.jpg (50.26 KB, 432x475 - видяно 208 пъти.)
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #312 -: март 13, 2013, 21:40:39 »

Мравче, страшна е! Комбинацията е убийствена!!! Смело с камъните!  heart  heart  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: март 13, 2013, 22:25:46 »

Мрявка, аз ще дам по-различно мнение - според мен така е перфектно, няма нужда от повече камъни, ако ще ги носиш така smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: март 13, 2013, 22:37:04 »

Хм как така, тогава бащата ще остане без халка?!, интересно как се е съгласил, мисля си че моя баща не би се съгласил.

Ами, така или иначе той не я носи и е предложил да му я подари. Един вид като традиция smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines