Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 06:29:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 11-част  (Прочетена 156788 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #270 -: февруари 19, 2013, 16:46:15 »

Много красива идея за младоженци с ограничен бюджет - 107лв
http://shop.nordstrom.com/s/ariella-collection-engagement-wedding-rings/3305986?origin=category

Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #271 -: февруари 25, 2013, 13:09:11 »

Много красива идея за младоженци с ограничен бюджет - 107лв
http://shop.nordstrom.com/s/ariella-collection-engagement-wedding-rings/3305986?origin=category



Да и аз в крайна сметка се реших за такава халка, само с брилянти без допълнителна лента метал, защото някак пасва най-добре на годежния ми пръстен. Тази вечер ще ходим да ги поръчваме че имат 10% намаление във въпросния магазин. Все още ми е някак несигурно дали това наистина е брачна халка, но е факт че като такова го продават, надявам се да може да се надпише отвътре тъй като тези халки с брилянтчета са доста тънички.
Активен
Marion
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #272 -: февруари 26, 2013, 16:39:30 »

Мрявка, ето малко за Eternity ring http://en.wikipedia.org/wiki/Eternity_ring, въпреки, че е много оскъдно и сватбените пръстени на DeBeers http://www.debeers.co.uk/bridal/wedding-bands/.
Забелязвам също така, че напоследък  DeBeers започват да налагат носенето на 3 на брой Eternity пръстени свързани с годеж и сватба, което си е откровен удар по конкуренцията в лицето на Tiffany&co и вечния единичен "айсберг", докато преди това комбинациите варираха.
Как ще се комбинират или по какъв начин и ред ще се поднасят спрямо бъдещата/настояща съпруга е въпрос на личен избор и вкус. А и какъв по-добър символ за брак от пръстен символ на вечната любов. smile

Ако камъните са в отделни каси с ажур от този тип http://www.diamr.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/e/t/eternity_cushion_cut_diamond_ring_2.jpg, трудно ще се надпише отвътре, ако са в улей предполагам няма да има проблем.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #273 -: февруари 27, 2013, 20:40:31 »

Бяхме онзи ден за пръстените, но не ги купихме, че аз съм отново в чуденка, оставих си още няколко дни да помисля за този пръстен, казаха ми че няма как да бъде стеснен или разширен направили се веднъж, и това ме вкара отново в едни размишления ами ако напълнея, не че имам такова намерение, но знае ли човек...  girl_impossible, голямо умуване му дръпнах тези дни и последното, което измислих е че като звънна да ги поръчаме окончателно, ще сменя мерките на моя и ще го поръчам половин номер по-голям, да мога да си напълнявам евентуално, и ще си го затапвам с годежния, който ще е по тесен. Добрата новина е дори този така тънък пръстен може да се гравира, тук правят много яки гравюри, дадоха ни специални бланки със специален химикал и можем с нашия почерк един вид да си надпишем/изрисуваме пръстена отвътре, написаното/нарисуваното в тази бланка се отпечатва едно към едно с лазер отвътрешната страна на пръстените, дори отпечатък на пръст или устни би могъл да се гравира! Какви неща само измислят хората, та ние ще се възползваме, но не сме решили точно какво ще си пишем, каквото и да е ще е на кирилица юпиии, аз се трвожех, че няма д аимат кирилица шрифт, но ето че и този проблем се реши!
А това отдолу е моята халка (най/вероятно), мъжката е със същия профил, но по широка и вместо с брилианти по средата с матова линия.


* Brilliantkranz.jpg (6.21 KB, 192x172 - видяно 3098 пъти.)
« Последна редакция: февруари 27, 2013, 20:45:38 от Мрявка » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: февруари 27, 2013, 23:19:18 »

Мрявка, прекрасен пръстен, добър избор  good
Аз съм си избрала този за сребърната годишнина (живот и здраве), само че не жълто злато smile
Активен
MeryMery
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #275 -: февруари 27, 2013, 23:50:12 »

Моят годеник е със счупен безимен пръст,който е зараснал накриво и винаги му е леко присвит и не знаем какви халки да изберем.До сега не е носел пръстени.
Поне ако успея да му го сложа трудно ще го свали после  blum
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #276 -: февруари 28, 2013, 00:08:18 »

Ето, виждаш ли! Всяко зло за добро blum blum blum
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #277 -: февруари 28, 2013, 00:37:51 »

Flyin, този пръстен е много красив, точно днес гледах една фотосесия, в която булката имаше същата булчинска рокля като моята, и се загледах по подробно и видях същият пръстен, това беше нейната халка, като тази която си постнала, а мъжката ми се стори подибна, но без камъчета, женската е мн красива, но за мъж малко мн нежна ми се вижда!?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 01, 2013, 15:26:25 »

Какво мислите за тези
Само че ако са комбинация от бяло и жълто злато...
Ние се влюбихме в тези : http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229684_214212591941969_3723493_n.jpg, но цената е сериозна.
Мисля, че са добър заместител
« Последна редакция: март 01, 2013, 15:30:04 от Lillly » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 01, 2013, 15:29:50 »

лили, каквато и цена да са ви дали, съм убедена че ако отидете в ателие, което не плаща реклама на бранда си в кавички ( и имате злато за даване като материал ), ще ви излезнат  много по-евтино и първите халки. аз моите ги видях и за 1200 и за 800, зависи от марката. честно казано вторите които си посочила ми се виждат някак "сделани", грубички.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 01, 2013, 15:34:17 »

лили, каквато и цена да са ви дали, съм убедена че ако отидете в ателие, което не плаща реклама на бранда си в кавички ( и имате злато за даване като материал ), ще ви излезнат  много по-евтино и първите халки. аз моите ги видях и за 1200 и за 800, зависи от марката. честно казано вторите които си посочила ми се виждат някак "сделани", грубички.
Вторите ли? На мен първите ми се виждат грубо изработени, но мисля да ги гледам на живо.
А тези които много харесах са вносни и ми искат малко повече от 2 пъти повече. Ние също мислихме за варианта да ги правим при майстор, но не знам къде във Варна... А майсторите могат ли да слагат камъни?  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 01, 2013, 15:43:00 »

Вторите ли? На мен първите ми се виждат грубо изработени, но мисля да ги гледам на живо.
А тези които много харесах са вносни и ми искат малко повече от 2 пъти повече. Ние също мислихме за варианта да ги правим при майстор, но не знам къде във Варна... А майсторите могат ли да слагат камъни?  huhhuh.gif

първите, пардон
камъни където има бижутери , там има и камъни, не се притеснявай, просто гледай да е ателие бижутерско , а не просто лъскав  магазин. това имах предвид, успех! smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #282 -: март 01, 2013, 19:54:13 »

Lilly, вторите ми харесват, определено са според мен по-хубави от първите, първите ми идват и на мен малко грубички.

Ние поръчахме днес нашитееееееееееееее, нямам търпение да пристигнат  danceg danceg danceg

Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #283 -: март 02, 2013, 16:18:55 »

Lilly, вторите ми харесват, определено са според мен по-хубави от първите, първите ми идват и на мен малко грубички.

Ние поръчахме днес нашитееееееееееееее, нямам търпение да пристигнат  danceg danceg danceg



Мрав, честито!!! Ние ще отложим избора на халки с още няколко седмици... Почти всичко е организирано, а искам да удължа още малко трепетите около подготовката  smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #284 -: март 02, 2013, 16:26:55 »

Мрав, честито!!! Ние ще отложим избора на халки с още няколко седмици... Почти всичко е организирано, а искам да удължа още малко трепетите около подготовката  smile

Josephine, вие към какви халки се насочихте? Снимки можеш ли да покажеш?
Мен адски ме изнервя това лутане, дали да е това дали да е онова, дали е наистина това перфектното, направо подлудявам, ако можеше всичко даже да се уреди в един миг най-доволна щях да бъда, и особено с тея халки, дето толкова голямо перо са от сватбата, а и като знаеш че ги имаш до края на живота още по труден избора и решението ужас, затова така голям камък ми падна от сърцето акто се решихме, ние ще получим другата седмица точни копия от сребро на нашите халки, за да ги носим една седмица да преценим правилно ли сме избрали номер, дебелина, ширина и тн, таааа ще изпитам чуството да нося брачна халка още другата седмица  danceg Girl_hide

Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines