Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 04:14:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 11-част  (Прочетена 156784 пъти)
 
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 04, 2012, 07:46:47 »

Ние очакваме да вземем халките си тези дни. Изработката им е 10 дена. Иначе златото го продават на различна цена. На някои места по 60лв., на други достига до 80лв. Изкупуват го на около 40лв. Хубавото е, че приемат злато и ти приспадат от цената на халките, както беше в нашия случай. Сега ще доплатим само 100лв. за изработка.
« Последна редакция: август 04, 2012, 08:07:23 от Mariquita [16.09.2012г.] » Активен
ani4
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #76 -: август 07, 2012, 20:26:36 »

Вижте тези: Сърцето ми бие за теб!
http://www.varbak.com/%D1%88%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D1%8A%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B0/
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 08, 2012, 07:59:55 »

на нас халките ни излязоха 11,13 грама, ние дадохме 13 грама и изработката ни излезе 200лв като ни приспаднаха и разликата в грамажа smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 18, 2012, 07:37:39 »

Някой знае ли дали златарски магазин "Принцес" на "Пиротска" работи в неделя / утре?
Благодаря предварително!  give_rose
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 24, 2012, 20:12:05 »

По принцип исках да са бяло и жълто злато, но нищо от тоя тип не ни хареса sad Ето
в крайна сметка на какво се спряхме  smile
или
 Матът се изтърквал и стоял грозно след време, гланцът пък бързо се надрасквал star Затова гледах да са модели, но които евентуално няма да им личат много надраскванията smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 24, 2012, 20:22:54 »

По принцип исках да са бяло и жълто злато, но нищо от тоя тип не ни хареса sad Ето
в крайна сметка на какво се спряхме  smile
или
 Матът се изтърквал и стоял грозно след време, гланцът пък бързо се надрасквал star Затова гледах да са модели, но които евентуално няма да им личат много надраскванията smile

много ми харесват и двата модела, аз лично от чиста практичност  бих се спряла на втория вариант. В първият при всеки допир със сапун, тесто или каквото се сетиш от ежедневието, ще влиза в разрезите мърсотия. smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 24, 2012, 20:32:02 »

много ми харесват и двата модела, аз лично от чиста практичност  бих се спряла на втория вариант. В първият при всеки допир със сапун, тесто или каквото се сетиш от ежедневието, ще влиза в разрезите мърсотия. smile

Благодаря за съвета, права си, въобще не се бях замислила, че първите ще събират мръсотия good
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 24, 2012, 21:20:01 »

Хайде и аз да се похваля с халките, поръчахме ги вчера и ги чакаме след две седмици
Не ги поръчахме от Сара Трейд, просто модела е този. Надявам се скоро да се похваля с готовите  Bravo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #83 -: октомври 25, 2012, 13:09:26 »

nikoletasss, напълно подкрепям мнението на Еми.
Имай само предвид, че този тип халки няма да можеш да коригираш като размер след време, защото елементите се напасват на индивидуален размер. Ако пък искаш да носиш и други пръстени на същата ръка, трябва да ги съчетаеш кое как би стояло. Ако това не ви притеснява, поръчвайте смело  good

InLove_Girl, честито  Bravo
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 26, 2012, 11:51:35 »

Вчера с мъжа ми излязохме за първи път да разгледаме какви халки се продават по магазините, защото до този момент бяхме разглеждали само в нета,и...минавайки покрай един бижутериен магазин и двамата залепнахме за витрината. ВлЮбихме се в едно моделче. Перфектно, бяло и жълто злато, каквото по принцип искахме, но така и не успяхме да харесаме в нета. Не са класически халки, разчупени и интересни, дамската с няколко камъчета, точно каквито искахме. Но... cray по настоящем живеем в Германия, сватбата е на 12.01.2013 и след седмица, две ще се прибирам в Бг да започвам с организацията. Проблемът е, че тези халки струваха 3500 и нещо си евро cray  оказа се,  че бялото злато е платина, а камъчетата - диаманти cray Няма как да си ги позволим cray А аз харесам ли нещо, край, нищо друго не ми хваща окото girl_impossible Разногледа станах да се ровя в интернет, но не виждам нищо дори подобно. Все още не съм имала възможност да разгледам какво се предлага в магазините В България и до колко се покрива с това, което виждам по сайтовете. Не знам какво да правя, болна станах от вчера. Ако ги снимам от витрината, няма да се виждат добре, даже никак, а много се съмнявам продавачката да разреши да ги снимам от близо. Драмата ми е пълна SUICIDE
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #85 -: октомври 26, 2012, 12:09:25 »

Николета, можеш да попиташ дали магазина има страница в интернет, защото искаш да покажеш модела на мъжа ти. Ако имат, трябва да имат снимка? Или да попиташ на кой производител са, ако са някоя марка.

Ако няма - немските сватбени списания са уникални, просто си купи едно и виж различните производители на халки. А тук в София, има няколко места, където правят халки по снимка. Разрови старите теми, има много снимки и данни за контакт.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 26, 2012, 12:12:12 »

ако не, мини от там снимай ги и после си ги поръчай някъде без диаманти и платина smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 26, 2012, 12:51:19 »

Николета, можеш да попиташ дали магазина има страница в интернет, защото искаш да покажеш модела на мъжа ти. Ако имат, трябва да имат снимка? Или да попиташ на кой производител са, ако са някоя марка.

Ако няма - немските сватбени списания са уникални, просто си купи едно и виж различните производители на халки. А тук в София, има няколко места, където правят халки по снимка. Разрови старите теми, има много снимки и данни за контакт.

Съмнявам с да имат страница в интернет или пък да са някоя марка. Не са в някой голям, луксозен магазин. nea Иначе съм от Габрово. Съмнявам се там да има голям избор по магазините, така или иначе мислех да дам по снимка да ги правят.
Идеята ти за списанията е супер, на се бях сетила, благодаря ти  give_rose
ако не, мини от там снимай ги и после си ги поръчай някъде без диаманти и платина smile
То е ясно, че без платина и диаманти ще са  smile но не знам дали от аматьорска снимка ще се вижда какви точно са :girl_impossible:а халките са доста сериозен разход и без платина и диаманти, за да рискувам да не станат каквито искаме smile
Все ще измислим нещо, в крайна сметка и с тях и без тях сватба ще има smile Но наистина е неприятно на човек като му хване нещо окото, да не може да го има cray Не е въпроса в диамантите и платината, и от сребро да са пак ще ги харесваме толкова, самата им форма е различна. Ето нещо от сорта Формата е такава, леко вълнообразна, но отгоре имат лента от бяло злато, която не е на вълни, а е права и не точно матирана, а сякаш леко надраскана. Точно за това леко надраскване се притеснявам, че може да не се види на снимката, а то е нещото, което ни хвана окото smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 26, 2012, 12:55:12 »

да ти кажа нашите ги нарисувах, или по-точно скицирах и обясних, понеже никъде не намерих такива каквито искам а само някакви подобни...и се получи точно такава каквато я исках моята!
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 26, 2012, 13:10:38 »

да ти кажа нашите ги нарисувах, или по-точно скицирах и обясних, понеже никъде не намерих такива каквито искам а само някакви подобни...и се получи точно такава каквато я исках моята!
Наистина поздравления, че са се получили точно нещата good И на мен ми хрумна тоя вариант с рисуването и като гледам май на там отиват нещата. Но определено много ще се притеснявам с този вариант. Въпреки че като се замисля, със снимка, или нарисувано, ако случа на калпав бижутер, все тая.[/i]
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines