Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 19:10:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 202350 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #495 -: ноември 16, 2015, 14:08:52 »

Добър ден и от мен!
За тероризма не знам какво да кажа,тоест имам много за казване,ама не ми се ще-искат нова световна война някои кръгове и това е за мен,друго няма да философствам. В събота се запознаха родителите,всичко мина много културно и приятно,всички бяха доволни.Видях си мама и татко и аз съм най-доволна на това. Вчера разтребвах след гостите,ама днес какво си причиних не знам-дали съм спала така или при събуждането се завъртях рязко,ама не мога да си мръдна главата надясно,че и цялата дясна част на гърба ме боли. Лежа като счупена в странна поза и това е за днес.
Тази седмица чакаме племенницата на ММ да се появи на бял свят и въпреки че брат му и жената не ги чувствам никак близки малко или много се вълнувам..
Фери, съжалявам да чуя,че не ти е харесало,ама може би не сте попаднали на подходящ момент и персонал в хотела.Пък и ние си имаме там къща и им ползваме само басейните може и това да им е нивото не знам, но природата си заслужава и хората са ми много мили и скъпи там.То пък може да е защото съм си сантиментално свързана,както и да е. Ще ви пусна сега една снимка от Делчево в есенни цветове,от бабината къща ние пък гледаме към него-те към нас
 
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: ноември 16, 2015, 14:14:06 »

Ами виж ако можеш да се намажеш с нещо загряващо. Ако не се оправиш, не е лошо да отидеш и на лекар.

Казвам ти го, защото аз преди време така от едно слагане на шапка ми изпука врата и 2 седмици носих яка - възпаление на нерв...направо не можех да си държа главата вдигната. МъжО ме вдигаше от възглавницата. И така...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #497 -: ноември 16, 2015, 14:14:43 »

Рони, не, че не ми е харесало, просто казах, че не беше нищо особено хотелът smile Но май за цената за нощувка са ОК условията smile Иначе персоналът беше любезен, нямам оплаквания Wink Малко ме смути само, че нямаше топла връзка между басейна/хотела/спа центъра...иначе комплексът е доста добре направен...бяха ни мерак и външните басейни, ама решихме да не рискуваме Wink

Тони...не знам защо са ти взели толкова много пари...в сайта им пише 25  huhhuh.gif То и аз сменях адрес, но си го правих в общината...каква е разликата  huhhuh.gif Май и аз няма да рискувам все пак  pardon

И аз се опитвам да се разболея...заредила съм се с лимони, от сутринта се тъпча + чай, парацетамол и витамин с...дано ми се размине  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: ноември 16, 2015, 14:23:35 »

Фери, при мен е смяна на адреса от друг град.. Не знам, може би е по-скъпо заради справките от КАТ- Враца, които трябва да правят.. А бе платих си като поп хаха smile  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #499 -: ноември 16, 2015, 16:22:35 »

Ммм на мен просто трябва да ми променят фамилията...предполагам е стандартна процедура smile Както и да е, благодаря  give_rose

Мнго се умълчахте  huhhuh.gif
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: ноември 16, 2015, 17:33:58 »

Мнго се умълчахте  huhhuh.gif

Работа, работа...аз пък сега съм в поредната "футболна драма" за Коледният подарък.
Имам идея какво искам да подаря, ама нямам много ясна представа КАК да го направя. Започвам с мъките. Добре, че имам другарчета дето ми помагат...дано да ме издържи и тоя път, че като ме знае какво съм мрънкало и искам всичко да е наред... Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: ноември 17, 2015, 08:31:32 »

Добро утро smile

Ама голямо затишие тук!!!

Аз съм тотално и напълно болна  Girl drink l_bye_girl GROAN crazy Сутринта хапчетата не ми се побраха в чантата  girl_impossible

Еми то няма и какво да коментирам егати.. Нищо не сте писали  huhhuh.gif
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #502 -: ноември 17, 2015, 08:37:35 »

Добро утро ! Пиша рано-рано да почерпя роди се племенницата на ММ- 3500 г, 51 см.Успя да е зодията на чичо си въпреки че термина беше за 23.Аз пък с моите ясновидски способности бях убедена, че ще е тая седмица и даже си мислех за днес, тя се е родила снощи.Така една колежка лятото трябваше да ражда, ама не си пишем всеки ден и аз една сутрин се събудих и реших, че трябва да ѝ пиша да я питам докъде са я докарали и тя ми отг ми преди малко се роди хахаха.Имам си такива случки да усещам неща и то не само очаквани,ама се плаша...
Въпреки хубавия повод аз пак се ядосах-не мога да разбера какви са такива.Снощи звънели на ММ, той пък си зарязал тела да се зарежда на без звук, не звъннали на мен, писали смс и то свекърите.Брат му му писал в социалните мрежи...Е аз ли не съм в ред, ама моята племенница на братовчед ми дъщерята като се роди той на 30тата минута се беше обадил у нас да каже.Той, а не майка му, въпреки че тя е сестрата на мама.Аз цял ден подскачах от радост.Тука се подписаха без да кажат и без никой, роди се без да се обадят и после ММ ама що не чувстваш брат ми близък...Както и да е да е живо и здраво детето, пък другото не е важно.
Вратът ми се е пооправи, ама чак снощи от мемори матрака и възглавницата , днес ще лежа тука май.
« Последна редакция: ноември 17, 2015, 09:08:20 от addicted_to_u » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: ноември 17, 2015, 08:50:57 »

И аз това чаках, Тони, да стана и на тая манджа мерудия, ама няма! Хората спят. Да ви провокирам със следния належащ за мен въпрос: Как ви се струва за подарък за любител готвач дъска с нож?! Водя вътрешна борба със себе си от няколко дена насам. Вчера в една сладкарница спечелихме чаша на Кола. В петък се чудя дали да не заведа и Кикимора на празника в училището на Кари, защото се опасявам, че без мен реве и не знам дали искам да го причинявам на себе си, на него, на свекито?!  huhhuh.gif In-law си изкарала 200 снимки. Тя е маниак на тема снимане и снимки. И децата вече им е писнало на горките, все: Мамоооо, стига вече... А аз мразя да гледам албуми. В смисъл, че обичам обаче не ми е интересно да гледам един и същ фон, поза и т.н. с различни хора - примерно от кръщенка - айде с бабата, с лелята, със братчедите, стринката, съседката... и всичко това от непрофесионална ръка за мен е хабене на средства. Запечатвам само важните моменти. Вкъщи имам 1 сватбен, 1 детски и 1 момински мой албум. Мисля да си изкарам и някоя друга снимка от чужбинските ни пътувания, отново само най-важни моменти.
Рони, честито! Да ви е живо и здраво!
Ще ходим в Лидл. Пуснали са някаква книга на Манчев и Шишков. Искам я обаче трябва да напазарувам за 125 лв в рамките на 3 седмички - не че не мога! Все пак ще я огледам да видим дали наистина си струва...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #504 -: ноември 17, 2015, 08:54:12 »

Мнго се умълчахте  huhhuh.gif
Ами...просто се преместиха в една друга тема Wink
Всеки си с дерта, дето се вика. Аз се образовам на тема дървеници и по- точно креватни дървеници. Преди месец големия и снахата ги бяха нахапали в някакъв хотел, ама бързо се оправиха и даже излезнаха на аванта, че им върнаха парите от резервацията, прегледа при лекар и мазилата. гадините се показали още първата вечер и могли да вземат мерки. Малкият ходи и той в пустинята за няколко дни, но нещо не му е съвпаднал графика на спане с техния за хранене и си донесъл само яйца. От петък се бори с голяма популация. Положението му е сериозно, цялото му лице е на фльоски и вчера са му били антиалергени.
В цяла Америка тази година имало бум на кръвосмучещите. И както не са от много подредените пък и къщите им не са от най- качествените, напълно очаквано е. Говоря по принцип, никъде по света не съм виждала толкова разхвърляни домове. Ама на тях не им пука, оставят си широко отворени врати и не пускат щори и пердета, та се вижда.
Та така, изчетох де що има из нета по темата на български, руски и немски и единствената ми надежда е, че скоро трябва да се застуди и да се кротнат малко.
Разпращам си вече чужбинските коледни пратки, че около празниците се бавят много. Сега се насочвам към местните, но те са много по- лесни. В последно време благотворителните организации посочват точно какво желаят, та само купуваш и изпращаш. Чиста работа, не се чудиш и маеш, просто си полезен good
Ползотворен ден на всички!
ПП Рони, честито племенница. Не се сърди на хората, те са толкова ошашкани, че оповестяването на събитието им е последна грижа.


* 640x480_1434354264.jpg (42.09 KB, 320x240 - видяно 1165 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: ноември 17, 2015, 08:59:59 »

Вероника, да ти е жива и здрава племенницата smile  give_rose Те тебе май не те приемат за част от семейство,а ? Аз поне от телефонни обаждания не мога да се оплача, цялата рода на Илиян звъни на мене.. Той даже се дразни, че ме питат мен някакви неща, а не него.. И за мен би било по-добре да не ме търсят и да си минават през него, ама на... Така са свикнали.. Сигурно си мислят, че го командвам и за ходенето до тоалетната, та директно мене питат.. Хитлер-Антоанета ми викат помежду си, сигурно  girl_haha smoke

Аз обожавам матрака и възглавницата ни.. Благославям човека изобретил мемори пяната, ама се родихме.. Никога не съм вярвала, че ще се пристрастя към него.. Майка ми ми се присмиваше, но откакто имат и те.. Друго говори  beating




Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: ноември 17, 2015, 09:01:06 »

Добро утро

Аз се събудих много рано, успях да заспя по едно време, то пък сестра ми звъни да ми се извиняеа, че била пръскала за мухъл в тяхната стая и можело да мирише лошо. Щом е било толкова спешно да е днес, а не другата седмица, когато няма съм си в къщи, какво ми се извинява. Та така недоспано и малко сърдито ми почва денят.

adicted, вие сигурно си имате някаква предистирия, ама да звънне на техните и да им каже звънни на брат ми, е типично в стила на ММ. Ние като подписахме звъннахме само на радителите, да им дадем зелена светлина да казват и черпят,всички други във фейсбук. Ама пък и защо ТМ те пита защо не чувстваш брат му близък? На ММ брат му живее в отсрещия блок, ако се засечем повече от здрадти как сте не си казваме. Та мисълта ми е - не бързай да се ядосваш роднините на тм още преди да сте се оженили.

тони, пожелавам ти скорошно оздравяване!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: ноември 17, 2015, 09:03:11 »

Да бе, Тони! Според мен ти викат Антоанета Меркел, хихихи!  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #508 -: ноември 17, 2015, 09:06:17 »

Фани, добър ти е подаръкът. Нож и дъска са винаги нужни. На нас децата даже ни подариха разширен вариант - на дъската бяха наредени специални колбаси за мезета за бира и бяха фолирани с ножа към нея. В дупката имаше вързана панделка от слама, много стилно, според мен. good
Готварски книги не купувам и рядко ползвам, гледам и разпечатвам от 24kitchen и разни сайтове. То и като мъжът ми е завършил Обществено хранене, вкъщи сме пълни с рецептурници и книги. Имам и най- старата книга на Чолчева, ама най ми върши работа тетрадката от майка ми.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: ноември 17, 2015, 09:07:28 »

Свекс, моя приятелка се премести в нова квартира преди около месец и половина.. И все ми се оплаква, че кожата й се зачервява и я сърби зверски.. Мислехме си от храна, да ама не.. Съквартирантката й се оказа с много чувствителна кожа и направила зверската алергия, доктори и тн и така разбрали, че са дървеници.. Те гадинките не се виждали денем, защото били в матрака, а когато вечер тялото на човек е в покой и излъчва топлина те отиват за кръвосмучат  shok Пръскаха у тях поне 3 или 4 пъти.. Чистене из основи.. Скоро не са се оплаквали, ама гоолям зор беше sad Много са упорити, а и защото имат точно различни етапи, като пръскали първия път умрели само зрелите ли как да го кажа, ларвите останали.. после пак.. Кошмар.. Дано бързо се оправят и тамошните методи да са по-бързи и надеждни от тукашните  sad

Панде, не киселей.. Вземи си хубаво четиво и се отдай на релакс smile

2 отговора.. Така ви харесвам !!!!



ЕДИТ: Фани, някъде съм ти изпуснала коментарите.. Там да си кажа.. Според мен нож и дъска е супер подарък и ММ би се зарадвал  blum  Мъжете, дори не готвачите имат някакъв фетиш към ножове според мен  crazy Щом е готвач още по-добре.. Стига да си няма де.. Готвачите понякога имат ножове за стотици левове.. На нас на сватбата колегите на ММ ни подариха комплект някакви немски ножове, като символичен подарък, отделно от пликове с пари.. Еми.. символичен, ама бая скъпи.. Понеже адски много ни харесаха, мислехме да купим на едни приятели за подарък за дома, ама те 400лв  girl_impossible Както и да е отплеснах се.. Иначе, не.. Предпочитам Хитлер  pardon Илиян също иска книгата на Манчев и Шишков, ние на работа пазаруваме от Лидл захар, понякога е по-евтина от доставчиците ни.. ЩЕ натрупаме сумата и ще му я взема  Wink
« Последна редакция: ноември 17, 2015, 09:12:41 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines