Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 21:30:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 171256 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: април 22, 2016, 09:27:42 »

Добро утро и мен  Sunshine

Еми, това което си сложила за закуска изглежда много добре smile

Али, дано ти се наредят нещата с нова работа. Много е неприятно да не се чувстваш комфортно на
работа.

И на мен ми тече кръв от носа откакто сме 2в1. Тази седмица вече два пъти. Малко е стряскащо, но четох, че е нормално при бременност. Като дете имах сериозен проблем с това и се е случвало по цяла вечер да не спира  huhhuh.gif Тогава ми гориха капиляр в носа и спря. Сега е доста за кратко и спира до 10-20 минути.

Бубе, а за твоята булка направо не зная какво да кажа. Трябва е толкова щастлива, че има кой да й организира моминско парти, а тя се оплаква от глупости  blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: април 22, 2016, 09:35:04 »

Добро утро и от мен!

Закуската на Вероника супер ми допадна, мням...  good
И лафовете на  децата също, тази госпожица е завършена дама girl_haha

Аз ще защитя булчето, че може да я е обхванала някоя депресия или стрес преди сватбата, понякога човек не знае на кой свят се намира.... разни хора, разни идеали.  pardon

Али, като чета какво пишеш за работата...., още отпреди и вече толкова време мина...., много неприятно ми се струва да е така демотивиран човек.

Миме, няма място за притеснение.
« Последна редакция: април 22, 2016, 09:52:56 от Marri » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: април 22, 2016, 09:46:03 »

Али, аз бих изчакала. С малко дете, макар и по малко пари, по- спокойна работа ще ти се отрази супер.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #543 -: април 22, 2016, 10:34:28 »

Тази сутрин наистина сте се разбили от яки закуски  Bravo

За французойките какво да кажа... не знам. Майка нали е идвала тук и преди, и разказвала на Здравка преди да дойде, как всички са слаби. Здравка (доста пьлничка) дойдел поживя и констатира: "Майка ти какви ми ги разправя?! Ей до днес толкова и такива дебели видях, вчера такива и такива..."

Та не знам, може да е избирателно внимание и всеки да вижда каквото го интересува.

Затова пьк италианките (ако трябва да си говорим стереотипи) хич не са фиданки даже. Аз с моята приятно закрьглена среда много се котирам там като убавица (затова и такьв мьж ме е взел). Но ето, и мьжете не тьрсят слабо. Даже ако говоря за отслабване, Фабио се притеснява.

Друго какво да кажа, докато още не сте избухнали в делириуми...

Досието е готово. Мога пак да стана човек и да заживея нормално. И сьботните лекции свьршиха. Щастлива сьм.
Отивам да си обрьщам внимание на кьщата, а после и на децата.

Подпис.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: април 22, 2016, 10:41:44 »

Хайде и аз да кажа за жените тук...

Баща им на моите момчетата много ги мисли,  да не решат,  че всички жени са като тукашните. Казва,  че като пораснат,  трябва по-често да ги водим в България.
Говорим само за външност.  girl_haha

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: април 22, 2016, 10:57:47 »

Добър деннннннн  yahoo
Миме това е нормално,според мен,не се притеснявай kiss2
Али  стискам палци всичко да се нареди ,както на теб ти е най-добре.
Свекърва  аз утре си чакам лазарките,всяка година не ни пропускат,толкова са сладки,,,,даваме им яйца,парички и от "лай...те" лакомства  tease  Ма майките не се сърдят,те си ги тъпчат със зрънчо и боклуци на воля,няма проблеми.Даже ,като са идвали с майките и питам,може ли сладко? И те ми даааааа,,,та те са деца...Малко не го разбирам,но всеки си има свои приоритети.
Днес съм поканена на едно благотворително събитие,,,,ох ма забравих,дали ще бъде пиеска или танци....Организират го едни дечица от общината,толкова мили,нямам търпение.Мисля да взема и майка и кумата,дано само не се натъжа много.
Бубе таз булка ,голям шемет, значи smile То и аз не исках парти,но заради други съображения.Не си представях да се забавляват 20 кифли на мой гръб и да ми се дупи някакъв мазен г..й.Но  това си го казах още в самото начало,за да няма недоразумения...Аз .....  искам,,,ма сега не искам
« Последна редакция: април 22, 2016, 10:59:28 от lolitkabg » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #546 -: април 22, 2016, 11:08:42 »

Още от сутринта почвам да се отдалечавам от темата на разговор, ама ей ви на, посметйте се и вие:

http://www.maikomila.bg/Всички-ще-умрем-мило-дете/
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #547 -: април 22, 2016, 11:52:30 »

Ами малкият син, когато беше някъде към 12 годишен, в присъствието на брат си и баща си, не си спомням в каква връзка, ми каза доста сериозно: "Гледай да умреш преди баща ми, че неговата заплата /съответно пенсия/ е по- голяма от твоята!" От тогава ми е ясно, че е доста навътре във финансовите отношения, но хич го няма в общочовешките Wink. Щото ако аз се съобразя с желанието му да се гътна първа, каква е гаранцията, че Рдният няма да ме замести с някоя по- харчлива и край на авантата Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #548 -: април 22, 2016, 12:21:42 »

Сериозни петъчни теми smile

Свекс, като ги слушам твоите момци и по наблюдения от моята практика стигам до извода, че само жени с изключително чувство за хумор и здрави нерви получават правото да отглеждат синове. Тя природата го е измислила, заради оцеляването на вида е всичко, на такова изказване някоя чуФствителна и крехка дама да се е поболяла от мъка и  priest аааайде ...

Бубе, твоята кумица заслужава да я изпържиш яко преди сватбата smile Ами кажи и на предния ден привечер, че ти е лошо... летен вирус (да не описвам екстрите) и може и да пропуснеш по технически причини големия ден, таман цяла нощ да не спи... Аааа... вбесих се smile Ти толкова да се стараеш, а то... Аман от неблагодарници! Но макар и само виртуално да се познаваме, знам че си добра душа и няма да и го причиниш, раздай се... зарадвай гостенките,  направи партито, за ваше забавление, пък тя ако иска да участва.

Али, за работата не знам какво да те посъветвам, почувствай го. Интуицията ни е женското оръжие, ползвай си я!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: април 22, 2016, 13:04:50 »

Сериозни петъчни теми smile

Свекс, като ги слушам твоите момци и по наблюдения от моята практика стигам до извода, че само жени с изключително чувство за хумор и здрави нерви получават правото да отглеждат синове. Тя природата го е измислила, заради оцеляването на вида е всичко, на такова изказване някоя чуФствителна и крехка дама да се е поболяла от мъка и  priest аааайде ...


Тази работа не е сигурна, Киви, ако ги нямат тези здрави нерви и чувство за хумор, еволюират, защото алтернативата priest е неприемлива girl_haha
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #550 -: април 22, 2016, 13:16:51 »

Свекс, като ги слушам твоите момци и по наблюдения от моята практика стигам до извода, че само жени с изключително чувство за хумор и здрави нерви получават правото да отглеждат синове. Тя природата го е измислила, заради оцеляването на вида е всичко, на такова изказване някоя чуФствителна и крехка дама да се е поболяла от мъка и  priest аааайде ...
Ами трая си ги, на мен са се метнали blum Не си представям някоя фръцла да ми реве предварително за "Неумрял Петко", пък тъй, пък унакъй...да му се отще на човек да гушне букета funnytooth
Али, вземеш ли да го мислиш, край няма. Най- много да теглиш чоп, друг да ти е крив, или да ти е на късмет. heart
Хаха, Мари, верно!  Bravo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #551 -: април 22, 2016, 14:07:15 »

Днес е ден за нищо правене при мен. До ся скимтях от смях над Майко мила и 8 март в детската градина! Това напук на нервните ми изблици сутринта.
Колегата си замина, а май след малко и аз ще поемам пътя. Е не баш по вечните ловни полета, ама може да тегля тегел по магазините.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: април 22, 2016, 15:09:34 »

Петъчно го раздавате днес.

Аз обиколих магазините и си набавих някои неща за подаръка. По принцип не обичам да се разхождам сама, ама като се налага, няма как.
Като едното нищо се разревах на пъпа на центъра. cray Тук се провежда някакъв фестивал на танцовите състави и нали са ми слабост народните танци, като чух музика...сърцето ми играеше.  heart Сигурно цял ден щях да остана да гледам, ако по едно време не се появи един ромски "състав" и засвири ония ти гнусен, мазен кючек, а те сложили пендари и се друсат. Аууу angry nea Едва ги изтърпях и си плюх на петите. Развалиха обстановката.

Прибрах се уж да готвя, то пък водата спрели. По принцип сме на първия етаж и винаги имаме, макар и бавно течаща, но този път едва напълних съд, за да сваря картофи.

Момичета, не съм се шашнала заради кръвта от носа. Влади повече се уплаши, защото стана неочаквано. Аз го свързвам с бременността, пък и се чувствам добре. smile

По повод това, което Лоли написа за боклуците, с които някои майки тъпчат децата си. Да ви кажа покрай мен не съм забелязала някой да се старае да не дава подобни неща на детето си. Тъпчат ги с бонбони, зрънчовци, сокчета от кутийки и т.н. От както чета форума се замислям над тези неща, преди това не ми е правило впечатление.



Свекс, като ги слушам твоите момци и по наблюдения от моята практика стигам до извода, че само жени с изключително чувство за хумор и здрави нерви получават правото да отглеждат синове. Тя природата го е измислила, заради оцеляването на вида е всичко, на такова изказване някоя чуФствителна и крехка дама да се е поболяла от мъка и  priest аааайде ...

Туй май не се отнася за мен.  pleasantry
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #553 -: април 22, 2016, 15:18:04 »

Туй май не се отнася за мен.  pleasantry

Както вече знаем съм леко отнесена от вихрите днес, та вие какво бебе очаквате, розАво или синьо smile И защо да не се отнася до вас?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #554 -: април 22, 2016, 15:20:01 »

Туй май не се отнася за мен.  pleasantry
Кое по- точно, че няма да  priest или  marionette, или да не си първа Wink
« Последна редакция: април 22, 2016, 15:22:36 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines