Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 07:50:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 171234 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 19, 2016, 17:18:31 »

Добре, че само те е нагАзил, че ако беше другото с Ъ  girl_impossible макар че лесно раждам, не ми се ражда вече, оставям вълшебствата на вас  *THUMBS*аз съм средно стара майка -тая година ще ми е хубава 33/Христова/ от сега си мисля вълнуЮщи изненади.
Киви, днес за първи път те схванах от единствено четене, така е като правя 1393 неща едновременно...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #421 -: април 19, 2016, 17:44:21 »

Фани, де късмет...Ни ме наляга, ни ме нагазва с "ъ" българин, какво остава за немец sad
Пък Киви използва страхотни нагледни материали, как да не я разбереш. Ама на, не схващам чорапите защо са замесени в обсъжданата тема, освен като подобие на печени чушки, дето не стават за ядене. crazy
Ако забелязвате, аз съм свободна. Племенника го хигиенизират /мият му главата/ , че в детската се нашарил с водни бои като индианец. Ей, това дете и от моето по- лошо - ни яде, ни дава да го миеш nea. От всяко къпане пари вади, иначе не влиза в банята.
Лани на стълбището развъждахме лястовици, бях ви разказвала. От два дни пак кръжат и цирикат, ще ни нацвъкат с късметчета. Остави това, ами котката само драска по вратата и иска да излиза да ги лови. Няма спокойствие...
« Последна редакция: април 19, 2016, 17:59:04 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #422 -: април 19, 2016, 18:12:13 »

Ама на, не схващам чорапите защо са замесени в обсъжданата тема, освен като подобие на печени чушки...

Вероятно друга форма (женска) красота  good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #423 -: април 19, 2016, 18:26:37 »

Ам... запомнила съм някакво чорапено сравнение smile

Обаче никой не отчете какъв компактен и стегнат бюст има лИлавата крава... тююю...

Панденцето, ще е щастливка ако и дадат беб днес, в някои болници не им ги дават.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #424 -: април 19, 2016, 18:31:22 »

Стига де, не ми разбивай илюзиите с това грубо врьщане в Бг действителността  bad

А лилавата крава, какво да ти кажа... Баш така сьм, само дет' не ми е лиляво млякуту. Чорапите са твоя асоциация, тьй да знайш. Ако трябва звьнни, Фери ми има номера  crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #425 -: април 19, 2016, 18:34:39 »

Ам ... нямам идея от коя действителност е това, но нидей мисли за чУрапЕ повИчИ.... Аз пък друго се замислих, че ако го бях докарала шоколадово млякото щях да си кърмя до предучилищна.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 19, 2016, 18:35:07 »

Пандето и аз цял ден я мисля с това сецио...., като знам вече какво е ...

Иначе, да, с новородените е много специална тръпката, но то тогава е така изтръпнал човек, че не е сигурно от какво е точно girl_haha

Но не съм съгласна, че нашите пухкави бебета не са милички...., виж като станат на 5 години е друга работа хахахах
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #427 -: април 19, 2016, 18:51:00 »


Но не съм съгласна, че нашите пухкави бебета не са милички....

Това пьк кьде го видя?! Милички са, как нееее.... Цял следобяд я гушках на рьце да й душа косичката  heart heart heart И като те погледне с тия очички  girl_in_love

Само нощем като се разклянкат ме озлобяват, ама старост-нерадост

За 5 годишните сьм сьгласна. Макар че Марта е по-скоро шумна, отколкото нетьрпима.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 19, 2016, 18:57:21 »

Това пьк кьде го видя?!

Ами старост нерадост, някои виждат по-малко, други им се привиждат не писани работи lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #429 -: април 19, 2016, 19:02:28 »

Пфу, ся да не смее човек да каже 29 години, че кой знае какво ще си мислят околните. tease
Днес Баш Босът беше срещу мен. Когато имаме най-малко работа, най-много възчекнява и се чуди с какво да ме занимава. Следобед качествено зинах с уста срещу него. От неделя съм с кошмари нощно време, сутрин съм супер, ама после... Болна koko6ka
Стискайте ми палци за утре! Трябват ми! Притеснено ми е, ама да видим - каквото сабя покаже! Ще разказвам нататък...
Аз тоз немец до де го схвана.... Как няма емотиконка на реотан?! sarcastic
И аз искам да гушкам бебееее! Поне моето вече пораснало мишле е много гушливо тези дни. heart Няма как да не ме радва. Пък и слуша Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #430 -: април 19, 2016, 19:10:28 »

Обаче никой не отчете какъв компактен и стегнат бюст има лИлавата крава... тююю...
Аз от чиста завист си замълчах...
Али, виж как съм познала за фронталното наблюдение. Стискам палци за утре good heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: април 19, 2016, 21:30:38 »

Снощи пуснах обявата за котките, сутринта на Теодор му звъннаха в 6.30!!! да питат дали са още налични. Та Свекс, освен че са уговорени, са и капарирани. Започвам да замислям бизнес с котки, побъркаха ни от звънене днес, а не ги пуснах за малко пари... (с надеждата да си останат за нас)  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 20, 2016, 01:07:21 »

Хихихихи, те сигурно са от специЯлната порода /както котката на улицата на Мими/  затова много се котират. Водя я у тях оня ден, че беше вкъщи да си играят и пред тях една голяма котка, която още като я зърна тръгна да гони, абе викам какво му стана на това дете? Нали ей сега беше най-спокойното дете на света. А то тая точно никаквица /котката,  не Мими/ ухапала кучето й Моли  shok
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: април 20, 2016, 07:32:24 »

Добро утро!

Втора сутрин се събуждам и виждам все хубави новини във форума. Много се радвам за бебешорите на Панди и Нат. heart Направо си представям какво им е.  heart

Киви, страхотни асоциации.  girl_haha Чорапите сигурно са като сравнение - "като прани чорапи"  pardon

Не ви знам къде се турЯте вие при старите майки. nea


Милички са, как нееее.... Цял следобяд я гушках на рьце да й душа косичката  heart heart heart И като те погледне с тия очички  girl_in_love
LOVING


Али, стискам палци за днес.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #434 -: април 20, 2016, 07:33:39 »

Хайде на розовото кафе! Да си сложим и розовите очила, та денят ни да е хубав!
Чери, те там за какво ги купуват? Wink Ако ще почваш бизнес, моята ти я пращам без пари, даже с чеиз!


* 12814003_933109433473543_3315070469254588059_n.jpg (38.45 KB, 500x750 - видяно 109 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines