Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 18:42:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 171255 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #375 -: април 18, 2016, 12:17:05 »

Миме, ще разказвам за екскурзията ни. Бяхме с чифт баба и дядо и това беше нормално следствие в поведението на нейно благородство!
Фани, с тая шматка сте се събрали. Голям разговор.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 18, 2016, 12:22:09 »

Ина, мен повечето дрехи са ми от братовчедките, но те носят по един сезон макс, а и едната е по мой вкус.
Инак ся като взех да разчиствам- две торби с шалове  които спрях да нося и разни потници които и за фитнес не стават вече.
Станах като във вица- рокли и дрехи за спорт и пералнята върти нонстоп предимно купища от втория тип.

Али, добре си си наизвадила обувките, оказа се че нямам за тази година затворени официални, та сега ще тр да търся- при това  с каишка че инак ми изпадат от краката pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #377 -: април 18, 2016, 12:24:32 »

Сега като си изхвьрлих дрехите, почти се оказа, че имам повече обувки отколкото дрехи. Едни балерини, едни кецове и едни развалени сандали, ама могат да се поправят.

Марта гледа овцата на Еми и силно притеснена: "Кога ще спре да тича така? Дори не гледа кьде ходи. Според мен ще се удари някьде."
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #378 -: април 18, 2016, 12:26:11 »

Ина, евала за почистването... поне дантелено бельо остави ли си, да не те мислим какво ще сложиш под тренча, докато притичаш до магазина за нови? Или ще пазаруваш онлайн?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 18, 2016, 12:30:58 »

Сега като си изхвьрлих дрехите, почти се оказа, че имам повече обувки отколкото дрехи. Едни балерини, едни кецове и едни развалени сандали, ама могат да се поправят.

Марта гледа овцата на Еми и силно притеснена: "Кога ще спре да тича така? Дори не гледа кьде ходи. Според мен ще се удари някьде."

Тази овца  е като мен, тича на едно и също място  pardon

Замисляш ме че реално че в моя случай бельото е повече от роклите.Явно ще тр да променя модата навън angry
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #380 -: април 18, 2016, 12:33:46 »

Дантелено бельо нямам от години. Пазя си вехтите скьпи за спомен какво сьм имала едно време и нося сутиени за кьрмене и памучни гащи(чки). Но като отраснат бебетата ми, гьрдите приемат някаква окончателна форма и се установи последния ми размер ще се погрижа. Дотогава се надявам и да работя вече.  Ако не ще си остана сьс спомените.

Он лайн не пазарувам (дрехи) (за мен).
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: април 18, 2016, 16:19:29 »

Девойки,  много сте тихи!

А Свекърва,  направо изчезна днес.

Ина,  поне имаш спомени...
Бельо не купувам онлайн.
За мен си е голямо удоволствие да разглеждам тези щандове/магазини на живо.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: април 18, 2016, 16:34:44 »

Еми, и аз, когато ти видях овцата за първи път се загледах, за да видя кога ще пристигне там, където е тръгнала, но не би. Останах си с чакането.  pardon

Много обичам дантела, пък за бельо да не говорим. Много ми е нежно и секси.  Ashamed Но и аз онлайн не купувам.

На Свекърва днес предлагам да напишем отсъствие. Може да е сменила деня за ходене по любов, знам ли? blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #383 -: април 18, 2016, 16:45:53 »

Да се надяваме, че е добре.

Ей сега разправях на Мари, че колкото е по-фино бельото, толкова по-бьрзо се сьсипва. Една година макс му е носенето. А цените му са двойни спрямо по-грубото (пак дантелено де, но не с оня финес и красота).

Иначе аз нося само подплатени чашки, които повдигат (push-up). Преди имах много хубави гьрди. Не огромни, но като ги пушнеш леко, чудна форма вадеха. След Марта малко беше останало от тях. Сега са сьвсем разногледи, ще видим как ще свьршат след София. Сьс сигурност вече няма да нося толкова дьлбоки деколтета, както преди. Но пьк ще имам-нямам 4 години кьрмене зад гьрба си и винаги е по-доблестно да кажеш, че са сьсипани от кьрмене, отколкото от ... старост  pardon  (нали сме набори с баща й на Фери)
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #384 -: април 18, 2016, 18:38:28 »

Аз пък сега се връщам от градината.Малкият имаше открит урок по народни танци.Игра през цялото време, аз очаквах, че като ме види няма да иска, но ме изненада.Много бяха сладки децата.
И за капак пак имат варицела.Сега съм в чуденка дали да го пускам, защото и аз не съм я карала.Той е контактен вече де, ама съм по спокойна май ако е вкъщи.
Толкова за спокойствието в къщи, с тази варицела се гоним от няколко години , да видим дали сега ще ни се размине.

Дантеленото бельо го спрях като забременях с Ива, не ми беше удобно.Иначе много харесвам.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 18, 2016, 18:45:31 »

То съсипването на гърдите от старост е неизбежно, с или без кърмене.
Особено пък, ако говорим за късна бременност, съвсем съвпадат промените.

Марта, на колко години е твоето момче? Ти беше писала по темите, обаче не помня.

За варицелата аз бих се въздържала, даже ако трябва да съм откровена, бих се паникьосала.
Той вече като е бил контактен....става сложно.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #386 -: април 18, 2016, 22:03:30 »

Мари, на 3 г и 4 месеца е.Ами нищо не мога да направя, успокоява ме факта, че той с това дете не играе и няма много близък контакт.Иначе гаранция няма, ще чакам.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: април 18, 2016, 22:05:51 »

Мари, на 3 г и 4 месеца е.Ами нищо не мога да направя, успокоява ме факта, че той с това дете не играе и няма много близък контакт.Иначе гаранция няма, ще чакам.

Дано се размине, поне сега! good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #388 -: април 19, 2016, 07:38:25 »

Добро утро!

Къде сте всички, Свекс втори ден я няма да ни направи кафето. Дани всичко е наред.

Марта, ако имаш възможност да си го гледаш вкъщи, аз лично бих те посъветвала да се възползваш. Проблема на варицелата е, че той с това дете не играе, но може да подхване друго и така групата да е под карантина до лятото.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #389 -: април 19, 2016, 08:17:56 »

Добро утро smile

Ей, тази Ина много се засегна нещот от сравнението ми  Girl_hide
Дано всичко е наред със Свекърва  heart
И Миленката се покри окончателно, а ми е много интересно всичко около РД на Бобчо  smile

Нямам какво да ви кажа, освен че се чувствам супер изтощена вече с този курс (в добавка с бременността и пролетната умора)...малко в повече ми идва късното прибиране и ранното ставане, май няма да записвам следващо ниво  nea

Марта и аз не бих го пускала, даже както каза Мари, бих се притеснила леко smile Стискам палци да ви се размине  good
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines