Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 01:16:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 171229 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: април 18, 2016, 09:52:11 »

Не си пада по Hand made нещата, а бижутата, които носи са диаманти и Пандора  girl_impossible  pleasantry

Мислех си за бельо, ама трябва да оптимизирам времето довечера и да стигна до мола преди да ида в тях   sad

Мразя да оставям работите за последния ден, ама...  nea
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: април 18, 2016, 09:53:49 »

бижутата, които носи са диаманти и Пандора  girl_impossible  pleasantry

Интересна комбинация girl_haha
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #362 -: април 18, 2016, 09:56:41 »

Тези пък Пандора така и не разбрах защо тази мания по тях  crazy За мен не са нищо уау, което не можеш да си го купиш на по-нормална цена  nea

Фани добре, че все пак се разбирате  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: април 18, 2016, 09:56:52 »

Мари, може да има и друго модно бижу, ама да не го знам още  girl_haha  

Всичко, що е скъпо и модно й е по вкуса.. Кога стана така не знам.. Или по-скоро знам.. Както и да е.. Ще я подкрепям и ще съм до нея, заради малката.. Може да й дойде акъла пак някой ден  girl_wink

Фери, майка ми ми подари.. Като видях цената  Oh my ...  crazy Извращание!! За гривна с две цветчета и едно сърце.. 400лв..  cray Тя си мислела, че ще ме зарадва, понеже чула за истерията... Аз щях да получа удар, ама ... Хубаво е няма да я върна сега  pardon
« Последна редакция: април 18, 2016, 09:58:23 от alexandrova_90 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: април 18, 2016, 09:59:27 »

Здравейте

Хайде, почерпете се - днес стават 9 месеца от сватбата ни с любимия ми мъж.  heart


Времето е чудесно. Sunshine Много ми е хубаво. heart

Сутринта излязох да платя сметките. От сега се подготвям за словесен двубой с жената, която минава да засича водата (не, че минава всеки месец, ама днес трябва да дойде). Все едно живеем на село и поливаме градината. Е.ати и сметките... diablo

Вчера цяяял днес бяхме навън. Беше много топло и зареждащо. Грехота да си седиш вкъщи.

Панди, благодаря за закуската. Много обичам. give_rose
И аз много обичам да ровя по шкафовете и да откривам там забравени съкровища. Почти всеки път, когато отида при нашите, все си намирам какво да ровя, току виж съм намерила нещо забравено.  pardon
Дрехите още не съм вадила, само малко тениски и малко обувки. Ще го съчетая с преместването на нещата ни след края на ремонта.

Пържени филийки и аз обичам. В събота си направих с любимото ми сладко от сливи.  smile

Наде, и аз се сетих за същия виц. smile

Фери, налииии? И на нас много ни хареса техният концерт.  smile
Абе, какво става с тоя вашия ток? Май често имате проблеми? huhhuh.gif

Тони, сигурна съм, че ще измислиш нещо хубаво за подарък.  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #365 -: април 18, 2016, 10:02:10 »

Какво е Пандора?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 18, 2016, 10:02:34 »

Тези пък Пандора така и не разбрах защо тази мания по тях  crazy За мен не са нищо уау, което не можеш да си го купиш на по-нормална цена  nea


Точно така е! Но търсенето определя предлагането....
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: април 18, 2016, 10:19:24 »

Какво е Пандора?

https://www.mcschmuck.ch/pandora-c-126.html
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: април 18, 2016, 11:00:46 »


Аз не разбрах с кой си говорила  crazy
И аз не разбрах, някаква по-слънчасала от мен беше де, не се светна, че звъни погрешка докато не й затворих явно.
Честито, Миме! Бъдете живи и здрави и още поне 1234567х9 месеца да се обичате  heart детенце пък ти викам не заради възрастта, а заради усещането, което оставяш - сладко бебе такова  tease
Колко е кубика на водата - при нас е към 3 лв. И ние все по 8-9 кубика изразходваме, тъй че все около 25 -30 лв вода плащаме месечно, повече от тока понякога  girl_impossible
« Последна редакция: април 18, 2016, 11:07:34 от fanimira » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #369 -: април 18, 2016, 11:02:30 »

Миме, честит ви празник  heart heart heart Дали беб ще се появи преди и ли след едната ви годинка, да празнувате заедно smile Възползай се от това, че си бременна да ѝ се поскараш, аз така си нахалствам за някои неща и да ти кажа, коремът понякога чудеса върши  blum
За токът - ми понеже сме суууууупер гъзарският квартал, и само богаташи живеят в тези Витошките (не само Драгалевци) нямат хората канализация, мрежата е доста стара, но от ЧЕЗ ни се обясняват че те сямо я поддържат, а общината трябва да я подменя и почти всеки уикенд за неопределен период от време спира токът, понякога и през седмицата, ама засега не ни е драма, защото сме по цял ден на работа...Сега не е проблем като е топло, ама зимата като спре токът, спира и котлето, респективно парното и за нула време изстива...та затова сме се засилили камина да правим поне долния етаж да може да стоплим в такива ситуации  nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #370 -: април 18, 2016, 11:10:34 »

Ааа, Фан, понеже говореше за нулиране на телефона и че са ти изчезнали номерата реших, че някоя близка ти е звьняла  и се шашнах как си й затворила под носа  funnytooth Особено след подробния разговор, който сте провели  pardon

(за дружките на немеца, трябват по-обстойни обяснения)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #371 -: април 18, 2016, 11:16:16 »

Активни сте днес, браво! После ще дочитам...
Ние бяхме малко на СПА с мин. вода. Малката не беше от най-послушните, ама пак беше по-хубаво от днешния работен понеделник.
Вчера, докато Дребната си доспиваше, ровнах за белите нови обувки. Намерих едни бежови, обувани 2 пъти, и едни сини. Та съм с 3 нови чифта. Обичам разпродажби! Патология съм!!!
Видях най-после бижуто на живо! Уникално е! Много по-хубаво е от онези Пандорски. Ще си поръчам и аз, но не знам още с какво цвете вътре в сферата.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 18, 2016, 11:56:15 »

Фани, Фери  give_rose give_rose give_rose

Фани, гледам бележките и абсолютно нищо не разбирам - кое, колко и как е изчислено. Пълна мъгла...
Мисля, че около 2 и нещо е кубика на водата при нас. 85 лв имаме вода  shok Аз и затова така се афектирах, защото излиза че поим целия вход.  beating

Фери, не знам Беб кога ще реши да ни зарадва с появата си.  heart Викам си да не е на годишнината ни точно, за да имаме повече поводи за празнуване, пък каквото стане в крайна сметка. Ще го видим и нашия господин дали ще е като на Нат и Панди инат. Ако е рак - 100 % е сигурно, хихи.
Ще си облека впита блузка и ще излизам с корема напред, пък каквото сабя покаже и нека по-добрият победи.  smoke
Ясна е работата при вас - всеки прехвърля вината на другия. Така е и най-удобно. Сега добре, ама после и бебчето като се появи много ще се ядосвате сигурно.

Али, завидях ви за Спа-то. Ама защо така тази Мария е била непослушна? Тя сменила обстановката и си показала рогцата.  Curtsey
Снощи се бях подготвила за много рев, защото доста време ровейки, не успях да си намеря моите сандали, за които се присетих онзи ден. Вече всички бяха обвинени, че са ми ги взели, загубили, забутали някъде.  beating Ноооо, с последни сили ги намерих сложени в един шкаф (лично от мен  pardon) и влязох ухилена до ушите да се похваля на Влади, който пък беше почти влязъл в един друг шкаф, за да ги търси.

Къде е Свекърва днес? blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #373 -: април 18, 2016, 12:06:34 »

Значи не мога да не ви споделя какво ми пратиха преди малко...от същия сайт, който се въртеше тук в пеък smile Случайност? Не мисля Wink

http://www.maikomila.bg/%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5/

Миме, мисля да не се ядосвам за такива незначителни битовизми  girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: април 18, 2016, 12:09:00 »

Значи не мога да не ви споделя какво ми пратиха преди малко...от същия сайт, който се въртеше тук в пеък smile Случайност? Не мисля Wink

http://www.maikomila.bg/%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5/

Миме, мисля да не се ядосвам за такива незначителни битовизми  girl_wink

И по-добре.  good

Четох го и аз това.  funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines