Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 15:44:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 171251 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 13, 2016, 16:40:54 »

Свекърва уникален е този малкия ( малък малък,над 2 метра) ,добре си го възпитала или си е наследствено явно ,от родата:)  Ти бързо да се оправяш.Ела насам за разходка ,по гората...вече така съм си отъпкала пътеката,че със затворени очи минавам.
Фери да ти ядат,,,,,,, ушите
Фани мен погачата ми е любима,в нашия край не се прави много ,но аз не мисля да пропусна живи здрави.Ще чакаме снимки после.
Вероника честита нова работа и от мен,аз още оня ден прочетох,ма толкова ми е помненето smile
Това с приказката  за  моята снаха,че и тя ще стане свекърва много ми допадна,не се бях замисляла.Ма аз от сега съм се зарекла,че като се роди бебето ( всичко да  е наред) няма да им го показвам,,,Неделя са правили погача на малкия,над 23 човека гости са имали,то снимки,,,,то чудо....ама ние не участвахме,макар и виртуало.Ама да е жив и здрав Данте,родителите му ще ги преживеем smile
Панди сестра ти ме кефи много,а  Люлин си е Люлин,моя мъж има апартамент там,в който не живее и всеки път го възхвалява.Ей го на- метро си има,,,всички магазини  ,,,,ти какво не му харесваш?????  И си е прав,като се замисля
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 14, 2016, 07:13:54 »

Добро утро smile

Лоли, аз мисля, че брат ти е за пребиване! Ако съм аз такъв скандал бих му спретнала, тя е луда добре, не ви харесва или да, все тая.. Ама брат ви трябва да остоява правото ви да видите детето.. Наистина звучи като чехльо.. Ааа ма ха!  beating

Пак е мрачно, ама аз съм цикламена и слънчева!  tease yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #257 -: април 14, 2016, 08:36:04 »

Добро утро! Нещо начумерено ми се види, та давайте да духаме и да издухаме облаците в пряк и преносен смисъл smile.
Ето ви кафе в изкуствено състарено синьо. Такова е обзавеждането в дома на приятелката с Бабината. Дядото е с гръцка жилка и си пада по цвета и морето във всичките му аспекти - от храната, та до песните. Затрупани са с миди и черупки от разни раковини, в двора имат истинска котва и витло, малко арт семейство са. Иначе той е ветеринарен лекар, тя - очен.
Почти като на Скай историята с немската братовчедка и къпането се е получило и при тях. Като си взели бебето некъпано вкъщи бабата разказала на дядото, че там така се прави, така е природосъобразно. Тя е много спокойна по природа, тактична и с широко сърце, ама той подпалил и се навикал по Скайпа, че първата работа на кравата е да си изближе телето, та и те двете /с майката/ да се залавят да ближат, ако трябва и плацентата да си изядат. funnytooth След другата баба той отива да помага и сигурно ще побърка младите. Те предвидливо са си избрали сестрата, която ги посещава да е германка, че да не може да пита и разпитва /имали опция за българка и рускиня/и да дава съвети от своята практика. Бе сега ми е смешно, ама като нищо след време сами да си прегризват пъпната връв и да си облизват бебетата родилките pardon Аз съм ви казвала, едно време на бабите ми са им говорели, че само на катунарите бебетата висят на гърдата денонощно и спят при тях в сламата, сега пък е точно обратното след поколението на майка ми и нашето. Същата работа е и с пиенето на вода - започнало е при бабите, утвърди се при нас, сега е пак както преди pardon. Ходи и разбирай регрес ли е, прогрес ли е Wink.
Ох, от два часа съм го записала това...Кой знае колко неща са се появили в това време, ама ще го пусна smile
А, само Тони. Хич не му е лесно на момчето с жена и тъща в момента, та не го съдете...


* 13015458_1121754714541290_5524244537478255609_n.jpg (62.36 KB, 308x308 - видяно 1916 пъти.)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: април 14, 2016, 08:38:19 »

Добро утро! Coffe

Днес не е петък, нито са почивни дни, а как само са се утешили всички....

Личи си, че Свекърва има гост, иначе по това време вече се е разписала smile

Тони, да знаеш, откакто пусна снимка на онази японска череша, все се заглеждам по дворовете на хората и видях две. Едната беше с по-пищна корона от тази на твоята снимка, а другата беше по-скромна.
Японските градини винаги са ми били като магия, не мога да обясня точно, но са ми много на сърце.

При нас има много магнолии, а сега точно са в период на цъфтеж. Вълшебни са и толкова нежни.
Обаче изискват много грижи, това като започнат да им падат цветовете, не си е работа.

Много интересно растение е. Цяла зима само клони, после имат разкошни корони само от пръчки и големи цветове, без нито едно листо, а цяло лято са приятно, маслено зелени.

Хубав ден от мен!

ЕДИТ: Със Свекърва сме писали едновременно, явила се е вече хахаха
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: април 14, 2016, 08:42:41 »

Добро утро smile

На мен вчера ми дадоха още малко дрешки и тази сутрин гладих и пак пренареждах чекмеджетата lol Видях какво е с четири месечен ревльо и бърборанка на 2,5г. Разбирам защо напоследък само обикалят бабите. То с тоя татко все на дежурства, не и лесно на майката. Също така за мой ужас първата ми мисъл при вида на ревящо бебе беше "Оф няма ли да млъкне".

Довечера ще ходя на мюзикъла на служебното момче, така че мисля сега да си почина, може и да дремна малко.

Хубав ден на всички

Поздрав с една снимка, която си харесах в ФБ на Тони smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 14, 2016, 08:47:59 »

Мари, не знам и аз от къде ми е тая любов по японските череши.. Като съм виждала 1 път на живо.. Все по снимки  crazy

Магнолии обожавам, в градинката на блока имаме една. Цветовете й тази година са някакви къдрави, явно от студа.. Не изглежда много добре.. Във Враца имаме, ама не цъфти вече 2 години откакто са я купили нашите.. Те нали си имат някакъв период преди да цъфне, капризни са.. На работа имаме цъфти прекрасно..


Панде, голяма красота, а? Много се зарибих по тия красиви снимки на страницата, от която споделям вече 3 дни подобни.. Толкова е пролетно и красиво, че все едно не е София  heart
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #261 -: април 14, 2016, 08:58:02 »

Добро утро и от мен! Свеки, много ми се нрави това синьо кафе, точно по вкуса ми smile
Ама се смях от сърце с разсъжденията относно раждането, къпането и кърменето  pardon

Също така за мой ужас първата ми мисъл при вида на ревящо бебе беше "Оф няма ли да млъкне".

 funnytooth funnytooth funnytooth Дано да ти се падне кротка панда и да не ти минават такива мисли през главата Wink

И аз вече не обичам да посрещам гости - чистене, готвене, слагане, вдигане, пак чистене Последните години все празнуваме Нова година у дома, но съм се зарекла, че това беше за последно..... Всъщност, и никой не ни кани на гости напоследък (то кой ли би ни поканил като знае, че вървим с домашния си любимец - тазманийски дявол и мармозетка в едно), та явно е масово явление.

Мари, щом имате магнолии, сега ви трябва по един екип Адидас и сте си като в БГ  blum blum blum

Отивам да сръбна още едно кафе (ще си педставям синият декор от снимката на Свекърва) и запрятам сериозно ръкавите smile

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #262 -: април 14, 2016, 09:11:47 »

Добро утро smile

Лоли, само така! И аз не бих им го показала  beating
Свекърва рано-рано ме уби с това близане и (не)къпане lol Не го разбирам аз това да не си изкъпеш детето crazy
Панде хахахаах а дано наистина да ти се падне кротък Бамбук  heart Че какво му е на Люлин, имате си метро до вас, имате си МОЛ (много важна социална придобивка на квартала!), всякакви магазини, може и да не излизаш от Люлин  Girl_hide

Чак преди малко се добрахме до работата  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 14, 2016, 09:20:55 »

Добро утро!

Не го очаквах такова мрачно да е днес.  nea

Снощи бяхме на концерт на Веселин Маринов. pardon Много ми хареса....щом си поревах.  cray cray cray
Една безсмислена песен няма този човек.

След малко съм на преглед и после мисля други задачки да свърша.

Свекърва, много ми хареса това кафе и историйката с дядото.  pardon

Панди, ти кога станА, кога имА време да переш и гладиш? girl_haha
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: април 14, 2016, 09:38:56 »

Добро утроооо!
Мименце, рано ти е още да ставаш фенка на Веско  pardon даже Свекс сигурно още не е ходила на негов концерт  blum изпоти ли се много?!
друго не съм чела, чистих досега баня, та сега ще пия капучино и ще ви дочета, ама да си пусна роклето и аз. Сакото не е ново, но си мисля, че за бабината за отгоре е добре  huhhuh.gif
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 14, 2016, 09:44:28 »


Мари, щом имате магнолии, сега ви трябва по един екип Адидас и сте си като в БГ  blum blum blum


Тази връзка не я разбрах хахахха..... Да, наистина и в центъра на Велико Търново има невероятна, огромна магнолия. Обаче Адидас къде се вписва.....

За Веселин Маринов имам много специално мнение и ще е по-добре да не го споделям.

Фани, да се изкажа като виден моден критик хахахаха, доколкото успявам да видя от снимката, сините на сакото и роклята доста се разминават, а това винаги много ми вади очите.
Не че е нужно да са еднакви, но ..... някак тези точно палитри ......
Иначе роклята е много свежа good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #266 -: април 14, 2016, 09:48:30 »

Снощи бяхме на концерт на Веселин Маринов. pardon Много ми хареса....щом си поревах.  cray cray cray
Една безсмислена песен няма този човек.
Особено за полицията песента Wink.
Шегата настрана, хубаво пее човекът и песните му са хубави като музика и текст, ама сценичното му поведение и интервютата, дето ги дава по телевизията са...За първи път чувам да има млади хора, дето го харесват.  Oh my ...
Нов отговор на Фани
Ми тя роклята малко в стила на кафето good Супер е heart heart heart
Хаха, не бих си и помисляла да отида, той е за майка ми. По една песен негова, между другите, слушам по радиото с удоволствие, за повече "неам нерви".
Не мисля, че ще ти трябва сако, защо го гласиш? Или да не скандализираш с голи ръце обществеността?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #267 -: април 14, 2016, 09:50:26 »

Marri, специално за теб:



 tease tease tease

За Веселин Маринов имам много специално мнение и ще е по-добре да не го споделям.

И аз, и аз!  blush

Фани, така на закачалка не е същото.....дай снимка с модела Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 14, 2016, 09:51:51 »

Ааааа, ясно!

Никога нямаше да разбера, тази снимка не съм я виждала.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: април 14, 2016, 09:54:09 »

оооо, аз имам много варианти за сако - бежово, черно, ама точно тоя нюанс на синьо нямам  crazy не ме подкокоросвай и ти, Мари, сега ще взема да търся и айде заминаха пак една чанта пари, а реално не ходя по събития точно сега, че да нося сака. Абе я моля за наше село толкоз красота стига - тъкмо да е малко грозничко, че да не ме хващат уроки, хахах
Сноу, на ти: http://shop.rosifashion.com/rokli/32/roklq-blu-barbi
Ами по пример на любимия ни премиер цялата България има магнолия в двора си и сА пуска по соц. мрежите в Адидас под цъФналото дърво  pardon ама ти нали си далеч не знаеш pardon
Едит: вече са те светнали, но публикувам...
« Последна редакция: април 14, 2016, 09:59:14 от fanimira » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines