Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 22:21:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на silver_f на 21.06 и 23.06.2013 г.  (Прочетена 25300 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« -: май 21, 2013, 13:14:34 »

Тъй като остава месец до гражданската церемония и съвсем малко повече до църковната и до тържеството на silver_f, реших да ѝ направя темичката днес! Съдейки по албумчето ѝ, тя ще е още една от булките, които обичат тюркоазения цвят и ще го приложат и в сватбата си. Още една морска булка!

silver_f, разкажи ни за всичко, което те вълнува около едно от най-големите събития в живота ти!

Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 21, 2013, 13:44:11 »

Мерси мила scilla  give_rose Леле Остава месец до сватбата, не мога да повярвам  Oh my ... сякаш вчера беше като се регистрирах тук, но какво да се прави времето си лети  smile Да , сватбата ще е морска в тюркоазено в градината на Бриз-2 около басейна и силно се надяваме да не вали  Wink Има още дребни неща за доуточняване, иначе вървим добре: халките са готови, късметчетата ще ги направим скоро, украсата на шампанско и тейбъл картичките като потвърдят кои ще идват и кои не smile Трябва тези дни да отидем и да пробваме менюто и да го уточним.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 21, 2013, 14:58:24 »

Спорен оставащ месец!
Пожелавам ти една приказна лятна сватба!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 21, 2013, 15:01:49 »

Пожелавам ти спокоен последен месец до сватбата и един прикразен ден, за който си вложила толкова любов и старание!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 21, 2013, 18:03:30 »

Мило, Силвърче, честита темичка  hurrah Пожелавам ти да я напълниш с много положителни емоции и преживявания, с които да ни направиш съпричастни!  danceg
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 21, 2013, 18:37:41 »

Благодаря Ви, момичета  give_rose Много сте мили smile Днес имам рожден ден  yahoo и отивам да празнувам утре ще доразказвам  Wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 21, 2013, 21:29:30 »

Честит рожден ден, Силвърче smile  danceg Да си изкараш страхотно и много да се забавляваш  yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 21, 2013, 22:01:32 »

Честит рожден ден  Torte и честита тема  give_rose

И аз чакам подробностите за тази морска сватба smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #8 -: май 21, 2013, 22:21:41 »

Честита тема Silver_f !! Надявам се да разкажеш нещичко за запознанството си с любимия, както и за предложението! Обожавам да ги чета тези истории! Girl_hide
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #9 -: май 21, 2013, 23:35:45 »

Честита темичка и от менннн  yahoo И честит рожден ден с малко закъснение  blush Надявам се цялата подготовка да протече като по вода  give_rose
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 22, 2013, 03:02:23 »

Честита темичка и честит рожден ден  give_rose Пожелавам ти спокоен последен месец и незабравима сватба!  yahoo
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 22, 2013, 06:02:36 »

честита темичка и честит рожден ден на патерици give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 22, 2013, 08:37:00 »

Честита темичка!

Пожелавам ти последния месец от подготовката да мине без нерви  give_rose
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #13 -: май 22, 2013, 23:40:27 »

Честита темичка и честит рожден ден на патерици  smile С теб сме родени на една дата  blum
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 23, 2013, 10:12:25 »

Благодаря на всички за хубавите пожелания  give_rose За запознанството ни : запознахме се на едно събиране водихме някакви общи разговори и нищо  smile След като мина около месец се озовахме на един рожден ден на общ приятел и там си говорихме доста, и бяхме малко по-близки, но понеже аз съм малко по-дивичка и как да е не допускам хора до себе си нещата си останаха така  pleasantry Той ми хвърлил око и разпитвал приятелките ми за мен, обаче аз като разбрах направо му казах да не се занимава с мен  angry , тогава излизах с друго момче и въобще не се замислях за него. И така с течение на времето почнахме да си пишем в нета, да излизаме с общите ни приятели и така малко по малко станахме много близки приятели. Но само приятели, аз му давах съвети, той на мен също, но нищо повече, не и като гаджета  blush Той милия си ме е харесал и е казал "Моя ще си " , ама аз нали съм си дръпната и все се дърпам  diablo и така ..... на една нова година той ме покани да отидем с моите приятелки заедно с тях, но ние отказахме и след нова година нещо ми щукна не можах да спя от мисли какво се случва, постоянно мислех за него, че има нещо повече от приятелство между нас, за първи път видях на него като МЪЖ , А не като приятел  blush и започнах да се чудя какво да правя как да говоря с него и какво да му кажа ...  и така реших да се видим и впоследствие да решим какво ще правим, в зависимост от това как ще мине срещата  blum Решихме да пробваме все пак нищо не губим, надявахме се да не си разваляме приятелството  danceg аз бях малко предубедена и мислех, че няма да се получи нищо , но уви .... нещата потръгнаха много добре Girl_hide  Той ме обичаше и държеше много на мен, а с течение на времето аз го заобичах още повече  yahoo Не съм очаквала, че ще се влюбя  така, но Господ си знае работата, и сме много щастливи че сме заедно вече 4 години и половина Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines