Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 04:35:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 162291 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 25, 2014, 18:43:31 »

Много са красиви, ако можете да си ги позволите - няма да съжалявате!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #61 -: януари 25, 2014, 20:20:22 »

  Днес кумата ми сподели за тези растения
  Смятате ли, че идеята е подходяща за подърък за гостите?
  На сватбата смятам украсата да е от живи цветя в саксии, както и да помоля да не се носят букети...

Уникално як подарък според мен! И аз го обмислях, заедно с картички, които са със семенца вътре, а на теб ти се и връзва прекрасно с цялостната концепция на сватбата!  good
Активен
Aila
Ентусиаст
**
Публикации: 104


IBCLC


« Отговор #62 -: януари 26, 2014, 00:08:30 »

Благодаря,
радвам се че идеята ви допада  smile. Досега изобщо не можех да измисля какво да взема за гостите.
Покрай идеята за сватбата се чудех за малки обикновенни саксии с цветенца, но това е по-подходящо определено.
Добре, че е кумата да сподели за тази възможност, аз лично досега не бях чувала за тях.  smile
Активен
fiona6
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #63 -: януари 26, 2014, 11:12:13 »

аз даже съм имала едно към едно е със снимките и ако вземеш от кактусите 1-2 години спокойно си расте вътре, много е ефектно
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #64 -: януари 26, 2014, 23:30:08 »

Някой има ли идея от България дали може да се намери такова нещо. Също така ако някой ги е срещал в чужди сайтове с доставка до България нека сподели.


* 19014_NewMintToBe_TinsL.jpg (15.04 KB, 300x240 - видяно 3366 пъти.)
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #65 -: януари 27, 2014, 07:59:56 »

Някой има ли идея от България дали може да се намери такова нещо. Също така ако някой ги е срещал в чужди сайтове с доставка до България нека сподели.
Мисля, че видях нещо подобно от http://www.aliexpress.com/
Имат неща с безплатна доставка, както и много, на които цените са доста прилични...Е, вярно е,, че са китайски, но не е гаранция, че в България няма да е същото. Поне идеите са доста. Разгледай, ако имаш  въпроси - ПИТАЙ - тук, във форума, доста булки поръчват от там.
Успех  good
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 27, 2014, 09:52:06 »

На сватбеното изложение в София видях подобни, а имаше и една мацка, която се занимава с всякакви принтове и вероятно може да измисли нещо в тази посока. Виж в тези два сайта, ако няма, им пиши
http://svatbenprint.com/
http://svatbenipokani.eu/
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #67 -: януари 27, 2014, 18:34:56 »

Здравейте smile от доооста време не съм писала тук, виждам има много нови бъдещи булки и много се радвам!
Моята идещ за подаръче (поне за сега) е малка саксийка със суколент (примерно), която да е семло украсена с панделка с името на гостите...
  Днес кумата ми сподели за тези растения
  Смятате ли, че идеята е подходяща за подърък за гостите?
  На сватбата смятам украсата да е от живи цветя в саксии, както и да помоля да не се носят букети...
видях този пост и много интерестно ми стана за концепцията на сватбата smile имам една идея за по-евтино изпълнение на задачката, но когато проверя ще споделя smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 28, 2014, 10:00:47 »

Аз обмислям нов вариант за подаръчета: домашно направени глицеринови сапунчета в цветовете на сватбата. Мисля, че ще е по-личен подарък от досега мисленият, още повече, че аз ще си ги правя smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #69 -: януари 28, 2014, 12:20:39 »

blackisback, а каква ти беше другата идея, че съм забравила? Сапунчетата са супер идейни, обаче по спомен някой в темите назад беше писал, че не трябва да се правят много време преди сватбата, защото били пожълтявали  huhhuh.gif . Ще се опитам да намеря поста.

Да ви питам нещо. С моите подаръчета нали стана засечка и промених идеята, ще са кибритчета. Обаче могат да ми напечатат минимум 200 кибритчета. Гостите ни са 63 човека. Според вас тъпо ли е подаръчето за 1 човек да съдържа 3 еднакви кибритчета?  pardon
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 28, 2014, 12:23:45 »

Беше бутилчица с послание. Посланието пак може да се съчетае със сапунчетата.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #71 -: януари 28, 2014, 12:53:20 »

Даже много хубаво ще се съчетае  Bravo В подаръчето хем ще има нещо полезно, хем нещо за спомен.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 28, 2014, 13:08:38 »

Да, това лесно ще се съчетае. Иначе сапунчетата ги мисля да са по 30гр. Чудя се дали да са в някаква по-специална формичка или пък да са си правоъгълни. Цветовете: зелено с бели вградени пак сапунени частици. Нещо такова, но с охлювчета. За аромат: може би мента или лимонена трева.

Сапунчетата ще бъдат опаковани в целофан, с красива панделка и малко ключе, което може и да завързва посланието на папирус.
Активен
Sunnyy123
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #73 -: януари 28, 2014, 13:34:20 »

blackisback идеята със сапунчетата е много добра.
Aila имала съм от тези малки кактусчета, много са сладурски, идеята е страхотна за подаръчета.
За нашите гости ние ще направим малки свитъчета с благодарствено текстче, завързано с хубава и панделка и някакво цвете може би, само че не съм измислила теста още. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #74 -: януари 28, 2014, 15:42:24 »

аз да ви покажа какво получих днес подарък от една колежка тя си ги прави , знам че е обсъждано много назад и сега ме е супер яд че за моята сватба не избрах тези cookies  smile супер сладурски са smile не знам как ще издържа да не ги изям cray, има си даже и булчинска рокля  yahoo


« Последна редакция: януари 28, 2014, 15:44:59 от mariola85 » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines