Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 04:15:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kopche - 6.08.08  (Прочетена 42468 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 01, 2008, 12:25:12 »

Браво за букета и украсата с цветата! Определено 100 лв си е без пари за там, явно! Страхотен букет си избрала!!Успех с всичко останало!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #106 -: август 01, 2008, 21:57:01 »

Ами не знам при вас как е, но във Франция дават семейна книга - и отделно от нея - сертификати за брак - колкото ти душа иска - все оригинали. Семейната книга си я пазиш като зеницата на окото - тя е само една-единствена, там се вписват децата и евентуални смърти в семейството (включително и вашите (!!) (колко странно!!)), а сертификатите ги оставяш където ти потрябват.

От бързане да кажа за документите, не отбелязах колко ми харесват обувките ти и дори малко ти завидях щото и моите бяха много удобни, с по-дебел ток, но пък моделът не може да стъпи на малкото пръстче на твоите, бяха доста по-грозновати  pardon
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #107 -: август 01, 2008, 22:12:38 »

Доколкото знам, тук получаваме само един сертификат и това е. Тоест само един оригинал. Ще поразпитам в посолството като го взема. Но абсурд да си оставя оригинала в България. Няма начин просто, все едно вие да си оставите семейната книга в ЕСГРАОН в родния ти град  Wink Радвам се, че ти харесват обувките ми, не са много тесни отпред, елегантно тесни Wink Намирам много острите върхове за безкрайно грозни и неудобни, пръстите ми ще се слепнат като палачинки. Свеки казва, че тия обувки мога да ги нося и на други официални поводи с някаква бледожълта рокля (която трябва да си купя първо).

Само да добавя, че от неделя до 20 август няма да съм много на линия. След сватбата ще заминем на меден месец. Ще се опитам да ви напиша нещо точно след сватбата, но не се сърдете, ако не успея, сигурно ще ми е пълен хаос в главата точно накрая  huhhuh.gif Но като се върнем, ще съм тук  good
« Последна редакция: август 01, 2008, 22:21:32 от kopche » Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 01, 2008, 22:53:29 »

Незабравим и красив сватбен ден от мен! Семеен живот в голяма любов, разбирателство, всеотдайност и щастие! И разбира се приятно прекарване на медения месец!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #109 -: август 02, 2008, 08:51:20 »

Доколкото знам, тук получаваме само един сертификат и това е. Тоест само един оригинал. Ще поразпитам в посолството като го взема. Но абсурд да си оставя оригинала в България. Няма начин просто, все едно вие да си оставите семейната книга в ЕСГРАОН в родния ти град  Wink Р
kopche, Ина е права -оригинала е един само за теб. В БГ трябва да носиш сертификат с апостил - т.е. официално копие на акта за брак със заверка, доказваща достоверността му. Заверката става чрез поставяне върху самия документ или в приложение към него на специално удостоверение (apostille). Заверката с апостил. представлява легализиране на документа от компетентния орган в държавата, където той е издаден. Специфичното е това, че снабдените с оригинален апостил документи се освобождават от всякакви следващи форми на заверка и легализация от други, вишестоящи местни органи в страната на издаване. Виж тук:
http://www.apostilleinfo.com/norway.htm
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 02, 2008, 09:01:26 »

И аз да ви пожелая прекрасен и незабравим сваъбен ден, много щастие и любов.
И най-страхотния меден месец!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #111 -: август 02, 2008, 17:03:54 »

Благодаря на всички. Хайде, аз се впускам в морето от неща да проверя за последно преди сватбата и ще ви пиша като намеря малко време и си подредя мислите като за пред публика  heart Още от сега да ви благодаря най-сърдечно за пожеланията, ще ви наградя със снимки след това  heart Много щастие и любов на всички булки през този месец, дори да не съм тук да ви честитя на момента, с най-голямо блаженство ще прочета разказите ви и ще разгледам снимките ви!  give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 04, 2008, 15:31:30 »

копче,

аз да ти пожелая от сега, че може и да се отплесна, когато трябва - желая ти един слънчев, незабравим, весел и наистина уникален сватбен ден,

ще стискам палци да премине по вода и ..... изживей го на МАХ!!!!!!!!!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 05, 2008, 07:55:25 »

И аз бързам да ти пожелая най-страхотния и незабравим ден в живота ти!!! Бъдете щастливи и влюбени!А в това, че ще си прекрасна булка нямам съмнения!!! weddingday
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #114 -: август 05, 2008, 08:27:08 »

И аз се включвам с пожелания за невероятен, емоционален, красив, щастлив... сватбен ден!!! Стискм палци всичко да мине иделано  good
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 05, 2008, 10:05:20 »

и аз ти пожелавам всичко най-хубаво..........обичайте се много и се усмихвайте постоянно........................................ Flower
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #116 -: август 05, 2008, 10:13:44 »

Реджина, на мен не ми искаха апостил и за повечето държави от европейския съюз той не е нужен. Това според една там подписана конвенция - има информация в сайта на нашето външно.

http://www.mfa.bg/bg/index.php?option=com_content&task=view&id=16674&Itemid=521

Копче, най-добрите ми пожелания за сватбата, понеже преди мен са поизчерпали пожеланията, ти желая това, което другите вече са ти казали, та и двойно и тройно !!
 Good luck Good luck Good luck Sunshine priest  Sunshine Good luck  Good luck Good luck
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #117 -: август 05, 2008, 10:28:34 »

inaxastra, Норвегия и Switzerland не са в Европейския съюз  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #118 -: август 05, 2008, 17:14:25 »

Малииии  badgirl  много ме е срам, къв съм игнорантин  badgirl

Пък и замърсих тука темата на копчето с моите неграмотни изказвания тцк тцк тцк

Тя да ме прощава много, а вие забравете какво съм казала, моля ви  blush blush blush
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 05, 2008, 20:02:34 »

Оооо на моя рожден ден сте си избрали да се обвържете във вечен съюз  yahoo yahoo yahoo
Пожелавам ви един ден изпълнен с мноог емоции и усмивки  give_rose give_rose give_rose и животът ви да е осеян с рози,но не бодливи girl_wink Бъдете Щастливи!!!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines