Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 09:08:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честит рожден ден на Жорко, сладкия син на Darling (Вержи)  (Прочетена 3998 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« -: февруари 13, 2008, 09:14:49 »

Мила Вержи,
от всичко което си разказвала за Жорко разбирам, че той е едно прекрасно дете за радост на мама и тати, да му е честито рожденното денче и много да те радва give_rose



* 2641.jpg (12.36 KB, 150x201 - видяно 1878 пъти.)
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #1 -: февруари 13, 2008, 09:22:34 »

Честит Рожден Ден и от мен! Да ви е жив и здрав!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 13, 2008, 11:36:17 »

Честит рожден ден Жорко!  Birthday
Мила Darling да ти е жив и здрав рожденника! Много да слуша и много подаръци да получи!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 13, 2008, 13:23:36 »

Честит рожден ден и на този юнак!Много здрав и голяям мъж да порасне!
Весел празник на семейството!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 13, 2008, 22:36:03 »


Честит рожден ден Жорко!  Birthday


* chat_cadeau.jpg (43.59 KB, 390x280 - видяно 1841 пъти.)
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 14, 2008, 15:43:26 »

Мила Иве, благодаря ти много за темичката ! give_rose give_rose
Благодаря и на всички момичета, които са го поздравили. Ще му предам днес и съм сигурна че ще е много щастлив. Като му кажа този и този те поздравя и той светва целият и казва " Ама откъде знаят всички че имам рожден ден" smile А снощи да ви кажа, малко се бях притеснила че ще провалим малкия празник на детето. Бяхме се разбари да бъдем само тримата в нас или навън, защото голямото детско парти е в събота. НО татко му  в 17.00 часа казва Ейййй аз съвсем забравих че ме поканиха на еди какво си мероприятие в зала 3 на НДК и неможело да не отида защото съм включен в сценария, айде отиваме тримата и като свърши моето участие тръгваме да празнуваме. Аз се дърпах но после казвам добре, щом е за малко. А то какво ти малко цели 2 часа до 20.00 часа и после на коктейл във Форум. И само ние с дете естествено. На мен ми беше много неудобно и като говорихме с приятели и колеги казваме абе той рожденик и затова така днес с нас. Обаче г-жа Фандъкова казва ама как рожденик, днес ? И ние да бе днес.... blush И тя - Аз сега ще го поздравя и докато награждаваха заедно със заместник министъра на образованието тя го поздравява и го вика при тях. Нашият като се изчерви, смути, загуби ума и дума а те му дадоха микрофона да каже нещо. laugh Да бяхто го видели стои това дете с микрофон в ръка гледа насъбралите се хора и мълчи ..... ама мълчи.... и и аз казвам край, тоя отворко си глътна граматиката laugh Добре че жената е интелигентна и подсказа и той с треперещ глас казва "Благодаря и честит празник". А честит празник защото учителите по физ.възпитение имаха награждаване. А може би се смути защото имаше и негови учители и директора на неговото училище. Ама така се смях, но и жално ми беше. После като се поукопити малко взе да се "повдига на пръсти"  и хвали на баба си и дядо си по телефона laugh Днес ще ходим да му поръчваме тортата  а утре съм обещала да го водя на фризьор за специална прическа.
Благодаря ви още веднъж и ви пожелавам много подобни радости с децата!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 14, 2008, 15:51:11 »

Леле, Вержи,
страхотно изживяване е било за малкия
представям си го - слънчице златно heart

Миличка, ти си мног щастлива - желая ти днес 2мата ти обичани мъже много добре да "наредят масата"  girl_wink
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 23, 2008, 19:15:17 »

мили момичета слагам ви 2 от снимчиците от празника на Жорко. За съжаление, дори и фотографа не се е справил добре. От година на година съм все по-разочарована от детски комплекс Патиланци, и затова съм сигурна че догодина вече няма да е там. Снимката с ножа в ръка определено не е моя идея, но пък единствената на която личицето му има близко до нормалното изражение  smile


* gigi1.JPG (55.79 KB, 336x448 - видяно 335 пъти.)
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 23, 2008, 19:16:53 »

 това е друга подобна


* gigi2.jpg (66 KB, 336x448 - видяно 328 пъти.)
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 23, 2008, 19:21:50 »

много е бил сладък сигурно с микрофона в ръка Bravo Bravo Bravo
честит рожден ден на палавника и от мен .пожелавам ви да е жив и здрав и много да ви слуша Birthday
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines