Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 13:10:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 144906 пъти)
 
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #360 -: април 27, 2015, 12:04:00 »

Аз ще ползвам количката от каката - зелена е и става smile А тогава я взехме след като влезнах в 9-я месец. Общо взето тогава всичко купувах като влезнах в 9-я месец.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: април 27, 2015, 12:07:50 »

И ние сега няма да купуваме, на за Алекс я взехме предварително, може би 2-3 месеца преди раждането.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #362 -: април 27, 2015, 12:26:57 »

И ние купуваме всичко от както съм в 9тия... според мен около месец по-рано не е лошо да си я имаш. Да я разучиш, да и схванеш сглобяването, да и намериш мястооо... нее че иначе не можеш да го направиш, но за мен е по-хубаво предварително good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #363 -: април 27, 2015, 12:52:49 »

И ние я взехме предварително. Бях в 8-я или в 9-я месец, не помня. Следях си и промоциите няколко месеца по магазините, накрая от интернет ми излезе по-евтино с доставката до вкъщи.
От много мотане познати я купиха в последния момент. Направиха една комбинация от един цвят зимен кош, друг цвят летен, трети цвят по шасито... Пълен ужас! Просто са купували по отделно, а този модел се беше изчерпал. Имаше някакъв такъв проблем.
По-добре малко по-рано и да ти е сигурно. Да си видиш какви чаршафчета ще слагаш, дъждобран/комарник/чадърче да си намериш. Най-вече да видиш всичко дали е наред, да няма дефект, липси и така.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #364 -: април 27, 2015, 13:03:53 »

Ние нямаме количка и няма да взимаме, но ако взимах, щях да я взема предварително както са казали момичетата  good Много добри ми се струват сьветите.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: април 27, 2015, 13:13:25 »

Ние взехме количката предварително, но в последния момент, защото беше много скъпа. Реално аз исках даже след раждането.но трябваше да я поръчаме и да я платим. Кошницата за кола обаче дойде след раждането.
Сега трябва да изпера количката , но се чудя дали на ръка или в пералнята?  То всичко се сваля , но не знам дали няма да се свие.
нещо напоследък съм много изнервена и много се уморяваМ. Всички ме дразнят и на детето викам, което хич не е хубаво. Но понякога едвам издържам.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 27, 2015, 14:07:55 »

Руми, аз нашата количка я изпрах в пералнята. Това което може де, а то всъщност това, което не може е сенникът. Прах я на 40 градуса. Не съм привърженик на това бебето да расте в стерилна среда. Не съм го правила с Алекс и сега няма. На 40 градуса нищо не се сви и се изпра добре. Така че съвет от мен - спести си търкането на ръка, ако можеш. Аз на ръка прах кошарата, че няма как иначе и се изгърбих. То корема ми пречи, гърба ме боли, не мога да клекна.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #367 -: април 27, 2015, 14:13:05 »

Пънки, нашият сенник го разпъвам в банята на един сгъваем сушилник за дрехи. Обливам го директно с душа. Много лесно съхнат - те са изкуствени материите и само трябва да отече.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: април 27, 2015, 14:25:08 »

О да бързо съхнат. На мен идеята ми беше, че и в пералня става и не е нужно да се пере на високи градуси. Ама да ти кажа на мен вече така ми стърчи корема, че и с душ трудно ще изпера каквото и да е! Без да се измокря де smile
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #369 -: април 28, 2015, 07:51:50 »

Добро утро на всички! Вече започва да му се вижда полека-лека края на моята бременност и наближава срещата с бебока (е има още месец) и точно сега в групата на каката има варицела  sad Аз съм я изкарала като малка, ама неискам и да си помислям ситуацията: бебе и кака с варицела  nea Силно се надявам бебо да си стои още месец и ако каката реши да пъпчаса да й мине до тогава.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: април 28, 2015, 08:11:30 »

Мамче то инкубационния период на варицелата е 20 дни. Така че дано ако ще я хваща да я хваща по-бързо!
Да ти кажа Алекс се роди с вродена варицела. Пи 20 дена антибиотик и нищо. Просто я изкарват по леко на тази възраст!
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #371 -: април 28, 2015, 08:35:53 »

И аз така съм чувала, че колкото са по-малки е по-добре. Каквото стане такова.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 28, 2015, 08:49:40 »

То аз съм далече от мисълта аз да я пера количката .или свекърва ми или леля ми. Една кошара ни дадаха , че нашата преносимата не може да се оправи явно.и тя трябва да се изпере.
днес и утре ще монтират детската и после ще пера и подреждам.
Мамчето, щом си карала варицела за теб няма риск.  Защо не спреш каката докато се роди бебето. Мен много ме притесняват всички шарки, защото не съм карала нито една.
Иначе ми подариха неочаквано 5 големи комплекта като за изписване за бебка.аз няма какво да купувам
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #373 -: април 28, 2015, 10:03:24 »

Ами то вече няма смисъл да я спирам, защото са били в контакт с въпросното дете цялата минала седмица, когато реално то е било заразно вече. Та общо взето сега просто трябва да се наблюдаваме за симптоми. Незнам кога биха се появили - като чета в нета инкубационния период е 10-21 дена, което би трябвало да означава най-рано края на седмицата.
Иначе бебока е доста активен и нямам търпение да дойде време за следващия преглед. Нещо все по-трудно спя нощем, а през деня не мога да спя, че после ме боли главата.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: април 28, 2015, 10:10:03 »

За спането - поспивам си, мерси и за отговорите за количката. Реших, че ще я купувам предварително. Макар че няма какво да се купува, ние с какат все харесваме разни красотички. Вече различавам големина 0-3 м. и казва- това ще му стане или обратното.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines