Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 00:25:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръкът който получих от съфорумка :)  (Прочетена 100855 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: декември 16, 2008, 20:45:35 »

Получих днес още един подарък.Една неверотно красива картичка и невероятно красива коледна звездичка-играчка от Надето -Малката госпожица
Получих и един невероятен свещник и една красива пеперуда от Маги.
Искам да благодаря и на двете. give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Но нито една от тях не е моята Снежанка.
По късно ще има и снимком материал.

Момичета имате неверотни подаръци.

Аз още чакам моето послушно дете да се похвали.Може би не му е харесал подаръка.

Чакам си с нетъпрение и подаръка от моята Снежанка която хич не иска да ми каже какво да очаквам.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: декември 16, 2008, 20:52:41 »

Ето го и моя подарък - рамката и камбанката-свещник smile.


Тия дни ще измисля каква снимка да сложа smile. Мъжлето ми също много се впечатли и доста време я зяпа smile.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: декември 16, 2008, 21:02:32 »

И аз получих днес картичка от Надето!!! Сташно ти благодаря!!! Много е хубава, а снежното човече вътре така ме разнежи, сложих го на секцията, че елхата ни е в други цветове, но там стои седнало много закачливо!!! БЛАГОДАРЯ ТИ!!!! Дано и ти скоро получиш моята картичка!!!
Получих я,ей сега си я видях и да ти кажа не смея да я отворя,за да не я разваля blush и едвам прочетох какво си ми написала...много е красива... БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО give_rose
Дани,Юле страхотни са ви подаръците Bravo Снежанките получават  judges На момичета,които не са показали още снимки  beating beating beating
 Offtopic отнася се само за получилите подаръци,които се отчетоха само с разказ,но не и със снимка blum
« Последна редакция: декември 16, 2008, 21:33:04 от [x] little.miss™ » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: декември 16, 2008, 21:24:12 »

... На момичета,които не са показали още снимки  beating beating beating

С удоволствие ще си покажа подаръка, но още не е пристигнал... sad
Аз моя мисля да го пратя тези дни до края на работната седмица или да го занеса лично, ако се ориентирам как да стигна до "моето детенце", най-вероятно ще го пратя с куриер
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #184 -: декември 16, 2008, 21:32:55 »

Момичета!

Аз тук мрън-мрън, бърша нос, въртя очички и с голямо умиление казвам огромно благодаря на Milizandra за разкошния коледен подарък. Току що го получих по пощата в офиса и едва се сдържах да не се разплача от радост за жеста. Даже шефовете бяха около мен и за първи път си позволих да се занимавам с лични неща пред тях, но и  те много възторжено очакваха да видят изненадата в пакета, знаейки, че е подарък. Незнам дали ще успея да сложа снимки, но подаръкът е един красив, закачлив и много модерен дядо Коледа, който стои и гледа сериозно, клющав е и с дълги крака. Освен това има една красива коледна свещ, която нямам търпение да сложа вкъщи на скрина, защото страхотно обичам свещи. Ааа, да не забравя, че имам не една, а две красиви коледни картички. Въобще...
А освен това имах тежък ден и само дето не ревнах по обяд, а като дойде подаръкът хептен бях на предела на емоциите - нямаше по-подходящ момент просто.
Милизандра, огромно благодаря и комплименти за чудесния и оригинален жест, много го ценя и съм щастлива за времето, което си отделила да го избереш и за искрената картичка, която ме накара да се почувствам специална.    
 



   еее трогна ме с тези думи  направо cray Радвам се, че съм донесла усмивка на твоя ден! С голяма любов избирах подаръка ти, а така се бях притеснила, че не пишеш, нито в тази тема, нито във форума.... а за Дядо Коледа, незнам защо ти се струва сериозен, аз го намирам за много смешен  blum


П.С. Наде, Наде, Надееее какви са тия картички дето си пратила на всички, за малко да кажа "ама аз защо нямам"  blum  blum  blum  Girl_hide
« Последна редакция: декември 16, 2008, 21:35:53 от gucci » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: декември 16, 2008, 22:25:17 »

Последен шанс за размяна на подърци ето тук

 Offtopic :offtopic:Извинявам се за големия  Offtopic Offtopic Offtopic

Просто се надявам да видят повече хора щото това е последния шанс за пропусналите първите два срока а трябва да се действа бързо.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: декември 16, 2008, 23:54:50 »

Еххх Наде слънце мое....така ме трогна с тая сладурска картичка, а двете елхички скрити в нея трогнаха даже големия ми силен мъж  Girl_hide Разбрахме се зелената да е за него, бялата за мен и той неговата си я закачи на огледалото в колата, а аз моята като аксесоар на телефона  girl_wink
Да кажа и за другите  - имам картичка от Надето а вътре две малки елхички с камбанки... утре ще ги снимам  blum
Наде girl_in_love LOVING LOVING LOVING LOVING
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: декември 17, 2008, 00:35:06 »

Момичетааааааааааааааа, аз съм в абсолютна еуфория. Получих най-готиния коледен подарък. Да не се обиди някой, но за мен моя си е най-хубав  tease tease tease Представлява много готина рамка за снимка и 2 коледни чинии. Специални благодарности на милата ни съфорумка nataliya, която е избрала най-хубавия коледен подарък за мен.  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

За малко да забравя да сложа снимки  blush



Още снимки има в галерията smile
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: декември 17, 2008, 08:54:08 »

И аз съм в еуфория, че подаръкът ми е създал толкова хубави емоции.  danceg danceg danceg
Наистина съм щастлива, че съм уцелила, защото misskapriss за мен е една от най-чаровните, мили и готини съфорумки и наистина исках да я зарадвам. smile
Още веднъж  Bravo за хубавата идея да си разменяме подаръци и  Bravo на всички ни, че се включихме и я осъществихме.
И аз си чакам вече моя подарък.  girl_wink
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: декември 17, 2008, 08:57:06 »

Поздравления момичета прекрасни подаръци, да си ги ползвате със здраве и догодина още по- хубави. Следващия път ще се включа и аз
за всички-  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: декември 17, 2008, 09:03:11 »

Даниела много се радвам, че подаръка ти е харесал, а и че съм оспяла да впечатля дори мъжа ти.Много съм доволна, че ми се падна ти и съм супер щастлива, че съм успяла да внеса малко коледно настроение в деня ти  give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: декември 17, 2008, 09:06:15 »

Еха, МИскаприз, страхотен подарък си имаш!! Браво на Наталия за избора!!!!
Наде, радвам се, че ти е харесала картичката, с огромно желание я направих!!
И аз съм супер щастлива от идеята за размяна на подаръци!!! Страхотна тръпка е!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #192 -: декември 17, 2008, 09:39:50 »

Преди някой да ме  beating , бързам да се оправдая, че вчера след работа тичах на една изложба и нямаше как да мъкна и подаръка с мен, така че го оставих в офиса и съответно нямам снимки. Довечера ще се отчета  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: декември 17, 2008, 10:11:49 »

Поздравления момичета прекрасни подаръци, да си ги ползвате със здраве и догодина още по- хубави. Следващия път ще се включа и аз
за всички-  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Сиси писах ти и на лични още вчера и тука съм сложила пост вадещ очите че има шанс да се включиш в последния тур на размяна.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: декември 17, 2008, 10:53:30 »

И аз си имам вече подарък!!! yahoo yahoo yahoo yahoo

 danceg danceg danceg

Току що си взех подаръка от пощата...Огромно БЛАГОДАРЯ на Юлето!!!! Flower Flower Flower

И най вече, че картичката е надписана и от мойта адашка - малката сладурка  heart ЕЛИ  heart!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines