Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 22:59:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръкът който получих от съфорумка :)  (Прочетена 100825 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 16, 2008, 16:19:19 »

Пламик страхотен ти е подаръка, браво на Инчето !!! smile

Ечи виж в галерията ми !!! smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: декември 16, 2008, 16:20:03 »

plamik, подаръка ти е чудесен.  Bravo на ina_lemon за избора.

 Bravo Bravo Bravo и на Теди за чудесната идея. Направи всички ни много щастливи give_rose give_rose give_rose
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: декември 16, 2008, 16:43:26 »

Леле не съм влизала известно време и тук се напълнило с красоти  Bravo
Браво за избора на всички Снежанки   Flower
Вече се усеща Коледата, а Вие като послушни деца , защо не си отворихте подаръците на Коледа  beating
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: декември 16, 2008, 17:04:44 »

и аз си имам подаръъъъъъъъъъкккк!!!!!!!!!!!!!  yahoo  yahoo  yahoo  yahoo  yahoo
Голяm кеф е, бе хорааа!!!!!!! Нямах търпение да изляза от пощата, за да го отворяя  blush
Много ми е готин подаръка, много му се радвам   blum
Големи, не големи ОГРОМНИ благодарности на Надето little.miss™  за страхотния подарък!!  Bravo Bravo Bravo

Прилагам снимков материал за всички любопитковци, а за Надето  Girl_hide Girl_hide Girl_hide heart heart heart heart LOVING mail-for-you
Няма за какво,радвам се,че ти е харесал трябваше да има и коледна звезда,ама нито една куриерска фирма не пожела да ми я вземе и се ядосах и ти го пратих без цветето и по пощата blum
Снежанките,супер сте се справили tease
Аз съм се притеснила ужасно. Ще си подаря подаръка на моето детенце на срещата на форумците от София, и много се тревожа дали ще го хареса и дали ще има нещо против, че ще си го получи чак тогава...Е, едно пиленце ми каза, че тя няма нищо против да си го получи тогава, а и аз много искам да и го дам лично, за да се и запознаем, но все пак...си се притеснявам...Дано да и хареса и да успея да я зарадвам!  give_rose
Нямам нищо против blum даже и аз ще нося подаръци на срещата tease
« Последна редакция: декември 16, 2008, 17:06:46 от [x] little.miss™ » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #169 -: декември 16, 2008, 17:25:17 »

Момичета!

Аз тук мрън-мрън, бърша нос, въртя очички и с голямо умиление казвам огромно благодаря на Milizandra за разкошния коледен подарък. Току що го получих по пощата в офиса и едва се сдържах да не се разплача от радост за жеста. Даже шефовете бяха около мен и за първи път си позволих да се занимавам с лични неща пред тях, но и  те много възторжено очакваха да видят изненадата в пакета, знаейки, че е подарък. Незнам дали ще успея да сложа снимки, но подаръкът е един красив, закачлив и много модерен дядо Коледа, който стои и гледа сериозно, клющав е и с дълги крака. Освен това има една красива коледна свещ, която нямам търпение да сложа вкъщи на скрина, защото страхотно обичам свещи. Ааа, да не забравя, че имам не една, а две красиви коледни картички. Въобще...
А освен това имах тежък ден и само дето не ревнах по обяд, а като дойде подаръкът хептен бях на предела на емоциите - нямаше по-подходящ момент просто.
Милизандра, огромно благодаря и комплименти за чудесния и оригинален жест, много го ценя и съм щастлива за времето, което си отделила да го избереш и за искрената картичка, която ме накара да се почувствам специална.   

Но това не е всичко, както се казваше в прочутата реклама.
Както продължавам аз да разпределям служебната поща.. между тоновете писма виждам една жълта картичка, на която с красив почерк откривам името си.   Милото Наде - Little.Miss ТМ, както се подвизава тя напоследък, ми е изпратила страхотна коледна картичка, в която е скрита златна коледна звезда-украса за елха. Еееех, какво усещане само - два подаръка за един ден. А идеята е за поне три шестици!      Трогната съм и много щастлива. Какъв хубав ден!
Наде, какъв почерк само! Благодаря за жеста! 

Форуме, форуме... какво ли щях да правя без теб!   

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: декември 16, 2008, 17:30:27 »

Деница,не захващай болната тема,картичката е с възможно най-грозния ми почерк, писах на леглото върху една възглавница и толкова ме е срам blush радвам се,че картичката ми и подаръка в нея ти е харесал girl_wink
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #171 -: декември 16, 2008, 17:59:21 »

Альо, малката мисс, я недей да скромничиш - картичката е ужасно красива и понеже и аз пиша хубаво мога да кажа отговорно за почерка. Ще ти се карам, ей. Цунки! Wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: декември 16, 2008, 19:40:05 »

Имам си подарък  yahoo yahoo yahoo
Снимки след малко, че издъхнаха батериите на фотото  angry и сега се зареждат.


Направо нямам думи. Подаръкът е прекрасен. Има нещо за мен и семейството и нещо за нашата Ели  LOVING
Току що го донесе куриера. Веднага го разопаковах. Подаръкът със сигурност е много по-голям от колкото очаквах. За което горещо благодаря на моята снежанка - Daniela
Ще пусна снимки след малко. 

 Едно доляяяямо  gu6 за  Daniela
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: декември 16, 2008, 19:42:07 »

Юлеее, много се радвам, че си го получила smile и че се радваш! И да вземеш да го облечеш това бебче, че вече рокля си има smile...
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: декември 16, 2008, 19:47:46 »

Дааам обаче ще и големичка сега като и става веднага ще я снимам с нея и страхотните терличета.  bouncinggirl
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: декември 16, 2008, 19:53:49 »

Ето снимки. (снимах на бързо и не са много добри)


* STA50804.JPG (63.38 KB, 600x450 - видяно 184 пъти.)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: декември 16, 2008, 19:54:16 »

за Ели...


* STA50807.JPG (52.81 KB, 600x800 - видяно 201 пъти.)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: декември 16, 2008, 19:54:59 »

пак за нея и картичката...


* STA50806.JPG (73.8 KB, 600x800 - видяно 182 пъти.)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: декември 16, 2008, 19:55:55 »

и снешковците дето се катерят по стълба  laugh



* STA50805.JPG (61.6 KB, 600x800 - видяно 213 пъти.)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: декември 16, 2008, 20:34:03 »

Еха, какви хубави подаръци си имате!!! Браво на Даниелка и Milizandra за страхотния избор!!! дени, и на мен така подаръка от Ели ми дойде в найй-напрегнатия ден и сякаш тези подаръци наистина са от дядо коледа, найй-желаните и по най-вълшебното време получени!!! И аз получих днес картичка от Надето!!! Сташно ти благодаря!!! Много е хубава, а снежното човече вътре така ме разнежи, сложих го на секцията, че елхата ни е в други цветове, но там стои седнало много закачливо!!! БЛАГОДАРЯ ТИ!!!! Дано и ти скоро получиш моята картичка!!! Аз с надежда влизам тук да проверя дали имкоя подарък е пристигнал,но няма инфо!!! Стискам палци всичко да е наред!!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines