Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 14:53:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 244154 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1020 -: май 29, 2015, 07:49:01 »

Добро утро!
Аз вместо сутрешно кафе, ще предложа едни палачинки, че нещо съм се присетила и ми потекоха лигите вече.  Torte

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1021 -: май 29, 2015, 08:14:29 »

О, много обичам палачинки.. Вкъщи принципно закуските се правят от ММ.. Аз сутрин съм буреносен облак, докато не изпия първото кафенце и не съм много в кондиция.. Дали ще ни остане време тази седмица, за да ми направи ммм...  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1022 -: май 29, 2015, 08:38:46 »

Здравейте smile

И аз като Тони в 10 клас ходих на екскурзия из Европа. Не помня някой да се е губил, но едно момче си забрави куфара с дрехите пред хотела, в който спахме най-напред, и след това трябваше да си купи някакви и постоянно да пере, защото нямаше много пари за харчене. А един друг нещо го излъгали на някакво стрелбище в Пратера, та там си остави половината пари и после навсякъде мъкнахме един огромен мечок.

Аз днес реших да имам по изискана закуска и хапнах кроасани с чай smile

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1023 -: май 29, 2015, 08:45:35 »

Е, добре Панде, ако може и от твоите кроасани ще се възползвам. Много готина чашка.  blum
Представям си ви с мечока в ръка.  girl_haha А панда ли беше?  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1024 -: май 29, 2015, 08:48:40 »

О, чашата е вълшебна  heart Ако я има някъде, кажете я на ММ, да ми я подари  girl_haha Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1025 -: май 29, 2015, 08:49:05 »

Ммм, вкусотийки за закуска! Добро утро, все така да ни събуждат- с вкусни закуски. Може и в леглото, може и на красиво подредена маса, пък събуждането да е с целуФка.

Аз снощи висях до 10000 часа в Делфинчето, ама поне се наслушах на хубава музика и забавни историйки. Които не са за детска аудитория.  girl_wink
Хахах, като каза голяма мечка и се сетих как мъкнахме мечката на една украинка из Бостън и Ню Йорк. Полетът й беше през Ню Йорк и заминаваше малко след екскурзията. Нямаше къде да си държи багажа и мъкнеше куфари, а ние един огромен розов мечок.  blum

Нас след 8 клас никъде не искаха да ни водят по екскурзии. Ама то и класнта беше една разлопана чанта и не й се занимаваше.

Ех...петък еее  yahoo и има слънцееее Sunshine bee
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1026 -: май 29, 2015, 08:50:50 »

Добро утро и ауууу не ни пускайте такивИ фкусотийки сутрин рано рано, че някои хора макар и у дома по цял ден им е трудно да готварстват и трябва повече да почиват  Girl_hide Често правя палачинки, кроасанчета ям на закуска в някой хотел. Аз от вчера съм в носталгично настроение, нали са ни последни часове в градинката...  cray имахме прекрасен празник. Учителките разплакаха не само родителите, но и децата. Дано да случим на такива истински вълшебници и в училище. Колкото и да им благодарим ще е малко. Много емоции, много нещо!!!
А при Гала една мацка ще предлага на гаджето си брак - голяма смелост, дано да приеме  Yes
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1027 -: май 29, 2015, 08:58:25 »

Сори, дами.  Ashamed Вие да не мислите, че и аз ще си хапвам от тези вкусотийки точно сега? В къщи съм си, но няма да имам възможност да направя. Само така, виртуално им се радвам.  Torte

Нат, метни малко слънце и насам, защото никакво го няма още.  beating

Фани, браво на учителките. Повече такива да има.  smile
Наредила съм се и чакам предложението. Като гледам сигурно няма да се дърпа много мъжът. И дете имат, така че в кърпа й е вързан.  girl_haha chee
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1028 -: май 29, 2015, 08:58:52 »

Мисля, че е крайно време Свекърва да издаде "Мемоарите". Даже виждам и втора част - "Синовете на една реализирана свекърва!", в която така цветущо да описва приводнените мехури. tease funnytooth
Тъкмо си мислех, че чак толкова колоритни неща не са ми се случвали...  И това с водата в хотела ми напомни. Ходихме до Гърция на една младежка еко конференция. Аз бях една от малките (разбирайте на около 12 години). Бяхме в една стая с дъщерята на майка на колежката. Една сутрин имаше четене на конско преди започването на конференцията. Оказа се, че делегацията от Македония почти са разрушили техните стаи. Със синджири, които висят по принцип по дънките, бяха изподрали целия под, изпочупили легла, огледала. Пълен погром в чисто нов хотел. girl_impossible Буквално ние бяхме първите там. Така миришеше на ново, че не може човек да сбърка.
Вечерта за зла наша участ взе, че се счупи/ разглоби леглото на момичето, с което бяхме в една стая. Смях, смях, ама и страх! Вземат ни накарат легло да купуваме. Детски акъл! Вместо да си кажем на нашата ръководителка, ние скрихме. Всяка вечер матракът се махаше и се настаняваше на пода. Съответно се местеха нощни шкафчета, легло... Сутрин имахме обратното упражнение. Едната сутрин влезе ръководителката ни и приседна на леглото. Ние през цялото време бяхме на тръни... Аха, да не падне конструкцията от клечки за зъби. laugh Сега ми е смешно, ама тогава каква физзарядка имахме tease
В гимназията пък имах съученик с повече финансови възможности. Той самият си беше и ящен, брат му идваше също с нас, а баба му (за късмет) живееше наблизо. Станеше ли време за екскурзия, тази жена запретваше ръкави и правеше един сак сандвичи. Те двамата бяха с по една раница багаж, обаче сакът със сандвичите беше за около 40 човека за два дни.
Палачинки и на мен ми се ядат. Ще бъде кощунство, ако си направя, докато изпращам мъжо да работи на вилата. pardon Може утре да се захвана. И без това по-късно щял да ходи. Ей, с тия палачинки го излъгах! laugh Само за тях ми мрънка всяка седмица.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1029 -: май 29, 2015, 08:59:54 »

Фани, браво за госпожите.. Дано има повече такива внимателни и добри хора навсякъде.. Никога няма да забравя как, веднъж във влака Варна-Враца, седях в купе с две детски учителки и една леличка.. Говереха си как от септември детската градина пак щяла да бъде пълна и едната вика, а спокойно ще отворим няколко прозореца, докато спят и ще останат по-малко за поне седмица  Oh my ... Оле, колко силно крещях.. спомням си, че усещах как цялото ми тяло тупти, сигурно кръвното ми беше 200/100.. Засрамиха се де, но едва ли по друг начин им е повлияло моето избухване  huhhuh.gif

Моята учителка от 1-4 клас беше така жена.. Вълшебница.. Обожавам я и то днес, исках да я поканя на сватбата, но майка й е много болна и няма как да я остави. Каза, че ако положението се промени, ще ми се обади, за да предупреди, че ще дойде  heart

2 отговора  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1030 -: май 29, 2015, 09:09:21 »

Ама какви истории само извират.  Bravo
Али, тия момчета бая ящни са били, наистина.  funnytooth

ТониOh my ... е не, това е прекалено. Добре, че си ги наредила.  beating
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1031 -: май 29, 2015, 09:15:58 »

Лелеее, цял сак със сандвичи  Oh my ... Ама изядаха ли го? Дано поне сака е оставал цял накрая.

Тони, малко им е било. Как не ги е срам такива хора!?!  angry Заслужават някой ден техните внучета да попаднат на такова отношение! На никого не го пожелавам, ама то това е направо....пълен абсурд! Абсурдистан, не България.

Фани, пожелавам ви да попаднете на добър учителски колектив! Да си учител е призвание и според мен не всеки може да бъде (а и поста на Тони го потвърждава).
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1032 -: май 29, 2015, 09:27:12 »

Хаххаха, Али, направо като Хензел и Гретел тия братя  tease оня ден ходихме да го гледаме, та са ми пресни спомените още - как излапаха всичко. Срамувам се от такива индивиди от гилдията, Тони. Даскалките след някоя друга година верно ставаме ужасТни. Като ходихме на екскурзия с колегите от туристическата агенция бяха дигнали ръце - ма то не бяха претенции, глезотии, чудесии - ма мойта тераса много голяма, ма мойта душ кабина супер малка, ма тия сервитьори що не говорят английски/не че ние говорим/, давай да се пазарим за цената на всяко нещо по 2 часа и накрая нищо да не си купим  nea после що сме се разкарвали с мъжката част от колектива?!  girl_impossible
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1033 -: май 29, 2015, 09:29:09 »

Фани, не е само от професията. По принцип след определена възраст ни хващат лудите и няма пускане. Като си гледам колежките в работа...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1034 -: май 29, 2015, 09:36:56 »

Не, бе, хора! Той сакът беше подготвян за всички. Казвам, че имаха възможности, защото хората не парадираха с това. Правеха се неща, че всички поне да опитат. Луканки, филета и куп щуротии не им се свидеха. Имахме навикът храната и напитките да се изръсват в една стая като столова. После там е купонът, шумът, музиката, а настанените в тази стая спяха някъде си. И торта за един мой рожден ден сме мъкнали crazy Даже май с влак тогава пътувахме.
Иначе повечето истории от тия екскурзии не са за разказване. Щурава работа! Не че кой знае какво е било - музика, танци, дискотеки и в топлите сезони басейн (бомби в басейна по-скоро). Класната ни поне се мъчеше да вкара нещо културно в цялата тая суматоха. Ходихме до Старосел веднага след откриването и отварянето за посетители. Един път имаше предложение да ходим и на пикник. Класната викаше "Е, как да изпрося от директорката дни, за да ходим да ловим кърлежи по тракийските поляни?". Xixixi
Затова са ми ценни ученическите години! Нищо общо с тъпотията от студентските, където всеки вече се мъчеше да подлее вода и да се оприличава на бизнескласа. nea
Мдааам, на много хора не им се работи, ама грам. Не е до старост. Не си обичат професията и го карат ден да мине, друг да дойде. Снощи един комшия обясняваше как ходил до Техническия за акредитация на специалност и как някакъв студент хванал шублера на обратно да мери beating Всеки за служебен телефон и кола се бори tease
Активен
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines