Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 16:03:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 185737 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #765 -: януари 27, 2017, 17:17:51 »

"Мачът на Григор да се отработва другата събота е първото решение на служебното правителство"

Имам чувство че само аз и Гришо работихме днес... егаси деня  pardon

Магии браво за хормонитеее! Хайде на бебетатааа!  heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #766 -: януари 27, 2017, 17:24:11 »

Али, аз винаги съм имала ужасни менструални болки, та ги надушвах отдалеч хаха.
Аз не четях нищо, за да не се травмирам. pardon
Мъж ти що не е доволен че си вкъщи? beating

Мари, бързам защото ми е импринтнато в мозъка че  психическото ми здраве зависи от физическото. Не знам при всички ли е така, или само при хората имали панически атаки години наред. Но инак сте прави че времето ще реши въпроса, чисто физиологично.  pleasantry Още един месец и ще ми е позволена специална йога и леки тренировки с тежести.
Просто ми е странно да си пипам корема, да е прибран напълно, но да не напипвам никакъв мускул отдолу, все едно... желе. pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #767 -: януари 27, 2017, 17:26:17 »

Странно е, да. Мен ме беше страх да го гледам първата седмица, какво отава да го пипам pardon
Но не се става лесно майка, част от цената smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #768 -: януари 27, 2017, 17:27:51 »

И аз работииих..... и аз бях на работа днес! Мача на Григор беше след края работния ми ден! Моля ви....

И аз нямам менструални болки като Али. Днес бях с една приятелка..та се заговорихме за нещата, за които и вие ме ругаете....и вика "не си в цикъл в момента, нали?"...викам "не, трябва да ми дойде на 28-ми"...."ама то е утре!"...и аз се притесних, не съм се усетила коя дата е, можех поне ежедневна да си сложа...като никога никак не усещам кога ми идва.
Май написах повече от нужното, не знам....дано не ви се догади от мен.
Идеята ми беше...сефте ще изпитам болки някоййй ден... с бременност....някакви!


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #769 -: януари 27, 2017, 17:44:08 »

Защото този месец комбинира платени и неплатени отпуски заради унито. Ама аз му казах, че другия месец е ред да плащаме екстрите на колата, после е месецът на данъците, празници... Ами то няма да е подходящо никога. Все нещо има като по-големи разходи. За на пролет сме замислили и ремонт на детската. Искаме да направим някои подобрения, които визуално може много да не си личат, но пак отнемат време и средства.
Не знам - с последния напън на работа ми се разказа играта. Бях гроги вечер. Който е изпитвал психическа умора, ще ме разбере. Вечер просто гледах в точка. Да не говоря, че на работа столът ми е супер неудобен, кръст ме боли и без да съм бременна, има и стълби за катерене.
Личната ми е много разбрана. Тя беше казала още около грипа, после с тия снегове и ледове. Хич не обичам да се затворя с дни вкъщи, не ме разбирайте погрешно. АГ-то пък ми се нагледа на ужасиите, та и той е на принципа "най-добрата защита е превенцията".

Мари, бързам защото ми е импринтнато в мозъка че  психическото ми здраве зависи от физическото.
Така е и при мен good Затова и вторият път по-бързо се възстанових. Имах стимул! Коремът ми беше като спукана топка - спихнат и смешен, ама пак е много по-добре в сравнение с уж родила пък с корем като на бременна в 7-я месец.

Наде, ти като онази шматка от "Тя и той":
- Мило, закъснява ми.
- А, така! И от кога?
- Ами трябваше тази сутрин да ми дойде, а то виж кое време стана tease

Хахаха, Булче, иди удари едно тази вечер. Петък е Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #770 -: януари 27, 2017, 18:22:11 »

И аз разбира се гледах мача Wink

Надал ще си остане най-големият ми любимец в тениса. Все още помня първият негов мач, който гледах и колко го харесах. Е днес ми е малко сладко-горчива победата му.  Подкрепям винаги българските спортисти. Аз най-много съм впечатлена от треньора на Григор. Преобрази го, а е само на 30г. Пък и е симпатичен Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #771 -: януари 27, 2017, 18:32:55 »

 goodpost
И аз разбира се гледах мача Wink

Надал ще си остане най-големият ми любимец в тениса. Все още помня първият негов мач, който гледах и колко го харесах. Е днес ми е малко сладко-горчива победата му.  Подкрепям винаги българските спортисти. Аз най-много съм впечатлена от треньора на Григор. Преобрази го, а е само на 30г. Пък и е симпатичен Wink

 goodpost

С единствената разлика, че аз хич не харесвам Надал smile Много ми хареса колко спокоен беше Гришо днес. Ще му се получат нещата, има още време.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #772 -: януари 27, 2017, 22:42:09 »

Поне направиха мач,за който ще се говори достоооо дълггооооо време Wink
 Ей успокоихте ме,мислих си ,че само моят корем е като спукана топка blush   Вече трети месец и хич няма подобрение.Декември започнах и аз народни танци,но сега ми се насъбра много и хич не ми е до това.Дано другата седмица да разпусна малко,силно се надявам.Много добре ми се отразяват.Аз ходя в една група,заедно с бившия ми партньор от танците и обучаваме възрастни и не толкова възрастни женички Wink  Много ни се радват и пада голяма веселба.Даже се шегуваме,че едната (понеже е шивачка) ще ушие пачки и ще си направим представление  funnytooth funnytooth funnytooth
  Но определено след бремеността не съм толкова подвижна,тежи ми доста наднорменото тегло в момента.Дано до лятото да се стегна малко....И не само килограмите са ми проблем,толкова разсеяна и хаотична не съм била никога,мозъка ми е наполовина.Говоря много несвързано и накъсано,пиша странни съобщения,забравям елементарни думи и събития....Само аз ли съм така????
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #773 -: януари 27, 2017, 23:57:15 »

.........толкова разсеяна и хаотична не съм била никога,мозъка ми е наполовина.Говоря много несвързано и накъсано,пиша странни съобщения,забравям елементарни думи и събития....Само аз ли съм така????

Не!
ММ ми се подиграва, че не мога да мисля логично на моменти. Чувствам се много отвеяна. Нивото ми е паднало нещо. crazy Все едно някой ми е изпил мозъка. pleasantry
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #774 -: януари 28, 2017, 00:03:04 »

Успокойте се!
Нищо в природата не се губи. 
Сега сте ангажирали потенциалът си в нови,  необятния и непознати територии.
Като добавим недоспиването,  получава се крайният резултат.
Ще мине време,  всичко ще е опознато и разучено,  ще се наспите и готово,  нови хора,  по-знаещи и можещи от преди  Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #775 -: януари 28, 2017, 08:34:34 »

Успокойте се!
Нищо в природата не се губи.  
Сега сте ангажирали потенциалът си в нови,  необятния и непознати територии.
Като добавим недоспиването,  получава се крайният резултат.
Ще мине време,  всичко ще е опознато и разучено,  ще се наспите и готово,  нови хора,  по-знаещи и можещи от преди  Wink

 good good

Аз бях така също, като се върнах на работа имах чувство че съм ужасно затъпяла, за тези които познават excel, един VLOOKUP не можех да се сетя как се прави, не можех да мисля. Две седмици на работа и си върнах силата, след 6 месеца вече бях турбо машина, с много повече потенциял от преди. Wink

За корема, писах ви и преди, правете упражненията на Синди (A new dimension), за тези след секцио да минат поне 6 месеца след операцията, в упражненията коремните са показани и за (ох как се казваше) когато коремните мускули са разделени и обикновенните коремни даже могат да навредят!

Нас ни събуди алармата на бизнес сградата до нас която е необитаема, страхотно е да се събудиш с "внимание, внимание, евакуация, напуснете сградата незабавно"... явно от студа се е включила, -20 е навън...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #776 -: януари 28, 2017, 09:14:02 »

Добро утро!

Успокоихте ме.  good Значи нищо не е изгубено. И майка ми каза, че е нормално да има такъв период, ама понякога се чудя това аз ли съм.  tease Ще се надяваме на по-добри времена.  pardon


Много ми беше странно да си видя и пипна корема след раждането. Още докато си лежах в родилна зала се чувствах лека и разплута.  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #777 -: януари 28, 2017, 09:56:49 »

Добро утро! smile

На всички ни се иска да изглеждаме така, както преди раждането, че и по-добре. Не знам женска суетност ли е или нещо друго, но е факт.
За съжаление си има възстановителен период и си трябват усилие и търпение.

Най-лошото е коремната диастаза. В някои форми и тя може да се преодолее с коремни упражнения, но в повечето случаи,не.
За съжаление наблюдението ми е, че в България не се информират жените от гинеколозите си за това състояние на следродилните прегледи. Не знам защо така се пренебрегва.

Аз имам такова чудо още след първата бременност, с втората се довърших и сега освен оперативна намеса, нямам други опции. Но това е след приключване на бременностите.

За вагинално родилите, може да се започне с упражнения много рано, за секцио е съвсем различно.

Бих препоръчала колан да си вземете(колан-гащи), който е с корегиращ размер. Но това работи най-ефективно, когато се ползва от първата седмица (при естественото раждане) и от вторият месец(и след консултация с лекар) при секцио.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #778 -: януари 28, 2017, 10:24:37 »

Да, диастаза! Мен все на дисплазиями отива. Аз май имах лека и с упражненията се пооправи, иначе се усещаше много странно. Ама верно никой не говори за това.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #779 -: януари 28, 2017, 10:54:00 »

Успокойте се!
Нищо в природата не се губи.  
Сега сте ангажирали потенциалът си в нови,  необятния и непознати територии.
Като добавим недоспиването,  получава се крайният резултат.
Ще мине време,  всичко ще е опознато и разучено,  ще се наспите и готово,  нови хора,  по-знаещи и можещи от преди  Wink

Very  goodpost goodpost goodpost
Активен
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines