Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 15:50:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 185737 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #690 -: януари 27, 2017, 07:59:06 »

Добро утро!

Ей сега я разбирам Мари, защо си чака новия началник. Може ли в 1 часа служебно да те занимава значи... това даже Змей забравя да го прави! Успешен ден на всички и не се презорвайте! Петък е!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #691 -: януари 27, 2017, 08:03:47 »

Добро, добро! Coffe Coffe Coffe
Киви, също от 2:30 до 4:30 имаше голяма забава с шефа, на четири очи и един глас, а в 6 часа ми нареди да го обличам, ама не позна. Заплаших го, че ще абдикирам и си ползвах полагащите ми се 33 минути почивка, до края на нощната смяна tease

Чакам новият, той е обещал пълно и още по-пълно работно време girl_wink
А, доколкото познавам старите два шефа, няма да се дадат без бой на новият. Такъв служител като мен, рядко се намира blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: януари 27, 2017, 08:12:07 »

Добро утро smile

Аз имам много момичета от форума във фейсбук, гледам си ги, радвам им се, тези които нямам.. Просто не знам как да ги намеря, защото е знам целите имена..  funnytooth Знам, че от приятелите може, ама...  pardon

Иначе Надето много точно го е казала.. Имам си няколко момичета, с които освен тук понякога пишем и там, коментираме си снимки.. Примерно Булчето, дори не помнех, че не съм я виждала на живо  shok Аз си мисля, че си се познаваме директно  pardon heart Като си поръчва баклавата, викам за моя приятелка, ще дойде да я вземе, пък аз дори не я познавам  Girl_hide

Аз трябва да съм чела, когато Мери ми се включи, но пък не помня, какво е било   huhhuh.gif Ако имам време ще се върна, ако не, някой да направи ретроспекция  Wink

Днес е петък, честно нямах търпение вече.. Добре, че имахме 1 седмица пътуване, защото този Януари ми се струва безкраен и мрачен, честно  angry




ЕДИТ: Понеже вчера бях по призоваването.. И ми се получи даже smile Отзоваха се Wink Искам Фани, Миленката и Наталка да се явят незабавно  cray  heart heart heart
« Последна редакция: януари 27, 2017, 08:17:10 от alexandrova_90 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #693 -: януари 27, 2017, 08:22:09 »

Добро утро и от мен.
Днес съм от рано и до рано  - само до 1. Петък е, обичам петък....когато вече съм с фдт и облечена хахахаха smile
Ще се връщам следобед на октомври 2015....дали съм била активен участник...не помня.

Аз пък пък ви призовавам  ПИШЕТЕ и днес!!! Като се върна от работа, имам цели 5 часа и половина, докато си дойде либето....а нямам никакво намерение да чистя. smile

Едит: Тони, теб там дори повече от тук те харесвам, всяко второ е "хахаха"! Обичам те! kiss2
« Последна редакция: януари 27, 2017, 08:23:40 от nadelina88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: януари 27, 2017, 08:30:25 »

Наде, просто тук не искам да занимавам аудиторията постоянно с глупости smile Там всеки, на когото не му харесва, просто скролва надолу и ми подминава нещата smile Тук ще запълня темата  funnytooth  heart heart heart heart heart heart heart

Днес, когато Илиян излезе рано за работа и няма къде да паркирам от коловози и сняг на работа (колегите идват по-рано и заемат всички изчистени места). Трябваше да дойда пеша, другите дни беше -5; -7 градуса... Днес -13, замръзнаха ми кълките, иначе бях като ескимос. smile Законът на Мърфи  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #695 -: януари 27, 2017, 08:36:50 »

Наде и другите, които ще четете старата тема, по-интересни са последните 20-тина страници, да не вземете да четете всичко наред tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #696 -: януари 27, 2017, 09:00:57 »

Добро утро дами.Голяма активност, така ви харесвам smile Аз октомври 2015 със сигурност не съм чела и писала.Тогава друга треска ме тресеше.

Аз сутринта минах да ме боцнат за кръв.Да видим на къде вървят моите хормони  angry

Мари, тези шефове с големи характери значи.Моника сутринта ми вика, мамо спи ми се, не искам да ставам.Викам и и на мен ми се спи, ама снощи, защо не заспа по-рано.Мълчание!

Хубав и усмихнат ден дами!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #697 -: януари 27, 2017, 09:08:50 »

И аз всяка сутрин се питам, защо вечер не заспивам по-рано и ...мълчание!!! Снощи пак в 12ч.  angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #698 -: януари 27, 2017, 09:16:30 »

Хехе, Миленка, виждаш сама колко е неприятно да те четат тук анонимни. Надявам се вече разбираш и защо искахме да сложим темата в по- скрито място.
Много от хората не само общуват виртуално, а и лично се познават. Имало е няколко национални срещи, много добре подготвени и създали трайни приятелства на цели семейства. Ако не във ФБ, общуват чрез ел. поща, телефони, Скайп, има хиляди възможности.  smile.
Колкото до влизане и участие в месечната, причини винаги могат да се намерят- кой има дупки в информационния поток, кой няма възможност да гледа телевизия и да разисква предавания, кой няма време, кой се притеснява, че не е на ниво, или че е над нивото, кой, че пише бавно и е стар /като мен/...
Ако на някого му липсват коментирани снимки, иска си да му ги покажат. Да чете внимателно и ще види, че често се случва.  Wink
Ей, голям студ при нас тази сутрин angry Котката се е намушила под завивките и не ми дава да оправя леглото. Почвам да си пея онази песен на Милена "Омръзна ми ...."
Хайде, 6 нови отговора.
Ретроспекция: Месеци наред се канехме да скрием темата и до нея да имат достъп хора с определен брой постове. Мери ми реши да създаде тема точно минути след мен, без да има и един пост в месечната. Естествено, половината бяха забравили какво се каним да правим и нададоха вой защо има две теми. Освен всичко това, аз я бях намъкнала в толкова потайно място, че половината от редовните не можеха да я четат. Съответно помолих модераторите да я върнат, Маги ме скастри яко и заслужено, аз се засрамих временно, а Мери ми, понеже нищо не подозираше /защото назад си призна, че не чете/ продължи да налива масло /пардон, сълзи Wink/в огъня. Нищо кой знае какво за да се помни от друг, освен от потърпевшите funnytooth
Маги, що не и пееш песента "Вечер ме бият да лягам, сутрин ме ритат да ставам"
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #699 -: януари 27, 2017, 09:23:11 »


Маги, що не и пееш песента "Вечер ме бият да лягам, сутрин ме ритат да ставам"

 funnytooth funnytooth funnytooth

Свекърва, страшна ретроспекция направи, сега ако обобщиш и историите от октомврийска тема и равна няма имаш blum

Моите шефове и болнични не признават, ама ще ги оставя аз за някой ден, да видим как ще омекнат после diablo
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #700 -: януари 27, 2017, 09:40:01 »

Добро утро и от мен!

Мари, ако говориш за януарския шеф, те имат странни разбирания за" що е то сън" и има ли почва у нас.Както и защо другите имат нужда от него и не може ли като се събудим да правим по интересни неща, нищо че 1, 2 или 3 часа. angry

Аз всяка вечер си казвам, слагам децата и лягам и като настане една тишинаа и аз така  yahoo , хайде да си поговим с ММ и все до 12 или 1 часа.На дуттинта разбира се едва гледам и си казвам е довечера си лягам в 22.00.

Този филм го играя вече 6 години. smile

После ще търся октомври 2015, защото нямам спомен и аз.

Хубав ден на всички.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #701 -: януари 27, 2017, 09:52:18 »

Добро утро и от мен!

Мари, ако говориш за януарския шеф, те имат странни разбирания за" що е то сън" и има ли почва у нас.

Marta, те ако бяха само януарските така. Просто има деца, които имат повечко енергия от връстниците си. Аз пък се успокоявам, че не е драма... това определено са по-будните деца. Поне в близкия ми кръг е така.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #702 -: януари 27, 2017, 10:19:01 »

Сега се сетих, че от песента зная само два реда.
"Каква ли мома ще стана, като ме мързи да стана?
Вечер ме бият да лягам, сутрин ме ритат да ставам!"
Има ли още? Разчитам на Ина и на майка и crazy Гледам, че снощи и тя до късно е учила.
Мари, за предизборните вълнения ли говориш?  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #703 -: януари 27, 2017, 10:29:09 »

Ама от вчера сте страшни!  Bravo Няма ден, няма нощ - такава смяна сте изкарали. Щях да коментирам нещо от преди 4-5-6 страници, ама то едно ли беше...
Аз също чета всичко наред. Интересно ми е, разсейва ме, а ми разширява мирогледа. Ето пресен пример - тази козметика хич не я познавам, а е българска (аз поначало си имам слабост към хубава българска козметика). Нищо не ми пречи да попрочета, да проуча. Същото и с играчките. Занимавала съм се с детска стока и това ми е слабост. Сигурно, като пораснат децата около мен, пак ще продължа да се ручкам на тая тема.
Тони, аз от форума съм се виждала с много малко хора. И въпреки това чувствам някои супер близки. По същия начин и аз бих обяснила: Една приятелка ще дойде... или Ще иска...  Wink Да не говоря някои колко са ми помагали по един или друг начин. Една от причините да се израдвам много на кумуването е, че ще имаме поводи да идваме в София, където сте повечето и а дано се видим с някои от вас по молове и паркове. Шенген падна lol
Маги, силно се надявам да са по-добре изследванията!
Ние снощи легнахме късно. Братовчед ми ще си ходи днес и имахме гала вечеря на салати, мезета и боб в гърне funnytooth Дребната хем донякъде изпитва срам от братовчед ми, хем само му ходи по петите и: "Мийене, Мийене...". Сега много ще й липсва!

Иначе ФБ е най- малкото, аз адресите ви зная, може директ в къщи да ви се натреса.  funnytooth
funnytooth funnytooth funnytooth Ще плашиш ти кучето с кокал!
Бубе, от Свекините истории това с "кучето-прасе" и с "гащите в тон" са ми в топ 5 good Добре, че съм си ги чела сама, че такова квичане от смях бешееее blush Ама и евала за вчерашната история. Чак и с въздушна целувка към публиката е завършила!

Есмералда нещо прояви характер. Тази сутрин вадя прането и пльос - чашката с гела за пране на пода. Дрехите ухаят хубаво, ама те цяла нощ са стояли на затворено с праха, тук-там мокри - не е ясно от вода или от гел. Пуснах я пак - не ще! Чудя се дали не е замръзнало нещо. Пфу, само това ни трябваше. Тази сутрин си беше много студено - в 8 часа нашите екскортираха дребната до градина, а аз само до входа си показах носа.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: януари 27, 2017, 10:39:43 »

Здрасти! Чета по диагонал. Тук съм, яко чета из една книга по руски. Търся си някакъв курс, дано намеря скоро.  Та такива ми ти работи.  Нищо кой знае какво интересно.  Студ и мраз.
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines