Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 20:20:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 185739 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #675 -: януари 26, 2017, 22:00:54 »

Аз не помня....или не съм чела..... Месечна-юни ли да чета?  angry

А иначе....напълно нормално е този, който харесваш тук и ти кеф да му четеш простотиите, да му предложиш приятелство на фейса. Аз  с тези, с които съм приятелка си общувам и там. С някои дори редовно...и имам усещането, че не сме виртуални приятели, а съвсем реални!

А на една писах току-що и тя не ми отговаря на важния ми въпрос хаххахахххахахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #676 -: януари 26, 2017, 22:05:47 »

funnytooth funnytooth funnytooth
Не искам да се връщам да чета дИвойката какви ги сътвори lol lol lol
и аз не помня
направи нов номер, моля biggrin biggrin biggrin
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #677 -: януари 26, 2017, 22:20:09 »

Ще трябва да помисля blush

ЕДИТ: Наде, не мисля, че някой счита комуникацията във ФБ извън форума за не нормална. Просто за външен човек, това дава допълнителни бариери да се опита да се присъедини. А целият ми пост беше размисъл защо форумът пустее  girl_wink
« Последна редакция: януари 26, 2017, 22:36:47 от marry_me » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #678 -: януари 26, 2017, 22:35:35 »

Как съм ви разкрила? Ами то като отвориш един профил и от там са навързани всички. Разглеждах профила на Свекърва преди време , а повечето сте и приятелки. Единици не съм разкрила. Я по име, я по снимка. Хич не е трудно. И от време на време си разглеждам да ъпдейтна информация.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #679 -: януари 26, 2017, 22:39:30 »

Руми, недей ме амбицира, моля те lol lol lol Не искам по този начин да си изграждам представи, предпочитам си индиректната форумска комуникация.
Мен няма как да си ме разкрила от там lol lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #680 -: януари 26, 2017, 23:13:45 »

Така се прави Wink Първият пост е откриване на тема funnytooth
Иначе ФБ е най- малкото, аз адресите ви зная, може директ в къщи да ви се натреса.  funnytooth
Чета назад за да не изпадам в неловки ситуации и да питам за предъвквани 100 пъти неща, не че разследвам някого. Никога не прескачам постове, интересува ме всичко казано преди мен и ако повторя нещо, то е, че пиша по- бавно и са ме изпреварили, а не ми се трие.
Хехе, като ме покани за първи път човек от тук във ФБ, щях да се наакам от шубе. Реших, че нещо съм сгафила и ще ме линчуват публично.
Каката и на мен ми липсва, дано са здрави всичките. Може пък по някой руснак да се е заплеснала и да го ползва вместо речник Wink
Миленка, ми нали ще те хване от тази, с която спомена, че сте приятелки. funnytooth Пък и има ли какво да криеш? Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #681 -: януари 26, 2017, 23:14:09 »

Момичета, преди време, като коментирахме хипопотамчето на Скай, ви казах, че много харесвам една марка френски играчки  danceg danceg danceg
Една приятелка от детските ми години, после замина за Франция и не поддържаме връзка, е започнала да ги внася в България yahoo yahoo yahoo
Ако искате наистина хубави и качествени играчки, може да ги пробвате. Винаги като ги видя и ми се иска да си взема и на мен, особено играчка одеалце  heart heart heart
https://www.facebook.com/doudoubulgaria/

ЕДИТ: Свекърва, няма какво да крия от редовните, защото са ми чели сватбената тема и съм ги допуснала доста в личното си пространство. Притесняват ме всякакви други анонимни субекти girl_wink Не че и от тях има какво да крия, но не желая да споделям с тях  girl_wink
А за първоюнското фиаско е стечение на обстоятелствата. Беше малко след като загубихме леля, разсейвах се във форума и се натъкнах на месечната. Беше краят на Май. Първи Юни ми е скъп празник. Реших, че след толкова негативни емоции може и да изкарам нещо положително от себе си  blush Беше ми пръв пост в месечната с цяла тема lol lol lol Сега ми е смешно, но ако ви бях чела предварително, сигурно никога нямаше да пиша там  girl_wink
« Последна редакция: януари 26, 2017, 23:24:16 от marry_me » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #682 -: януари 26, 2017, 23:28:20 »

Сега ми е смешно, но ако ви бях чела предварително, сигурно никога нямаше да пиша там  girl_wink


lol lol  lol

Така ами,  аз цяла година събирах смелост,  защото бях чела  lol

Играчките са страхотни!  good
« Последна редакция: януари 26, 2017, 23:33:07 от Marri » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #683 -: януари 26, 2017, 23:46:35 »

Върнах се да гледам назад постовете на marry me, за да се сетя какво се е случило Юни (рядко пиша, но ви чета) Верно каква полемика е настанала, доста интересно четиво е началото на юнската тема smile
Marry me, видях и снимките от сватбата ви - много хубава сватба и много хубава булка си била  heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #684 -: януари 26, 2017, 23:46:50 »


lol lol  lol

Така ами,  аз цяла година събирах смелост,  защото бях чела  lol

Играчките са страхотни!  good

Мари, и други момичета са споделяли същото и то тук, даже и днес  girl_wink Това идва в аргумент на тезата ми, че може би е преграда това, че се споделят неща, които някой е видял във ФБ на друг. Това е само теза и не държа да е вярна, но мисля по въпроса за вятъра и форума  blush

Играчките са толкова меки, лесно се поддържат, бебешките са винаги в лиги, а куклите за по-големи деца са толкова не комерсиални, че направо са си анти-Барби lol lol

ЕДИТ: ma6ka_, благодаря  give_rose
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #685 -: януари 26, 2017, 23:55:43 »

Не знам дали ФБ има роля,  но на мен ми изглеждаше като един затворен колектив,  който се разбира с половин дума и темите ми изглеждаха такива,  по които няма какво да кажа.
Обаче октомври 2015 , беше много магична месечна тема. Тогава се престраших.
Който я е пропуснал,  да се върне да чете,  "Искрено и лично" пасти да яде  lol
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #686 -: януари 27, 2017, 00:33:36 »

Мари, ще хвърля един поглед назад в Октомври, когато имам повече време. Не обичам да си прекъсвам, захванали нещо искам от до, че ми се размива понякога информацията.
Не генерализирам проблема във ФБ, отстрани си изглежда точно като затворено общество, но не ми се искаше да го казвам blush ФБ само допълва тази силна сплотена връзка и е нормално да е така, но според мен всичко в куп идва доста голяма преграда за включване на нови хора. Направо си е натрисане lol Пак казвам, хубаво, че се включих преди да съм ви чела, после шанса щеше да клони от нищожен до хипотетичен lol lol lol Не казвам, че всички нови са с моето поведение, но съм си представителна извадка, може да има и други птички като мен  girl_wink girl_wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #687 -: януари 27, 2017, 00:38:02 »

Не кой да е октомври,  а 2015, миналия не беше нещо особено.

Пак задълбахме в анализи....
Време е за почивка  sleeping
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #688 -: януари 27, 2017, 00:45:07 »

Някои почиват, други още работят и се разсейват lol съдба  pardon pardon pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #689 -: януари 27, 2017, 02:18:48 »

Е то почиваме е образно казано(на практика сме на разположение на "шефа"), а ти днес цял ден се разсейваш,  така че работи сега lol  lol  smile
Шегувам се  give_rose
В тази част от денонощието ми идва специалното чувство за хумор biggrin
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines