Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 14:49:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 6  (Прочетена 149332 пъти)
 
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #225 -: август 26, 2011, 12:50:42 »

Момичета, аз мисля да съм с цветни обувки - лилави най-вероятно, тъй като темата ни ще е лилава!!! Много съм се ентусиазирала, но се страхувам малко от ...реакции...във връзка с това, че обувкте ми са цветни. На мен ми седи много стилно и закачливо. Освен товас ще ги съчетая с букета и вратовръзката на младоьенеца..мисля, че ще се получи красиво!
Не съм чела назад в темата, но ще се радвам ако намеря и други съмишленици! :-)
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 26, 2011, 13:04:20 »

Ееее, ние толкова пъти сме коментирали цветните обувки! Страхотни сааа!  danceg И аз много исках, но исках нещо цикламено, яката да искри!  Bravo Но, как ще се върже със бордо-златната ми гама - никак! pardon А, ти как изобщо можеш да се притесняваш за реакции!!!   witch Правиш си каквото си искаш и това е!! Sunshine
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: август 26, 2011, 13:31:10 »

Момичетаа, днес пристигна вторият чифт от обувките, които поръчах и са ми големи, а уж са моя размер  GROAN А няма как да поръчам по-малък номер защото са 36-ти и нямат по-малка номерация. Та въпросът ми е следния: дали някой от вас е чувал за някакъв спрей за свиване на обувки, вместо за разширяване, или пък да знае някакъв начин? Ако не измисля нещо ще се наложи да ги върна, а изобщо не ми се иска, защото на живо са дори още по-хубави, отколкото на снимката  Плачещо момиче
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #228 -: август 26, 2011, 17:41:45 »

Nikitka, не знам какъв модел са обувките и колко са ти големи, но ще споделя аз какво съм правила. Преди време много харесах едни обувки и нямаха моя номер, затова купих по-големите. Уплътних си ги отзад с едни подложки, които попринцип се слагат, за да не ти се вади кракът или, за да не ти правят пришки. Само, че аз първо сложиж някакви по-мънички, които бяха от нещо като кожа, а върху тях по-големи силиконови, които покриват другите. Хем ми оплътниха, хем предпазват крака от вадене. Притеснявах се да не личи, но изобщо не се забелязват. Самите неща се купуват от атпека или магазин за обувки.
Дано твоите обучки не са фатално големи и успееш да ги уплътниш по този начин.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: август 26, 2011, 18:32:58 »

Nikitka, аз за съжаление не съм чувала да се стесняват обувки, но това със силиконовите подложки и аз го знам, въпреки,че не съм го пробвала. Според мен няма какво да губиш, ако пробваш pardon Между другото - и третите обувки са много хубави!  good

Pure, поздравления за смелия избор!!! Според мен си купи такива, каквито на теб ти харесват, все пак това е твоята сватба! Другите - като се женят - да си решават за себе си pleasantry
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: август 26, 2011, 19:08:50 »

Благодаря ти Medeia, за съвета, ще пробвам наистина да видя дали ще свърши работа. Преди малко обаче пак ги пробвах и се почувствах така, все едно съм нахлузила обувките на майка ми. Освен, че има повече от един пръст разстояние от петата ми до края на обувката са и видимо по-широки отстрани. Не знам дали няма да изглежда смешно, дори и да успея да ги уплътня по някакъв начин...но какво да се прави, успокоявам се с това, че поне имам някаква друга алтернатива.
Благодаря на всички за оказаната подкрепа и за милите думи, радвам се, че и на вас са ви харесали моделчетата, които ви показах  give_rose
Pure, относно цветните обувки, аз съм твърдо за това да сме по-различни! Мисля, че идеята е много добра  good
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #231 -: август 26, 2011, 21:03:29 »

Благодаря ви много момичета!!!! give_rose give_rose give_rose
Аз се страхувам малко и от деня на пробата на роклята - ще трябва да съмкупила обувките...ами ако не се харесам... sad За това май ще е по-добре да си купя и едни резервни ли...незнам. А колко много ми харесва иначе!!!! heart
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #232 -: август 27, 2011, 13:22:51 »

Момичета, аз пак да си задам моя въпрос, защото никой не е писал нищо по него... дали някой знае, дали в сватбения МОЛ в София има хубави обувки и по принцип ако можете да ми препоръчате в София от къде да се ориентирам да търся, защото на 8ми септември ще ми скъсяват роклята по обувките, а аз пристигам в София на 6ти и трябва да съм ориентирана от къде да започна с търсенето  crazy Много ще сам ви благодарна, ако някой може да ми помогне  give_rose
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: август 28, 2011, 17:01:50 »

Момичета, аз пак да си задам моя въпрос, защото никой не е писал нищо по него... дали някой знае, дали в сватбения МОЛ в София има хубави обувки и по принцип ако можете да ми препоръчате в София от къде да се ориентирам да търся, защото на 8ми септември ще ми скъсяват роклята по обувките, а аз пристигам в София на 6ти и трябва да съм ориентирана от къде да започна с търсенето  crazy Много ще сам ви благодарна, ако някой може да ми помогне  give_rose
в сватбения мол няма обувки, кофти но факт, май скоро  ще го затварят, половината от магазините стоят празни  pardon много и хубави обувки можеш да намериш на графа там магазините за обувки са почти един до друг, но си трябва много обикаляне и търпение, не ти препоръчвам Сватбения център, защото там обувките се поръчват, и поръчката се изпълнява за около 10 дена, което не те устройва  nea дано съм помогнала  girl_wink
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #234 -: август 28, 2011, 18:49:34 »

в Сватбения Мол има обувки (от производител в Асеновград); а това, че са малко магазини - те май никога не са били повече smile
Като цени и избор все пак Пироткса и успоредната на Пиротска (под Халите) са по-добрият избор - там има огромно разнообразие на обувки smile
Успех!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #235 -: август 28, 2011, 19:02:50 »

Pure, поздравления за идеята!! Много е интересно и красиво, според мен. Аз също си се представям с цветни обувки на сватбата ми. И извинявам се за  Offtopic ,но можеш към съчетанието на обувки, букет и вратовръзка да прибавиш и маникюр в същия цвят. smile
Активен
catcat
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #236 -: август 30, 2011, 10:47:47 »

Здравейте, аз съм съвсем новичка тук, но попрочетох няколко страници и виждам, че вие сте в час  smile Сватбата ми е на 24.09.2011 г а нямам обувки, защото неискам да си купувам бабешки сватбени обувки. Харесах си от един сайт обувки от колекция Allure. Някой от Вас знае ли откъде мога да ги купя? Също искам да попитам тези от Вас, които поръчват от Интернет много ли се бави поръчката? Много благодаря предварително  give_rose
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: август 30, 2011, 22:15:44 »

Добре дошла!  welcome-2
Всичко зависи от това откъде поръчваш. Дали от Европа или от Китай, примерно. Все още има време до сватбата ти и имаш време да си поръчаш. Погледнах тези Алюр, ако са същите доколкото виждам са от Щатите. Честно казано от там не бих рискувала да поръчам. Обикновено пратките от там ми се бавят повечко време, така че не ми се вижда добра идея.
Сигурна съм, че ако се разгледаш по магазините ще си харесаш нещо. Ето от тук си взех аз обувките. Снимките принципно са супер грозни, на живо обувките изглеждат около 6 пъти по-хубави, но пак можеш да придобиеш представа.
http://www.robertozago.com/bg/products/category/8c67ec0/1
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: септември 01, 2011, 22:59:00 »

Pure, не го мисли толкова, а направи това, което ти искаш на този ден. Моите обувки са цикламени и всички ме гледаха възмутени "как може", но пък аз толкова си ги харесвам, че изобщо не ми пука кой какво мисли  good
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: септември 16, 2011, 17:04:21 »

Момичета ако мога да помогна на някой в избора на този сайт има интересни неща и пристигат за около 10-15 дни рядко се бавят нещата- www.wholesale-dress.net
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines