Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 16:23:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 6  (Прочетена 149415 пъти)
 
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: август 03, 2011, 22:12:35 »

да кажа само, че със замразяването за 30мин и после дебел чорап има ефект, но трябва да се пробва няколко пъти, вече втори път го пробвам и мисля че от третия ще стане, между временно ще ги понося за да омекнат още повече
Благодаря  give_rose
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: август 05, 2011, 07:29:35 »

е да ги покажа все пак обувките де  danceg



Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #182 -: август 05, 2011, 07:38:03 »

И аз пробвах трика със замразяването, от първия път не усетих някаква особена разлика sad От толкова разтъпкване на обувките, накрая ще ги очукам до сватбата biggrin Определено обмислям да си купя други  blush
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: август 05, 2011, 15:31:30 »

Момичета, качих снимка на обувките smile купих ги преди месец сигурно, но все не ми оставаше време да ги сложа в галерията. Панделката и плата отзад са сатенени и в действителност цвета е шампанско, на снимката изглежда малко по-светло.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: август 06, 2011, 06:26:02 »

lawyer
Страхотни обувчици си си взела
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: август 06, 2011, 15:06:25 »

Момичетаааа да ви се похваляяяя    danceg danceg Купих си обувкиии ! Много си ги харесвам . КУпих ги от магазина на Проновиас на ул. Оборище.  Bravo Снимка в галерията!
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: август 07, 2011, 10:19:18 »

sweet_miminka Много са ти сладки обувките! И аз мога да се похваля с успешна покупка (от вчера), сега ги разносвам.  danceg
http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/241296.html
http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/241297.html
http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/241298.html
http://album.svatbata.bg/podgotovka/bg/photos/241299.html
« Последна редакция: август 07, 2011, 12:12:48 от heruvimche » Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: август 07, 2011, 13:19:46 »

sweet_miminka ,обувките ти са страхотни  good

heruvimche мойте са абсолютно същите  smile Браво за избора  blum Мога само да кажа,че въпреки височината си са много удобни  smile
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: август 07, 2011, 13:46:47 »

Благодаря! Вашите също саа прекрасни!  :girlhide:То хубаво сме с красиви обувки, дано да са ни удобни!  Wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 08, 2011, 09:48:40 »

Да са ви честити обувките момичета! Много са хубави всички модели give_rose give_rose
heruvimche, fl0r1ta , ако не се лъжа този модел го имаше в Tendenz crazy crazy Аз миналата седмица обикалях из центъра на София - Екзарх Йосиф, Пиротска, Графа, Стамболийски.........честно казано само в Tendenz имаше 2-3 модела (вкл. и този) бели сандали, но като ги пробвах ми се сториха много тежки самите обувки, а и са доста високи shok Надявам се да са ви удобни, защото все пак имат платформа отпред, което намалява извивката, но аз съм попадала и на такива с платформа, които изобщо не ми бяха удобни. Разстъпквайте ги, за да видите дали всичко е ок good

Иначе, аз си взех точно тези, които си бях харесала в интернет магазин, но като тръгнах да обикалям видях,че в сайта са свършили sad Много се надявах да си намеря и все пак успях yahoo danceg yahoo Снимки, ще кача малко по-късничко blum
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: август 08, 2011, 10:11:56 »

Честито V_e_S_i  smile Ще чакаме снимките  blum
Иначе обувките си ги купих от магазина на  Мегияс в Благоевград!  Wink
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: август 08, 2011, 10:36:32 »

Качих снимчици и на моите обувки. Бях ги купила преди време, защото много ги харесах в един магазин. Всички ми казваха, че са булчински, но мен супер много си ми харесваха. Никога не съм ги носила и ще са перфектни за сватбата! Дори са същият цвят какъвто искам да ми е роклята.  yahoo Искам обаче да си купя и още едни високи. Обожавам екстравагантни обувки и искам нещо по-така. Но за съжаление нищо не мога да харесам.....
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: август 08, 2011, 10:39:11 »

Качих снимчици и на моите обувки. Бях ги купила преди време, защото много ги харесах в един магазин. Всички ми казваха, че са булчински, но мен супер много си ми харесваха. Никога не съм ги носила и ще са перфектни за сватбата! Дори са същият цвят какъвто искам да ми е роклята.  yahoo Искам обаче да си купя и още едни високи. Обожавам екстравагантни обувки и искам нещо по-така. Но за съжаление нищо не мога да харесам.....
Много са симпатични обувчиците!  Bravo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: август 10, 2011, 14:22:14 »

fl0r1ta, може и Мегиас да беше магазина, аз толкова много обикалях, че не помня добре вече..........

pink_panther, обувките ти са супер, много женствени и секси Bravo Bravo

Между другото, качих и моите в галерията, не знам защо, но не мога да сложа снимка от галерията да излиза в поста pardon
Активен
ivanangelov88
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #194 -: август 16, 2011, 10:28:13 »

pink_panther , обувките са много хубави , а доколкото това че искаш да си купиш други а не можеш да намериш ти препоръчвам да си поръчаш от интернет...може и да не уцелиш номера ,но онлайн магазините винаги предлагат подмяна на номерата в случай че не ти станат !!!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines