Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 18:46:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите слънчеви деца - родени 01-06.2014  (Прочетена 92378 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #45 -: юни 22, 2014, 09:23:08 »

Лени, браво на вас за спането и мерките smile и Вики спи доста през нощта, което си мислех, че е невъзможно за малко бебе, ама ето, че можело smile
Момичета, вие правите ли/ще правите ли погача на бебето? При нас стои на дневен ред сега, ама хич не съм наясно pardon
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 22, 2014, 21:16:55 »

Ох, зъбите и Валерия я почнаха отдавна. А не иска биберон.
Всъщност, когато Валерия се роди не беше изобщо хубава и когато Маги пусна снимка на Мони така и завидях.
Ето я синеочка


* 10417140_780526228632551_789276144_n.jpg (41.7 KB, 960x640 - видяно 434 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 23, 2014, 06:00:40 »

Ангелче малката е толкова чаровна и крехка. Една малка принцеса е тя.
Иначе и ние пъхаме ръце в устата и чешем венците. Дали и кога ще има зъб ще видим.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 23, 2014, 08:38:42 »

Прекрасни са ви дечицата. И нашите ръце са постоянно в устата. Ето я и нашата девойка


* IMG_1698.jpg (40.37 KB, 404x289 - видяно 2843 пъти.)
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 23, 2014, 09:56:46 »

Много са хубави всички бебоци smile!
Маги, Мони ти е одрала кожата.
Моята девойка след три дни става на 3 месеца. Лапането на ръцете е в пълна сила. Често избутва с тях биберона и е много доволна. Понякога не улучва палеца и напряко засмуква друго пръстче, бърка до гърло и издава звуци все едно ще повръща smile. Гледам да дърпам ръчичките, а те още не може да се усети, че го правя и не се противи.
Снощи направи първото завъртане от гръб по корем. Беше голямо напъване, опъване на главичка назад и всякакви викове. Огъваше се като лък назад smile, даже по едно време така заспа.


Активен
pikpik
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #50 -: юни 23, 2014, 11:52:46 »

Пу-пу прекрасни са ви дечицата   smile Да са ви живи и здрави.
Явно лапането на ръцете е при всички.Ние си ги лапаме,даже целия юмрук навира в устата.Още не е започнала да се обръща,но се напъва да става и да сяда. Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 23, 2014, 13:02:46 »

Ние се мъчим да се обърнем, но дупето тежи  blum Иначе юмрук, две ръце, отделни пръсти, всичко лапа.Тая сутрин си хванала една дрънкалка и я навира в устата си smile

Дани, Анелия, прекрасни са ви госпожиците smile
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 23, 2014, 16:10:11 »

Ние успяхме с обръщането. Преди два дни сутринта я заварих по корем с разперени ръце и спи. Другите нощи се обърнала обаче ръцете останали отдолу и мрънка. А цяла нощ не спира да се върти. Събужда се по ширината на кошарата или където й е била главата там са й краката, но аз много й е радвам. И вечно е отвита.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 24, 2014, 10:25:28 »

Момичета, вие правите ли/ще правите ли погача на бебето? При нас стои на дневен ред сега, ама хич не съм наясно pardon

Правихме. На 40 ден го водихме на църква и неделята след това правих кокошо-парти, но побългарено понеже имаше и мъже. Бяхме при нашите и вътре събрах жените, а отвън мъжете и накрая се събрахме на едно. Ето и статия която може да ти е от полза

Младежът миналата седмица беше на мерки и теглилки - 4890гр/58см. Тази седмица уж щяхме да му слагаме първата ваксина при ЛЛ, но още ми се струва хремав, а и от вчера ММ е болен. Предишният път аз бях болна, после хремата му. Явно скоро няма да се ваксинира. Не, че се притеснявам. Но ми е неприятно, че е заради боледуване име е стах да не го заразим.

Уикенда беше за първи път сам при баба му с преспиване. От вчера пак е нагости, но този път с мен. Сега седи в количката и баба ми го бута вече 40 мин. От 9 ч ме питаше на всеки 10 мин няма ли да и го дам и защо спи толкова  Blush Не смее да го държи, но види ли количката и става страшно,  с баща ми не могат да я поделят.

Раздава усмивки и се опитва да "говори". Гукането в повечето случай е в отговор на баща му, но усмивките ги раздава без конкретна причина.

Нощно време продължава да се буди на 3ч. Стигнах до извода, че е защото яде по-малко (вместо 120мл, изяжда 60мл). Ако почне да яде по 120мл може би ще прави по дълги паузи. Но хубавото е, че хапва и докато го държа да уригне, той вече спи. Само сутрин прави шоу и раздава усмивки, но гушна ли го почти веднага заспива. Вечер обаче между 8/11 понякога се превъзбужда, особено ако е заспал и се събуди при пренасянето в неговото креватче.
« Последна редакция: юни 24, 2014, 10:32:15 от Mrs.™ » Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 25, 2014, 15:20:57 »

Ето я и нашата "дудана"  yahoo


* IMG_5749-1.jpg (58.79 KB, 200x165 - видяно 2778 пъти.)
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 26, 2014, 21:11:06 »

Здравейте, как са сладките бебоци? Ние днес бихме последната поредица гадни ваксини. За сега няма проблем, не е кисела и няма температура. Утре ще водим нашата беба на балкан и ще избягаме малко от жегите.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 27, 2014, 07:02:43 »

Събева, прекрасна е.

Анелия, ние ходихме на балкан с Мони е няма такъв кеф.Детето си отспа.Беше спокойно и почти не рева, нямахме никакви проблеми с нея.Абе рай си беше там.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 27, 2014, 17:17:14 »

Вчера нашата Десита направи 3 месеца
Вече е 5150г. и е висока 58см. Расте си детето, въпреки моите притеснения. Веднъж успя да се обърне от гръб по корем, но борбата продължава . Гледа да намери да се хване за нещо и почва голямото напъване, ама пустото му дупе трудно се завърта. Вече й е интересно и в активната гимнастика, и в шезлонга. Хваща играчките, блъска ги, говори им . Все още не успява да си улучи устата с тях и се ядосва. От няколко дни почна да се забавлява с краката си. Научи се да се хваща за колената и да ги дърпа. Вече започна да се върти настрани и през нощта си сменя понякога позите и с тяло, не само главичката.

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #58 -: юли 01, 2014, 06:31:54 »

Мисче, благодаря за информацията за погачата. Направихме я в събота и беше много хубаво, явно и мама имаше нужда от малко социализиране. Дойдоха и дечица и беше весело, а Вики геройски издържа без да плаче и раздаваше усмивки, но на следващия ден беше доста превъзбуден и изкара целия де гушнат в мен.

Вчера бяхме на първа консултация, на месец и половина дреби е 5 кг и 60 см. Направо щях да падна, като го измериха на дължина, за 6 седмици 9 сантиметра shok
Иначе сме добре, започнахме да изграждаме рутина с татито и почти се наспиваме  blum

Вие как сте, момичета?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 02, 2014, 21:33:12 »

Да се включа и аз в темичката.
Зарко е вече 64см, около 6кг. От 2 дена се обръща по корем и го прави почти постоянно, но бързо започва да се сърди - опитва се да пълзи, но не му се получава още. И той си лапа почти нон-стоп ръцете. Като му ги махна, си мисли, че си играя с него и се смее.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines