Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 17:51:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 160238 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #570 -: декември 27, 2016, 12:30:07 »

аз суша само домашни дрехи, бельо, чаршафи, износени тениски и пр. Останалите неща не ги суша че се скапват. Тях ги мятам на радиаторите и докатол върти сушилнята и те са изсъхнали. Аз не виждам причина да не я тествате, то е проста работа със сушлините. Врътнете чаршафите на памук и екстра сухи и това е smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: декември 27, 2016, 12:35:23 »

Нашата е с обратна помпа и чекмедже за водата. Суша всичко и винаги, няма лято, няма зима.. Никога не простирам. Много съм доволна, нито ми скапва дрехите, нито ми ги мачка, винаги суша на екстра сухо. Водата от чекмеджето я използвам за ютията Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #572 -: декември 27, 2016, 12:41:44 »

Пак почвам да набирам и само мисълта, че сватята е по- зле от мен, леко ме държи в кондиция funnytooth
Вкъщи съм сама, мъжете си измислиха работа и като нищо ще си метна прането на простора, хем и вятър духа и е 13С. Пък и нали знаете проблема с копчетата на фурната зад гърба ми, хич не ми е време....
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: декември 27, 2016, 13:33:47 »

Весела Коледа на всички и нека Коледното чудо съпътства всички ни!  heart
Ще ме довършите с тая сушилня.  tease много са ти хубави децата, Свекс. И законната също. Да са ти живи и здрави.
Аз из тия дни водя децата по новогодишни празненства,  засега Керем е що годе послушен. Днес играхме в снега заедно със съседката и нейното дете /на 2 години /.  Следобед може да ходим до магазина заедно.  Най-сетне! Надявам се да се виждаме и през вакацията с тях. pardon
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: декември 27, 2016, 16:00:11 »

Свеки най -добре иди сама в магазина и настоявай за упътване. Техномаркет редовно го правят това и уредите в магазина които се продават пак нямат на български упътвания. Поне за три уреда съм ходила да се карам. Заплашваш с КЗП и че са длъжни да има на български упътвания.
Иначе почти всички сушилни в България са на този принцип. В Англия и Америка са от другия вид. Но с термопомпа с чекмедже е по-добре. Няма влага и пара.
Аз реално ползвам само 2 програми на моята. В началото изглежда сложно . Реално можеш да променяш времето и силата , но няма много смисъл , програмите са добре направени.  Аз ползвам памук за почти всичко. Само ризи недей да сушиш. Или на специална програма или въобще недей, че много се свиват.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #575 -: декември 27, 2016, 18:22:31 »

Сушилнята ми е голямо спасение с постоянната влага при нас, суша всичко, с изключение на деликатни от рода на коприна и т.н., макар че има програма за деликатно пране. На супер сухо суша само 100% памук, чаршафи и хавлии, за синтетика и смесено си ползвам съответните програми. И нашата е такава с чекмедже за водата, стои в кухнята.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #576 -: декември 27, 2016, 19:05:18 »

Ще ме довършите с тая сушилня.  tease
Радини вълнения  pardon
Аз моята ползвам по 4-5 месеца в годината. Улеснява! Лятото тук е жега - на северна тераса ми съхне прането за няма и половин ден. Няма нужда да нажежавам вкъщи обстановката.
Хайде, Фани, и ти да намериш социален живот! Дано да има повече поводи да се похвалиш тук.

Днес най-после съобщих новината на работа. Сега започвам да търся човек. Януари ще е тегав финансово месец, ама няма да изтрая целия. Всички около мен са с температура, болки, кипат и кашлят. Колегата, дето знаеше, днес дистанционно приемаше поръчки и документи, за да не ме зарази.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: декември 28, 2016, 10:13:11 »

Добър ден!Срамота, вече е 10 часа, а никой не се е разписал.Как сте днес?Какво ще правите?Имате ли много работа?Мен ме е хванал тежък мързел или по-скоро не ми се почва нищо.Искам в къщи в леглото!За сега не се очертава де.Май и аз като Аличка имам огромна нужда от няколко дни почивка и си мисля, като пусна малката на ясла януари и ако нямам работа да си пусна няколко дни.Просто имам нужда да почета малко, да съм сама със себе си, чисто емоционално.

А къде ще посрещате Нова година?Аз нямам търпение вече да дойде!Ако всичко е наред ще се видим с много скъпи на мен хора.

Хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #578 -: декември 28, 2016, 10:25:03 »

Привет!
Късно кафе, ама и без него не става. Wink
За първи път не съм усетила земетресение, явно остарявам и не съм толкова чувствителна. Котката явно също не се е стреснала и не е направила нищо по- различно, освен да ми спи на краката, за да се събудя.
Фани, разкажи повече за тържествата. Дед Мороз какво им донесе на твоите сладури? За Коледа, на 6-ти правят ли нещо? Хайде, да ти е на късмет съседката good Да те запознае с нейни приятелки и си готова рускиня. Държиш ли връзка с твоите хора и проекта?
Али, пред грипна епидемия сме в Пловдив. Много болни има и при мъжа ми, та той работи и на 24-ти, че и тези дни, а си беше пуснал отпуска.
ГИ заминава утре, изниза се и тази Коледа. Имат билети за тук за началото на юни, за 90-тия РД на майка ми, живот и здраве.
За онази  smile вест изобщо не се коментира, но по клюки от МИ, събитие може да се очаква най- рано след 3 години или да се чака, когато мъжете ще износват и раждат  pardon. Поне съм спокойна, че не работят по проблем, а това е тяхна воля. Последното го потвърди брат ми, като АГ и като вървял по трудния път 10 години.
Та така, приятен ден ви пожелавам!


* 15672526_1342541032462656_560410604004485423_n.jpg (60.61 KB, 336x336 - видяно 1765 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: декември 28, 2016, 10:28:19 »

Добър ден smile

Мързи ме да дишам!..  girl_impossible

Ние на Нова година сме с едната ми шаферка и един от най-добрите ми приятели, които са двойка danceg И още една двойка.. На домашно.. За първа година до вчера не знаехме, къде ще бъде и какво ще правим. Хич не ми се мислеше, като знам, че няма много дни.. Винаги сме запазили всичко най-късно до септември.. Сега само отказвахме на предложения, без да знаем, къде ще бъдем. Илиян искаше да ходим на площада в 00ч., било му мечта  crazy pardon Но за тази година сме до тук със сбъдването на мечти.. smile

Свекс, хубаво е че си живеят и се наслаждават на живота, както те смятат за правилно.. Ще дойде и бебето, явно не им е времето още  pardon

Хубав ден на всички smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #580 -: декември 28, 2016, 10:42:03 »

Гуд морнинг... и аз се чудя дей сте цяла сутрин!

Аз се тъпча с разни лекарства и се опитвам силно да не се поддавам на настинката, то не е нищо особено, тече ми носа и кашлям, ама нито съм достатъчно здрава за в офиса, нито много болна за да съм вкъщи. Та ще избутам още малко.

Маги и аз си мечтая за такава отпуска, искам да съм сам сама вкъщи и никой да няма около мен поне за един ден, до вечерта, после си искам звяр да си го гушкам.

Иначе да си похваля звяр има напредък с думички, тук там вкарва нови, казва като не сме в стаята мама и тати, на мен ме гушка и казва мамааа, като броим казва "три", казва па'иии ( парии на фурната) казва на часовник ( на наа), тик так, ту туу, бръмчи с колите, имитира няколко животни

Свекърва значи чакаме мини инвестиция след три години! а дано се подслъжат по-рано. Все си мисля че бъркат с изчакването, но това си е тяхна работа в крайна сметка, дано им се получи както са си го планирали!

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #581 -: декември 28, 2016, 10:52:23 »

Привети!
Аз командировах Змей при баба му, за да си оправя къщата на спокойствие. Имам нужда да разровя малко шкафове и да освободя пространство предпразнично. Обаче ме мъъързи... още кашлям, няма такъв упорит вирус. Празниците до този момент преминаха учудващо добре, хремата и кашлянето така те смиряват... като не ти е добре изобщо не ти е до впечатляване от поредната глупост на някой по кръв или по закон. Най-голямата ми радост беше като си получи Змей подаръците... това, което бяхме избрали ние беше посрещнато с часове игра и луд ентусиазъм. Все пак се бяха намерили "недочули и недоразбрали", които купили нещо си по свое усмотрение, а ги предупредихме, че е по-добре да се включат в големия подарък, защото той не е типичното момче, което примира за трактори и пушки и ние много по-добре знаем какво ще му допадне. Мисля, че догодина ще слушат повече. Змей си отвори недоразбраните подаръци, разгледа за 5 минути и не ги погледна повече... изобщо. Аз бях заета да си кихам и подсмърчам, а половинката наливаше акъл догодина да питат smile Доволна съм. Все пак един от признаците на добрия мениджър е, така да си тренира (дресира) екипа, че и без намеса да правят каквото се очаква.
Свекс
, много са ти готини инвестициите. Дано им дойде муза за мини инвестиция скоро, ще се похаби "матрияла" инак. Стискам палци!
Спорни работни дни на всички!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #582 -: декември 28, 2016, 11:02:54 »

Привет на малкото пишещи give_rose

Вчера довърших онази тежка сделка, минахме нотариус, даже нямах сили една чаша вино да си налея  yahoo danceg
Сега довършвам заплатите на фабриката и се настройвам за най-приятната част от годината - финансовите резултати  bad bad bad Ще ми се да нямам работа, но уви  angry Обмислям да стана така популярното freelancer или както им казваме в офиса безработни lol lol lol Трябва само да измисля какво ще freelancer-вам lol lol lol
Нямам дребно вкъщи, но и аз го правя този филм с почивката, взимам си по 1 ден и си стоя със себе си, правя неща, които обичам. Обичайно съседите слушат хубава музика, колкото и да не искат  diablo diablo diablo

Хубав ден на всички  Sunshine
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #583 -: декември 28, 2016, 11:09:17 »

Ама нито съм достатъчно здрава за в офиса, нито много болна за да съм вкъщи. Та ще избутам още малко.

Това все едно аз съм го писала. Мъжо спи в хола от няколко дни и ми е много криво. Днес беше на лекар и тя ни изписа неща - той да се оправи по-бързо, аз да се държа. Днес е било батална сцена пред кабинета, а аз някой ден трябва за ЕКГ да ходя. Май се наканих да ме дупчат за Васерман.
Цяла сутрин чета разкази. Четох Последна радост на Йовков. Нямам работа и сигурно ще искам утрешния ден да съм си вкъщи. Милото пък не работят тези дни. Винаги сливат празниците, защото няма как да обслужват половин България в два-три дни. Разбърква им се графикът на заявки и доставки, та си им е фирмена политика от години.
На Нова година ще сме в нас с кумците, барабар с нашето диване и тяхното куче. От години не съм била на заведение, а ми се искаше. Догодина! Да са живи и здрави бабите!
Киви, и аз така ги дресирам роднините! По-добре един, ама голям подарък, а не купища китайски произведения. Кажи, се, кажи - какво му взехте?
Булче, една позната, живееща в Щатите, баш така разсъждаваше. Аз не можех да проумея как на 28 говори за някой ден в далечното бъдеще ще има деца. Имаше приятел, с когото не живееха заедно и нямаха такива намерения в близко време. Приятелят - с къде 20 години по-голям. Беше странно! Не знам как се развиват нещата, защото изгубихме връзка. Приех, че тя е с тамошен начин на живот и мислене. Не се беше прибирала точно 10 години.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: декември 28, 2016, 11:16:25 »

И на мен ми е интересен подаръкът, Киви, казвай бързо  beating

Един ден и аз бих процедирала така, иначе съм сигурна, че ще ме напълнят с китайски глупости свекито и зълвето.. Понеже ми се караха да не й купувам бебето Аморе, свекървата й купила глава с перуки, фибички и шнолки.. Първо, че е доста крийпи, второ нали не беше бебе, а беше голяма и не трябваше да й се вземат играчки  beating
Поне подаръкът от нашата Свекс беше влязъл в употреба веднага с хилядите фибички и шнолки на фризьорката Wink

Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines