Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 18:26:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 160244 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #540 -: декември 25, 2016, 10:49:56 »

Светли празници на всички! Много здраве, любов и мир в душата на вас и на любимите ви хора! Нека съкровените ви желания станат реалност!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: декември 25, 2016, 10:56:02 »

Добро утро!


Ето и кафето днес, с пожелание за Весела Коледа.


Равносметката: сутринта Сиана идва в стаята и пита: "Виждали ли сте състезателна кола?".  girl_wink
Зарко пък не искаше изобщо да отиде да види какво има под елхата.  funnytooth И торбичките с лакомства и книжки никой не ги погледна.  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: декември 25, 2016, 12:16:01 »

Весела Коледа на всички!
Желая ви много здраве, щастие и любов!  heart
Много топлина и уют в сърцата и домове ви!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #543 -: декември 25, 2016, 16:35:46 »

Весела Коледа на всички!
Парата се падна на къщата, много съм доволна. Мария по закон и ГИ заминаха рано- рано за София, за тържествен обяд и второ раздаване на питка при софиянци, ние, останалите отпочиваме. Wink
Снощи освен традиционните ястия бях направила и две салати с елда и вместо с фасул, напълних сушените чушки с леща. Много интересни станаха, пък и лещата е от набъбващите постни храни, които не издуват толкова неприятно.
Хехе, изненадали са сватовете с миялна и сватята е по- бясна и от мен. blum Те са в малко жилище и кухнята е усвоена заедно с терасата за стая, където се спи. Били са разкъртени на 23-ти и 24-ти. Майсторите ги зарязали по никое време вчера и казали, че за обратните води няма място и сега имали подвижен маркуч от машината към мивката. pardon Изобщо, веселба и половина по Коледа. И на нея и хареса идеята да им подарим подводница от благодарност. funnytooth, както и да иска бижу с диамант Wink
Майка ми обаче беше върхът. чуди се жената какво да каже на Мария, като и подариха една интересна яка за затопляне в микровълнова и изтърси: Мария, направо ти завиждам за прекрасния ти мъж, голям късмет извади с него! funnytooth
Аз пък снощи като кадях из къщи да гоня демоните, едва се сдържах да не се разхиля с глас, защото димът все към снахата вървеше Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: декември 25, 2016, 21:49:01 »

Весела Коледа! Много късмет, любов и разбирателство, повече скромност, без излишна суета да потекат дните ни занапред smile

На мен се падна паричката, та да видим от къде ще дойде  blum При свекърите ми се падна "душевно равновесие", пък дано да вземе да ме споходи и то...

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: декември 26, 2016, 01:15:45 »

Честита Коледа на всички,мир и спокойствие в душите и много благоденствие в домът.
  Свекърва пак ме разстреля funnytooth funnytooth funnytooth викаш изгони дяволите от снахата,,,хахахаах
Аз ,като видна клюкарка, видях снимки във фейса,ма много са ти хубави момчетата (пу пу) и снахата доста симпатична Wink  Веселки доста,я разкажи за книжките ,дето държат.
  При нас паричката е в мен Wink ще се стягам тази година значи.Малката проспа цялата Бъдни вечер и половината Коледа.Е това не се беше случвало.Така се бях подготвила за снимки с нея и нашите.Е нищо не стана,спа цялата вечер,дори не яде.За сметка на това,като се събуди в 5 сутринта и рева до обяд на другия ден,,,,,после тъкмо дойдоха гости да я видят и пак заспа  funnytooth  с характер си е детето и това е.
   
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #546 -: декември 26, 2016, 13:59:34 »

Лоли, ти я снимай, пък много ще знае след години точно в кой ден е. Като има елха, все е Коледа.
Хихи, аз също видях твоя колаж. Госпожицата е започнала да прилича на баща си и доста се е вчовечила /прилича си на човече, не е новородено/.
Ами покрай другите подаръци, направих им и по един албум, да лепят снимки на хартиен носител. Щракат с мобилните, после като нищо затриват някои кадри, особено ако сменят апарата си. На една от страниците имаше ретро винтидж снимка на дете с книжка пред елха. Аз пазя моите детски книжки, говорихме с Ина преди време за тях, те са с илюстрации на Бенвенути, голям формат, много красиви. Но са в един екземпляр и от година обикалям по щандове за стари книги и търся в интернет втори бройки, да дам на всеки. Та като видях снимката и реших, че мога да им подаря и книгите. За малкия специално търсих "Тимур и неговата команда", че навремето остана при брат ми и той не я е чел. Накарах ги да направим снимка и да я лепнат на коледната страница. Те по принцип са много усмихнати, смеят се от сърце за глупости. Снахата в действителност е по- хубава, има много бяла прекрасна кожа, пък е с тъмни очи и коса. Симпатяга е, взе да свиква вече, че няма да я изядем и не и мислим злото Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #547 -: декември 26, 2016, 14:00:20 »

Весела Коледа, момичета !!! Бьдете здрави !  smile  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #548 -: декември 26, 2016, 18:26:54 »

Честито Рождество Христово! Обичам ви, не мога без вас, без форума....мили сте ми, мисля ви... Бъдете здрави, смели и вярвайте в чудесата.  heart heart heart

Майка ми обаче беше върхът. чуди се жената какво да каже на Мария, като и подариха една интересна яка за затопляне в микровълнова и изтърси: Мария, направо ти завиждам за прекрасния ти мъж, голям късмет извади с него! funnytooth
Дядо ми (на баща ми бащата) най редовно ръсеше на баба ми (на майка ми майката) "Еехх..сватя, супер зет имаш, зет като мед!"
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: декември 27, 2016, 08:23:36 »

Честита Коледа, съфорумки  heart heart heart

Бъдете здрави, вие и семействата ви! Обичайте се и ценете това, което имате! Нека магията на Коледа е около вас целогодишно!

Много бързо минаха празниците, бяха прекрасни, но кратки sad Остават само 363 дни до Коледа  pardon

Гледах снимките на Свекс във фейсбук, къде е Мария 2?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: декември 27, 2016, 08:40:25 »

Добро утро или ден?Как сте след големите трапези?Аз се опитвах да не се тъпча и от днес отказвам да ям все пак.Причиних си чушки с боб.Много ги обичам, но после корема много ме боли.

Хубава, усмихната и лека последна седмица на 2016г за всички.Аз се радвам, че идва нова година.Надявам се тя да ми донесе повече вътрешен мир, повече време за семейството и за любимите ми книги!

Хубав ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #551 -: декември 27, 2016, 09:02:26 »

Добро утро от работната!
Коледа мина добре. Доволна съм! Парата се падна в мен и дано ми е благодатна, ако не е доходоносна годината.
ММ незнайно как все пак се събра в костюма и беше Дядо Коледа. Ще разкажа в нашата тема. Като гледам колко работа имам, ще се нуждая от нещо, за да не заспя на работното място.
Видяхме се и с приятели, с което много време не сме се събирали.
Големи сте клюкарки по отношение на Мариите.
Аз хич не съм по обилните трапези, а сега съвсем. Много бързо се нахранвам и една чушка с боб ми е таман. Започна голямото дояждане!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #552 -: декември 27, 2016, 09:07:15 »

Утрооо smile Честита Коледа!

Ние изкарахме добре, хапнахме , пийнахме, звяр ни подлуди... не искаше да спи,  будеше се през ноща... много му дойдоха емоциите покрай подаръци и събирания. Аз се опитвам да се разболея, кашлям... от всичко най-мразя кашлицата блях... Сега 4 дни да поработим и дим да ни няма smile

Положението след 4 дни преяждане е следното :

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: декември 27, 2016, 09:18:43 »

Парата ми се падна от тиквеника и от питката на Коледа.. От баницата на Коледа ми се падна БЕБЕ, на което майка ми извика като луда от радост  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #554 -: декември 27, 2016, 09:35:56 »

Мария Другата си беше в София, тя си има семейство, още не е за тук Wink
Аз от бобови се подувам, губят ми се очите. От кисело зеле - също. Трябваше нищо да не ям, на снимката на следващия ден съм като китаец blush
Сагата със сушилнята продължава smile Няма упътване на разбираем език. Писахме няколко пъти, но ни изпращат само инструкции за монтаж. Така е като се купува онлайн от Техномаркет diablo Ама....от мен се очаква да приритвам от радост. Иначе ми е много удобна за оставяне на разни неща върху нея. Вадя от фурната и почти без да се завъртам го изтипосвам там.
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines