Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 09:04:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 160297 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: декември 22, 2016, 15:48:44 »

Aз освен за въпросната количка на Илиян, отивам за подарък от мама и тате за мен. Обувки Тимбърленд червени  danceg Този път ще си купя юношески, защото са 130 лв по-евтини, а са същите и има 39 номер beating  Има ги там и в Сердика.. Сердика като местоположение ми е бая далече  huhhuh.gif

ХМ не ги долюбвам, ама може да погледна за някоя шапка, имам нужда  huhhuh.gif

Замислих се, дали да не отида с метрото, наистина  good
« Последна редакция: декември 22, 2016, 15:55:49 от alexandrova_90 » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #496 -: декември 22, 2016, 16:45:03 »

Вижте какви красоти сътвори Рени, флористката ми  heart



Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: декември 22, 2016, 16:46:18 »

Всички са се превърнали в коледни джуджета Santa
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #498 -: декември 22, 2016, 16:47:18 »

Мари, нямаше начин това да замине до Швейцария kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: декември 22, 2016, 16:48:53 »

Мари, нямаше начин това да замине до Швейцария kiss2 kiss2 kiss2

Вярвам ти  funnytooth
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #500 -: декември 22, 2016, 16:52:15 »

Булче, Тони, молове...  cray cray cray Аз никъде не отивам, ако ще в ХМ и безплатно да ги дават днес нещата. Изобщо много мразя моловете напоследък, най-много харесвам Парадайс в делничен ден преди обед. На мен са ми близо и двата и когато имах работа с количката през парка или през квартала отивах пеш, действах си по задачите и се прибирах. Това време мина, но като си свикнал на хубавото веднъж,  е тегаво после.Вечер и в почивните дни е такава блъсканица, че е просто непоносимо. Ако сега ми се налага да ходя за нещо, което не е било в последните 3 месеца, ходя в неделя 10:00... тогава и без това само майки на Змейове кръстосват по улиците, нормалните хора или още спят, или тепърва закусват.
 :offtopic:Толкова съм изморена от тъпия вирус, че досега се опитвах да спя... ама то няма на къде да се завъртиш, я ще се разкашлям, я носа нещо... Явно е време да подходя алтернативно и да взема да дръпна една медитация против хрема. Белким бацилите се уплашат от новото ниво на съзнанието ми и напуснат доброволно от съображения за сигурност. Омммм!

 Offtopic Offtopic

Много красива декорация, Мери Ми smile
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #501 -: декември 22, 2016, 16:54:46 »

Svekarva, минавам през темата само за да ти разкажа, че и други хора имат неудачи с подаръците за свекървите си. В частност аз.  girl_wink Днес излязох да избирам коледен подарък на моята и обикалям и само си мисля за твоята сушилня. Не че си бях планирала електроуред, просто нищо не и бях измислила и си викам, ако предизвикам подобни емоции, по-добре да и взема джинджифилови курабийки само, поне знам, че ще ги изяде. Все пак успях да измисля разни неща и ми просветва гениалната идея да и купя и по-официални обеци, защото тя слага само веднъж в годината за коледния фирмен банкет и обикновено си взима назаем от мен. Знаех с какъв тоалет ще бъде и падна едно чудене, едно избиране, докато накрая се спрях на съвършените. И доволна, щастлива, реших да тичам веднага да и ги подаря като подранил коледен подарък, защото банкетът е довечера. И тичам аз, и си мисля, сега ще си каже, гледай моята снаха как мило се е постарала за мен...влетявам при нея, самодоволно и изкарвам пакетчето и и казвам: "Ето ти обеци за довечера", тя ги поглежда и ми отговаря: "А, купих си ги същите днес!" И вярно, изкара ги същите. Е, какъв е шансът в един и същи ден да купим едни и същи обеци. Само подсмръкнах жаловито и си ги прибрах. Жалко, че не са диамантени, поне да си ги нося аз. И добре че съм и взела и други подаръци за Коледа.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: декември 22, 2016, 17:10:48 »

La_Fleur, много неприятна история... идеята ти обаче е много добра good

Аз на нейно място веднага бих взела твоите, а собствените ще сменя някой следваш ден за нещо друго в магазина и бих била много трогната и ще ми е неудобно заради ситуацията, но пък ще се изумя от добрият избор, на човек, който все пак е "нов" за семейството.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: декември 22, 2016, 17:24:54 »

Мойто чАдо пак спи и аз пак тук.  pardon
Днес много ме радва, послушен ми е, пу пу.  heart

Тони, ужас значи с трафика. Миналата седмица ходих с брат ми до Еконт и спряхме в насрещното. Ей, няма излизане просто. Седяхме не знам си колко време и малкия беше с мен, че чак заспа в колата от скука. Ужасен трафик има и тук в пикови часове, защото някои улици са затворени за ремонт. Е, не е като в София, ама и тя сега ще се опразни.
Първо ще видя как ще се развият нещата с подаръка на Влади и тогава ще споделя. Wink

Абе, знам си аз, че ЛИДЛ имат сполучливи неща.  good

НМ имат ли това намаление онлайн? Виждам само някакво 30%. Аз купувам дрехи на малкия от НМ и съм много доволна. smile
Ние като ходим на шопинг най-обичаме в The mall.

La_Fleur, странно съвпадение. girl_impossible И добро предложение от Мари. good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #504 -: декември 22, 2016, 22:04:52 »

Да живеят бременните булки или по- точно мъжете им blum. Брат ми се обади като по поръчка преди да бяха започнали монтажните дейности и ни уреди с такъв майстор, дето ми скри шапката. Пристигна човекът с микробус, пълен с техника, огледа ситуацията, каза "ясно" и се върна след минути с някаква магическа платформа с шест степени на свобода. закрепи УРЕДА, размота го почти до тавана и го вкара на верев дистанционно, без да сваля вратата от пантите и без да махам печки.  danceg Уирпа се мъдри величествено на терасата и върху нея могат да се съберат почти декар декоративни посеви и цветя. Е, трябва да внимавам да не суша, когато готвя, защото при отваряне на капака, д- то ми старателно избърсва стъклото на фурната и може да се изгоря, ако работи. Но пък от друга страна, всички копчета и ръчки по печката ми причиняват силни сексуални усещания и мисля, че само аз ще слагам и вадя прането за да се възползвам максимално от малкото пространство Wink.
Всичко завърши добре,  нямам вече лоши мисли и чувства и ще отложа ходенето по любов за след Коледа Wink
La_Fleur и на това му се вика арна снаха, браво good Дръж ги за спомен и виж дали след време може да ги подариш на твоята снаха Wink. Хихи, представи си и тя да има същите Wink
Киви, бързо оздравяване! Много е гаден този вирус, малкият се влачи почти две седмици sad
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: декември 22, 2016, 22:30:19 »

Да живеят бременните булки или по- точно мъжете им blum. Брат ми се обади като по поръчка преди да бяха започнали монтажните дейности и ни уреди с такъв майстор, дето ми скри шапката.

Докторска работа, за всяка болка вади лек good

Ще омекнеш ти, обаче овенът в теб бърза да си покаже рогата girl_haha heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #506 -: декември 22, 2016, 23:32:09 »

One day, Mr. Valentino, one day  heart



Някой ден искам да облекла рокля на Валентино от "От Котюр" линията му (висша мода май е на български или нещо такова) heart  heart heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: декември 22, 2016, 23:34:00 »

Пожелавам ти да имаш случай за това!  give_rose
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #508 -: декември 22, 2016, 23:44:13 »

Мари, не държа да ме видят други хора  Girl_hide Може и сама с вино Wink Това е любов между мен и роклята  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #509 -: декември 23, 2016, 07:20:02 »

Ще омекнеш ти, обаче овенът в теб бърза да си покаже рогата girl_haha heart
След 10 ледени зелки, надиплени в буркани и миене на бидон по никое време, не само съм омекнала, ами и чак съм сбабичасана и набъбнала funnytooth
Днес съм сама с котка и майка, кой като мен smile Естествено всичко е на вили и мотовили, трябва да слагам елхата, да готвя и да разчиствам, но не ми пука.
Височайшото посещение от двамата по кръв и едната по закон ще е в късния следобед на 24-ти до ранния следобед на 25-ти и все ще го изживея. Надявам се да не потрошат новата холова гарнитура от седене, а да излизат след ядене Wink
Миленка, с тази рокля само заднишком трябва да вървиш Wink
Ползотворен ден на всички!


* 61187459.jpg (43.81 KB, 320x288 - видяно 1781 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines