Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 23:11:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 160100 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #375 -: декември 16, 2016, 11:15:37 »

Привети, нашето Амели Амелия се излюпила снощи и ми е едно хубаво smile С това завършваме бебешкия цикъл,  семейството се увеличи с цели 3 бебета през 2016.

Тони, почвай да мътиш и ти, само не изкудкудяквай повреме на мътенето, че границата е тънка smile

А картичката много кефи, а дано да се размътя и аз скоро  funnytooth girl_haha funnytooth Приемам я за тематична  heart

Мари, на теб с децата няма ли кой да ти помага поне мъничко. Някоя баба или леля да командировате, за седмица или две... ей така да си поемеш въздух? Ако няма как, разтовари се сама, на мен като ми дойде повечко уволнявам я готвачката, я чистачката... От 2-3 дни на сандвичи на никой нищо не му е станало, но почват да се случват някакви чудеса в кухнята. Хоп, то само се сготвило... Прането само се сгънало... магия smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: декември 16, 2016, 11:22:07 »

Киви, да ви е жива и здраве Амели smile

Затрупани сме с предпоколедни поръчки  girl_impossible shok
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #377 -: декември 16, 2016, 11:35:42 »


Затрупани сме с предпоколедни поръчки  girl_impossible shok
И ние! А вчера нищо не е доставено по клиентите и сега реват.
Киви, да ви е живо и здраво Амелито, да е кротко и послушно!
Мари, по някое време моят лекар ще ме вкарва за наливане със системи. После болнични до майчинството. При мен като че ли 5-6 месец са ми най-критични и тоя път хич няма и да чакам да стана зле. Превенция! Хич не е от хубаво такова подмятане вкъщи. Работата ми е далеч, напрегнато ми е и затова не се и дърпам от болничен. ММ ще се оправят без мен няколко дни, а финансово също няма да е чак толкова зле. То сега разходите по ходене на работа ще ми се уеднаквят със стоене вкъщи на болничните.
Тони, Надето и Маги ги чакам с нетърпение да се похвалят с нещо толкова хубаво! От сърце ви го желая!!!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: декември 16, 2016, 12:02:47 »

Киви, да ти е жива и здрава малката радост! give_rose

Съвсем няма..., по много причини.

Брей дай го това заклинание и аз тука да пробвам, може и моята кухня да станат чудеса Girl_hide

Сами набива хляб като за световно, така че все нищо да няма, като има една мазана филия, има мир.
Той като най-малък, най-много го мисля, другите са мъже, все някак оцеляват pardon
Но не съм ги изоставила засега. Възползвам се от чудото на пастата(как бързо се готви) и добре че всички вкъщи я уважават danceg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #379 -: декември 16, 2016, 12:04:04 »

Мари, така си е Wink Тази година три пъти му ударих яко чистене, все едно от ХЕИ на проверка ми идват smile
Ама диванът е заради малкия, почти издъни стария и вечно е на пода, че не му е удобен.
Тони го е виждала, та ще каже, че не преувеличавам с размерите /хихи и хубостта/ Му /с голяма буква blum/
За дивана изобщо не беше проблем, имат си тарифа за качване. Ей да не си помислите нещо... за 18 лева става въпрос.  blush Много свестни момчета, извиниха се, че им са мръсни обувките и искаха да ги свалят. Ама аз ги спрях по няколко причини funnytooth
Киви, честито момиченце, да е хубаво и кротко, умно и разумно. heart
 На съседското Амели уж щяха да му викат Мели /нали е на баба Минка буквичка/, ама го докарват на Амка. Язък му на чуждоземския фасон funnytooth Тя пък едни червени бузки има, направо си е Амка, да я схрускаш heart
Тони, хехе, остави друго, две са яйцата, хубаво си помисли за тематиката Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: декември 16, 2016, 12:14:46 »

Свекърва, голяма съобразителност, браво good
Веднъж, лятото идваха да ни монтират климатик(събуха си обувките младежите), след това половинката искаше да изхвърляме чисто новият си, скъп мокет, защото беше убеден, че ще мирише на крака завинаги lol  lol  lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: декември 16, 2016, 12:17:16 »

"Малкият" син на Свекс, всъщност е многоооооооооооо голям.. Видях го от съвсем близко разстояние.. Редихме се на опашка пред един банкомат, да не си помислите нещо.. Бях като тапичка до него.. Нямаше как да не го позная от снимките и описанието. И наистина е хубавец, веднага щях да го сгаджосам за моята приятелка, която беше с мен, ама тя е 150 и с вдигнати ръце, едва ли ще успее да му докосне рамото  funnytooth


Днешното ми настроение е такова и затова и поста на фирмения фейсбук избяга от коледната тематика  pardon
Като нямах време да центрирам логото над написа, че е лудница  yahoo
« Последна редакция: декември 16, 2016, 12:19:34 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: декември 16, 2016, 12:30:20 »


Ама диванът е заради малкия, почти издъни стария и вечно е на пода, че не му е удобен.



Аз пък си помислих, че Свекърва говори за племенникът си funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #383 -: декември 16, 2016, 12:31:13 »

Особено около празниците си е трудоемко да си жена - чистене, готвене, пък ако успееш и на човек да се докараш на фасон...
Ох, предстои ми запознаване с един господин Пюскюлев. И като булка в положение ме изби смях! Имам време да се няхиля или да забравя комбинацията с малкото му име.
Хахаха, при нас слагат калцуни, като идват за кабелна, климатици и тн. Само тая с водата не успях да науча да си събува кецките, та на вайбъра й пращам снимки.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #384 -: декември 16, 2016, 13:10:30 »

Едно миризмата, второ - току- виж им станало много домашно и се заседели да хапнат и на раздумка  и ред още Wink
За калцуни не ми е дошло на ум, ама като нищо ще взема от брат ми. И шапки и манти, като хирурзи ще ги докарам Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #385 -: декември 16, 2016, 13:23:26 »

И  шапки и манти, като хирурзи ще ги докарам Wink

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Е, не мога просто!!! Тогаз и по вестниците ще те пишат.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: декември 16, 2016, 14:14:38 »

Онзи ден се оплаках от майсторите, за кабелната и тв-то вкъщи, на кол-центъра на Виваком.. Обадиха се да питат, а се надявах да не се обадят, защото много имах да се оплаквам.. стояха над 2 часа и казаха, че при нас лесно ставало, защото сме били нов блок, в старите още по-зле било..  shok С мръсните обувки стояха, дори върху килима в хола ми (при което избухнах!!!!).. Външната врата беше непрекъснато отворена, за да си викат по коридорите, а навън валеше първия сняг, беше си бая студено и сигурно 10 пъти им направих забележка да затварят след себе си. И за капак накрая решиха да си оставят всички боклуци, като най-нагло ми казаха "Видяхме, че имате робот за чистенето, пуснете го да почисти кабелчетата" Полудях и толкова силно затръшнах вратата, че ме хвана страх да не падне.. И ги подредих здравата..

И преди са идвали от Близу, София кабел, майстори, ама винаги си носеха калцуни и си обираха боклуците.. Тия братче нямаа.. А как мирешаха.. Илиян като се прибра бях отворила прозореца, да се проветрява, вика куку ли си, защо си отворила.. Еми  angry
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: декември 16, 2016, 20:22:17 »

Тази седмица нямах никакво свободно време. И тенденцията има изгледите да се запази.
Утре ще ходя до пощата да пратя картички на 2 дами от един друг форум, след това до Еконт - за да изпратя коледния подарък на моята Звездичка (извинявам се, че я забавих, но  просто не успях по-рано). И освен това ще получа поръчания подарък за Операция Плюшено мече, ще го опаковам, заедно с картичка и него ще го изпратя.
И чувствам, че един нищо и никакъв подарък е крайно недостатъчен, но в момента наистина нямам възможност за повече и се чувствам направо безсилна.  sad

После ще ходим до Женския пазар за подправки, кафе и т.н. После искам и аз да се поглезя - ще ходя да си купя шапка от Park City Center-а. А защо точно от там - във вторник една моя приятелка представяше изложба на тази фирма и се оказа, че шапките им ми пасват на нестандартната глава, стоят ми добре и дори са на добри цени. Само че имаше малко избор на изложбата и заради това реших да отида до някой от магазините им.

Отделно ми се иска да успея събота или неделя да стигна с един кашон със стари, но запазени играчки до Сердика център, тъй като там пък има кампания, където събират играчки, за да ги дарят на деца. А миналата седмица цял ден подреждахме детската стая, и изхвърлих една камара играчки, плюс че събрах и един кашон с играчки, които предвидих за дарение някъде. И пак останаха доста играчки, ама направо се бяхме заринали.

В неделя пък смятам да ходя да видя откриването на едно студио - на приятеля на моя приятелка. И освен това искам сутринта да се видя с друга приятелка, да подредя после вкъщи и още един куп неща.

А за обувки - не бих им позволила да влизат с  обувки. Тази за водата като идва, ако влезе с обувки, веднага минавам след нея с парцал. Може и да съм странна, ама не искам да ми се внася външна мръсотия вкъщи - дори децата ми се научиха да се събуват отвън, без да стъпват по чорапи навън.

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #388 -: декември 17, 2016, 16:41:57 »

Днес голяма навалица тук lol гора от форумци lol

Денят ми е повече от страхотен  Sunshine Сутринта в 8:30 бяхме в Перото с едната ми шаферка, тя е в командировка в София за Книгомания smile В Перото оправяха за снимките на Библиотека, имаше много камери. После понапазарувах книги за мен и за подаръци. От там пеша по Патриарха и в Light house най-прекрасните свещи  heart Имат нови страхотни аромати, дългогодишен клиент съм им  blush И пеша до Миш Маш Феста. Напазарувах доволно подаръци за себе си lol Сега почвам снимки, изпращане на роднини и всеки да решава кое ми е от него Wink  blush Супер съм доволна от българските дизайнери, толкова хубави неща има, които по нищо не отстъпват на лейбълите отвън  good Сдобих се със страхотен кашмирен елек от shopmyj, риза и палтенце от Vintage Summer, както и с едни боти от Pesh, отдавна им се канех  heart Обядвах с кумата, тя прави много сладки украшения за елха, взех за подаръци. Напазарувах вино, риба и месо, започвам да се вихря в кухнята, ще украся елхата и ще чакам любимият мъж да си дойде от работа. Ех, колко е хубав фонда "И аз съм човек!" Настроенито ми е на макс, изпращам ви слънца и усмивки  Sunshine Christmas tree santz
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #389 -: декември 17, 2016, 17:53:49 »

Сега остава и  menyanthe да е свършила заплануваната работа и яко да ви завидя и на двете smile
Не е на хубаво да сте толкова дейни, чак се съмнявам дали карате без катализатори blum
Аз се въртя в площ от 3кв. м. - печка, мифка, маса и през час до тоалетната за разкош.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines