Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 21:01:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 160246 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: декември 15, 2016, 11:44:17 »

 sad sad sad sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #346 -: декември 15, 2016, 12:24:01 »

Е, това е голяма простотия! beating Какво ще купят - нещо на обществена поръчка с най-долнопробно качество! Не може ли директно с кмета да се говори за подобно дарение?
Аз се разходих, че чак и каталясах. Пратка още нямам - чакам елените или щъркелите напролет, защото пощенските гълъби са се гътнали явно. pardon
Хващам се да оправя вкъщи и засядам да гледам филм или да шия гоблен popcorn randma
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #347 -: декември 15, 2016, 12:29:40 »

Добър ден!
По телевизията ги слушах, казаха че практиката при онзи случай с наводнението е показала, че на хората им трябвало пари, те да преценят какво им трябва и затова искали пари. sad

Благодаря за пожеланията към порасналото ми момче. heart heart heart

Ходихме в един мол, колкото и да не обичам и там беше неговият ден, пързалки, картинг, каквото иска и накрая кино.Заспаха и тримата в колата.Вечерта имаше торта и така .Бяхме си петимата и ми беше спокойно и хубаво, а най-важното е че той беше много доволен. good

Сега имам въпрос.Девойката ще направи 6 години януари и се чудя да я пускам ли на училище сега на 6 год и 8 месеца или да я оставя за по-седващата година. Вашите мнения и опит какви са ?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #348 -: декември 15, 2016, 12:47:38 »

Марте аз съм тръгнала на 6 и 6 месеца, според мен ще се справи, че на 7г и 8 месеца може да и малко късничко, ако е напред с материяла и е научила буквите докато стане на 7г и 8месеца ще и е скучно в училище. Мое мнение.

Малее навън е зверски студ бъррр, излезнах за малко и замръзнах. Днес си чакам подарък за един приятел, ще си разменяме за НГ подаръци и е голям любител на виното и съм му поръчала тази чаша, дано се изкефи :

http://ludlisi.com/originalni-chashi/907-chasha-za-vino-terapevt.html
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: декември 15, 2016, 12:47:47 »

Лично мнение, на 6 години и 8 месеца ще е напълно готова за училище good

Въпрос, някой да е ползвал тези продукти и да има впечатления или наблюдения от марката:
« Последна редакция: декември 15, 2016, 12:49:44 от Marri » Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #350 -: декември 15, 2016, 12:59:17 »

Булче, знае и букви и  цифри, брои, пише , мисля си че сега е момента , но ми се иска да чуя и други мнения, нещо може да пропускам.

Чашата е супер  good

Мари, аз съм ползвала аргановото масло - първото от картинката и една маска тук я няма.Уникални са.Купувала съм след това на различни марки и мога да кажа, че няма нищо общо.По-скъпи са , но са по-качествени и се ползват дълго.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: декември 15, 2016, 13:24:23 »

Марта, много ти благодаря за отзива give_rose
Скъпи са наистина, вероятно тук цената им е като в България, но във франкове..., но имам нужда малко да се погрижа за себе си. blush
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: декември 15, 2016, 13:33:12 »

Привет!

Най-после да се наканя и да имам време да пиша при вас  smile Взех си страшния изпит и съм толкова щастлива! Вече мога спокойно да си чакам Коледа. Вчера си украсявахме до 2 часа с милото, слушахме си коледни песни  heart (само ме е страх, че пак ще изникне нещо за притесняване или пък аз ще си измисля нещо, ама да ви кажа от колко време не съм била спокойна, та сега ми се струва нереално)

Днес ще идва на гости брат ми, взели сме билети за предпримиерата на Междузвездни войни. Предвидила съм после маратон на Stranger things (много готин сериал). А пък утре ще пазарувам за моето съзвездие  Wink Общо взето програмата е пълна!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: декември 15, 2016, 13:39:09 »

Бубе, честито за изпита. Сега - почивка.

Аз съм тръгнала на училище преди да стана на 6. Била съм на 5г и 7 месеца...нещо такова. 

Едно време учителите си търсеха деца и моята другарка се оказа позната на дядо, та като разбрала, че мога да чета и да смятам (+ таблицата за умножение) казала на майка изобщо да не чака, защото след още една година може и да ми е скучно, та тя се навила да ме пусне. pardon

Всичко си зависи от детето. Аз лично не съжалявам грам, че са ме пуснали по- рано...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #354 -: декември 15, 2016, 14:04:54 »

Тук времето е едно криво, мрачно и никакво, направо гадост. Аз обаче съм доволна, извъртях номер на един вирус, който от вчера флиртуваше с мен и тихичко си отмятам задачките.
Ако Снежанка е решила да ми прати подаръка да не бърза, ще си подам носа навън напролет.

 Offtopic

Мега яките коледни късмети:
https://web.facebook.com/Laika.bg/photos/a.354354664652831.84343.259721954116103/1174090816012541/?type=3&theater

« Последна редакция: декември 15, 2016, 14:06:57 от Kiwi » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #355 -: декември 15, 2016, 14:08:35 »

По телевизията ги слушах, казаха че практиката при онзи случай с наводнението е показала, че на хората им трябвало пари, те да преценят какво им трябва и затова искали пари. sad

Така е, ама БЧК пари няма да им даде, нито ще ги пита: Ти ориз ли искаш или леща? Ще им връчи пакетите просто.
Бубе, честито! Наслади се сега на празника.
Малееее, Скай, ти много рано! Аз съм била на 6 г и 7 мес. и ми беше ОК.
Хахаха, Киви, няма ли да те блазни любопитство? То и аз се настройвам психически, че по някое време ще трябва да излизам. Раздуха се супер студен вятър angry
ММ беше на лекар и камък ми падна от сърцето, че всичко е ОК при него. Оплакваше се от разни болежки, ама са мускулни - нищо сериозно не е.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: декември 15, 2016, 14:50:18 »

Добър ден!

И аз мислех да ходя да търся подаръци, но все нещо става и няма на кого да оставя Малчо за малко. С него нищо няма да успея да свърша. И днес се канех да обикалям, но майка ми води баща ми по болниците, че нещо не е добре и не се знае дали щя успея.

Али, и аз миналата година бях в ресторант в такова положение. Доста неприятно беше, защото се пушеше и музиката беше много силна. Не издържахме много и се прибрахме. Сега кой знае кога ще повторим, хаха.

Марта, да ти е живо и здраво момчето! Много се радвам, че сте си изкарали хубаво. Най-важното е малкият да е останал доволен.
Не знам какво да ти кажа за училището. Аз съм лятно бебе и съм си тръгнала на 7 години и 2 месеца. И според мен зависи от самото дете.

Бубе, браво за изпита. Отдай се на заслужена почивка.

Мари, яяя си се поглези. Имаш нужда. Остави малко задълженията и без това сега ти е паднало да си починеш, колкото и да е трудно, при условие, че всички на теб разчитат.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #357 -: декември 15, 2016, 16:29:49 »

Ами продукти, защото точно кметът на селото казваше, че имат нужда от дълготрайни хранителни продукти. В крайна сметка са изпратили пари.
Марта, племенникът е роден в края на февруари и го оставиха и тази година в предучилищна. Чете и смята, но брат ми гледаха да има дечица в околност, с които да е в един клас. Проучиха и коя учителка се пада и по някакви критерии на сегашните госпожи, предпочетоха тази за догодина. Месеците са си от значение, особено ако детето поспива добре в следобедните часове. Майката и снаха ми /пак февруари родени/също са тръгнали по- късно и го смятат за нормално.
Може да попиташ учителките какво препоръчват за твоето дете. С ушенцето като има проблем, нищо не пречи да изчакате.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: декември 15, 2016, 19:10:09 »

Здравейте,

някой има ли идея за забавен подарък? Ще разменяме в компанията и съм в голяма чуденка ...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #359 -: декември 15, 2016, 19:40:11 »

Здравейте,

някой има ли идея за забавен подарък? Ще разменяме в компанията и съм в голяма чуденка ...

Вилица с телескопична дръжка smile

Аз пък друго да ви питам... да заменим ли коледното подаряване на близките ни с включване в благотворителни каузи или да подарим и на тях, но да не забравяме и хората в нужда. Или пък да забравим близките си без децата и да пренасочим бюджета благотворително? И лоши ли сме, ако сме материални....  цял ден ме облъчват с историята на едно дете с церебрална парализа. Само дето аз тази история я знам, помня я, от няколко години го познавам това дете и се включвам в БГ Коледа. Ама да ми трупат всякакви медиЙ рейтинг за сметка на Любчо, малко ме дразни.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines