Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 01:03:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мода ли е булката да не носи було  (Прочетена 191736 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 23, 2007, 14:02:33 »

за разбулването в ресторанта ли имаш предвид,защото аз съм виждала много начини на това-един път когато я взимат булката,после в ритуалната зала и в ресторанта.........
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 23, 2007, 14:06:06 »

не не става въпрос за цялостното махаме за което аз знам 4е се извършва във ресторанта.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 23, 2007, 14:11:36 »

за разбулването в ресторанта ли имаш предвид,защото аз съм виждала много начини на това-един път когато я взимат булката,после в ритуалната зала и в ресторанта.........

при нас това е в ритуалната !!! smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 23, 2007, 14:15:00 »

май аз нещо не съм наясно с това разбулване,защото на една сватба това се повтаряше на доста места.разбулваха я в тях ,в ритуалната,в ресторанта...... crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 23, 2007, 14:22:45 »

4АКАЙ 4АКАЙ
СЕГА ЩЕ ТИ КАЖА АЗ КАКВО ЗНАМ И КАКВО СЪМ ВИЖДАЛА ПО НАШИЯТ КРАЙ :
1. КРЪСНИЦАТА ЗАБУЛВА БУЛКАТА ОЩЕ ПРЕДИ ДА Я ВИДИ МЛАДОЖЕНЕЦА (НО ПРЕДИ ДА Я ЗАБУЛИ БУЛКАТА ТРЯБВА ТРИПЪТИ ДА ИЗБУТА БУЛОТО КОГАТО КРЪСНИЦАТА СЕ ОПИТВА ДА И ЗАКРИЕ ЛИЦЕТО).
2.В РИТУАЛНАТА ЗАЛА БУЛКАТА ВЛИЗА ОТБУЛЕНА И ПРЕДИ ДА ВЛЯЗАТ ЗА ПОДПИСИ Я ЗАБУЛВА ОТНОВО КРЪСНИЦАТА НО ВЕЧЕ БЕЗ БУЛКАТА ДА ИЗБУТВА БУЛОТО.
3. И В РЕСТОРАНТА КОГАТО ВЕЧЕ ЕВЕНТУАЛНО ЩЕ СЕ ХВЪРЛЯ БУЛОТО КОЕТО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, КРЪСНИЦАТА МАХА ИЗЦЯЛОТО БУЛОТО ОТ ГЛАВАТА НА БУЛКАТА.
ДАНО СЪМ ГО ОБЯСНИЛА ПРАВИЛНО И ПАК ЩЕ ПОВТОРЯ 4Е ТОВА ГО ЗНАМ ОТ ВАРНЕНСКИЯ РЕГИОН А ЗА ДРУГИТЕ КРАЙЩА НА БГ НЕЗНАМ КАК Е.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 23, 2007, 14:25:46 »

благодаря и аз мисля да направя така,но без разбулването в ресторанта,защото булото вече няма да го има good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 23, 2007, 14:29:23 »

АМИ ТИ ПАК МОЖЕШ ДА ГО СВАЛИШ В РЕСТОРАНТА ОЩЕ В НАЧАЛОТО ЗА ДА НЕ ТИ ПРЕЧИ А ПАК И ДА Е ЗАСНЕТО ОТ ОПЕРАТОРА САМОТО ТИ РАЗБУЛВАНЕ.
НЕЗНАМ ТИ СИ РЕШАВАШ
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 23, 2007, 14:33:12 »

точно затова ще го  сваля в ресторанта защото си мисля че ще пречи на танците,а аз  съм доста танцувална danceg danceg
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 23, 2007, 14:36:39 »

4АКАЙ 4АКАЙ
СЕГА ЩЕ ТИ КАЖА АЗ КАКВО ЗНАМ И КАКВО СЪМ ВИЖДАЛА ПО НАШИЯТ КРАЙ :
1. КРЪСНИЦАТА ЗАБУЛВА БУЛКАТА ОЩЕ ПРЕДИ ДА Я ВИДИ МЛАДОЖЕНЕЦА (НО ПРЕДИ ДА Я ЗАБУЛИ БУЛКАТА ТРЯБВА ТРИПЪТИ ДА ИЗБУТА БУЛОТО КОГАТО КРЪСНИЦАТА СЕ ОПИТВА ДА И ЗАКРИЕ ЛИЦЕТО).
2.В РИТУАЛНАТА ЗАЛА БУЛКАТА ВЛИЗА ОТБУЛЕНА И ПРЕДИ ДА ВЛЯЗАТ ЗА ПОДПИСИ Я ЗАБУЛВА ОТНОВО КРЪСНИЦАТА НО ВЕЧЕ БЕЗ БУЛКАТА ДА ИЗБУТВА БУЛОТО.
3. И В РЕСТОРАНТА КОГАТО ВЕЧЕ ЕВЕНТУАЛНО ЩЕ СЕ ХВЪРЛЯ БУЛОТО КОЕТО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, КРЪСНИЦАТА МАХА ИЗЦЯЛОТО БУЛОТО ОТ ГЛАВАТА НА БУЛКАТА.
ДАНО СЪМ ГО ОБЯСНИЛА ПРАВИЛНО И ПАК ЩЕ ПОВТОРЯ 4Е ТОВА ГО ЗНАМ ОТ ВАРНЕНСКИЯ РЕГИОН А ЗА ДРУГИТЕ КРАЙЩА НА БГ НЕЗНАМ КАК Е.
и аз съм от този край,и е точно така.при мен беше така,булото ми го махнаха в края на вечерта,чрез свалянето на булото се слага край и на сватбата,и начало на семейния живот на булката.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: март 23, 2007, 14:37:04 »

  Bravo  Bravo АБЕ ТИ И ОБУВКИТЕ ЩЕ МАХНЕ6 НЯМА ДА Е САМО БУЛОТО МАЙ А?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 23, 2007, 14:38:15 »

 DANCE DANCE DANCE DANCE ахам !!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 23, 2007, 14:40:19 »

 Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 23, 2007, 14:45:01 »

точно затова ще го  сваля в ресторанта защото си мисля че ще пречи на танците,а аз  съм доста танцувална danceg danceg

И аз си мислех, че булото ще ми пречи да танцувам, но се оказа, че не е така  girl_wink
Въобще не ми пречеше, не го усещах дори, а през цялото време съм танцувала  DANCE danceg dance
Махнах го чак вечерта преди да си легна, а си бях правила прическа, която да се вижда като махна в булото в ресторанта по предварителен план  Blush
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #238 -: март 23, 2007, 15:46:55 »

4АКАЙ 4АКАЙ
СЕГА ЩЕ ТИ КАЖА АЗ КАКВО ЗНАМ И КАКВО СЪМ ВИЖДАЛА ПО НАШИЯТ КРАЙ :
1. КРЪСНИЦАТА ЗАБУЛВА БУЛКАТА ОЩЕ ПРЕДИ ДА Я ВИДИ МЛАДОЖЕНЕЦА (НО ПРЕДИ ДА Я ЗАБУЛИ БУЛКАТА ТРЯБВА ТРИПЪТИ ДА ИЗБУТА БУЛОТО КОГАТО КРЪСНИЦАТА СЕ ОПИТВА ДА И ЗАКРИЕ ЛИЦЕТО).
2.В РИТУАЛНАТА ЗАЛА БУЛКАТА ВЛИЗА ОТБУЛЕНА И ПРЕДИ ДА ВЛЯЗАТ ЗА ПОДПИСИ Я ЗАБУЛВА ОТНОВО КРЪСНИЦАТА НО ВЕЧЕ БЕЗ БУЛКАТА ДА ИЗБУТВА БУЛОТО.
3. И В РЕСТОРАНТА КОГАТО ВЕЧЕ ЕВЕНТУАЛНО ЩЕ СЕ ХВЪРЛЯ БУЛОТО КОЕТО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, КРЪСНИЦАТА МАХА ИЗЦЯЛОТО БУЛОТО ОТ ГЛАВАТА НА БУЛКАТА.
ДАНО СЪМ ГО ОБЯСНИЛА ПРАВИЛНО И ПАК ЩЕ ПОВТОРЯ 4Е ТОВА ГО ЗНАМ ОТ ВАРНЕНСКИЯ РЕГИОН А ЗА ДРУГИТЕ КРАЙЩА НА БГ НЕЗНАМ КАК Е.

Петкова, благодаря за пояснението--и аз точно се чудех напоследък как точно е обичаят за забулването и разбулването! 10x
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #239 -: март 23, 2007, 15:49:27 »

а си бях правила прическа, която да се вижда като махна в булото в ресторанта по предварителен план  Blush

И аз уж така съм си предвидила прическата--да се вижда добре и да стои красиво с или без було...но да видим...
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines