Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 11:12:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 127117 пъти)
 
asinka
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #30 -: април 08, 2008, 19:39:27 »

Здрвейте момичета!

Ние решихме да се заемем със сватбения албум за нашите младоженци и им го изработихме. Тъй като не намерихме такъв, какъвто ни се искаше, решихме да проверим възможностите ние да го направим.
Състоеше се от няколко странички с историята на младоженците (която в случая ние знаехме) като оставихме място за снимки от съответния период, имаше и леко шегови текст към основните моменти. Останалото място беше само със страници за пожелания от гостите и място за снимка (на което някои бяха творили smile ). Всичко това си имаще и опаковка - тип кутия с декорация (панделки, изкуствени цветя и т.н.). А изработкта - ние дадохме проекта и в една рекламна агенция ни го отпечатаха.
По време на сватбеното тържество аз (кумата) пуснах албума по масите и помолих всички да напишат своите пожелания за спомент на младите  blum от този ден.
Всички бяха много изненадани и много им допадна идеята. Мога да ви уверя, че е страхотен спомен.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 09, 2008, 09:36:50 »

Продават ли се някъде готови Сватбени албуми?  crazy /За София става въпрос?/
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 24, 2008, 13:54:41 »

И ние задължително ще имаме албум. Ние и сега имаме със снимки от началото на връзката ни и с надписи, като цяло всички снимки са на компютъра, но винаги вадим по няколко и за албума. Сама ще го подредя, но ми се иска да не се лепят снимките, най-много ми харесват тези, които отгоре имат по един лист и така се подреждат снимките и отгоре се залепва той, така може да се слагат всякакви снимки, да се пише, да влагаш въображение. А тези с рамка отпред също са супер!
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 08, 2008, 11:14:39 »

не също ще си имаме сватбен албум,за момента си мисля аз да си го направя - ще се пробвам,ако не се получи ще си купя  smile аз искам да има място за снимка,а отдолу за пожелания.когато поднасяме подаръчетата на гостите ще се снимаме с всеки от тях и после ще му връчим албума да ни пожелае нещоsmile
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #34 -: май 10, 2008, 20:48:13 »

Здравейте!
Някой може ли да предложи текст за за сватбената книга т.е. текст, който като го прочетат гостите да разберат, че трябва да напишат някакво пожелние към което ще бъде прикачена снимка от тържеството. Ако някой има идея може да ми пише на мейла. Благодаря!
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 17, 2008, 15:29:42 »

johnson, преди много време бях чела , че Rosistela сама беше измислила някъкво обръщение към гостите на нейната сватба. Като го прочетох тогава беше ми се сторила много мило , но какво точно беше - не помня.  =]Ако искаш пиши и на лични , надявам се , че ще ти отговори  good
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 19, 2008, 17:43:55 »

eli_m  с голямо закъснение да ти кажа, че ако още не си си намерила готов албум гледах в Метро или в някое фото може би ? Незнам pardon pardon pardon
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #37 -: май 21, 2008, 12:17:02 »

Nia, благодаря ти за инфото  good Аз й писах, но все още нямам отговор  sad Ако не стане ще трябва да измисля нещо, всъщност аз имам варинат, но сякаш не е мн хубав. Другото което си мислех е да дам албума първо на родителите и те да напишат своите пожелания към нас и това ще е като образец да другите гости  pardon
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 21, 2008, 16:22:15 »

здравейте по горе бях писала,че ще си правя сама албума..всъщност това ще е нещо средно между сватбена книга и албум със снимки от сватбата.остава ми само да го доукрася и ще го кача да се похваля:)
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 05, 2008, 14:32:04 »

ето го:


* DSC00633.jpg (20.3 KB, 640x480 - видяно 339 пъти.)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 06, 2008, 21:14:37 »

Момичета ето го и нашият прекрасен сватбен албум, който ни е подарък от фотографа, на снимката не се вижда много ясно но е об;ечен в бял сатен, релефен на розички и в действителност е прекрасен Bravo


* DSCF0087г.jpg (54.31 KB, 400x355 - видяно 4224 пъти.)
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #41 -: юни 08, 2008, 15:23:13 »

Ето го и моят албум, но съм го обвила с хартия за дане пострада  pleasantry
Това не е завършеният му вид все още и снимката няма да ечернобяла, но напоследък намам много време да се занимавам sad


* албум.jpg (41.26 KB, 500x375 - видяно 346 пъти.)
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #42 -: юни 08, 2008, 15:34:07 »

Благодаря на Росистела /макар и малко късничко  pardon/ за текста , който ми изпрати  good
За сега се спирам на този вариант, но може би ще го префасонирам още pardon
"Скъпи приятели!
Благодарим ви, че споделихте нашият празник и озарихте с настроението си сватбения ни ден!
Това е нашата Книга за усмивки, където всеки от вас може да сподели своите пожелания
към нас младото семейство Костови.
Така те ще останат един прекрасен спомен, който винаги ще ни връща към този ден!"
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 08, 2008, 16:06:00 »

ето го и няколко странички от нашият сватбен албум... тук са събрани най- важните моменти от сватбата, другите 1300 снимки все още близо 10 месеца чака да бъдат подредени в албумите  blum blum
« Последна редакция: юни 08, 2008, 16:10:44 от ками » Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 08, 2008, 16:16:06 »

Ками много е красив албума ти  Bravo
Кой ти го направи и колко струваше горе долу??
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines