Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 07:50:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171459 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: ноември 09, 2016, 11:35:40 »

И отпред...и спирам да ви занимавам със себе си...


* 14936893_1253913294684112_1411262642_n.jpg (67.56 KB, 269x551 - видяно 106 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #271 -: ноември 09, 2016, 11:39:52 »

Златинке, това ти ли си на снимките?

Що да си с ненормален вкус и кое точно е нормален вкус?

Аз намирам, че на теб така ти отива или поне така сьм свикнала да те гледам.

А за себе си тичам кьм класиката, защото смятам, че психологьт трябва да е ненатрапчиво облечен, а в последно време ми се иска да сьм елегантна.
« Последна редакция: ноември 09, 2016, 11:41:54 от inaxastra » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #272 -: ноември 09, 2016, 12:09:31 »

Скай, да се засрамиш значи... Такъв публичен образ изграждаш за себе си, верно ще повярва човек, че завода за палатки е в състояние да те облече само. Много добре си изглеждаш значи. На мен палтото от твоята идея много ми допада, ако намериш къде да го ушият може ли координати на шивача. Мразя моловете, ама за Сефора ще ида де...  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: ноември 09, 2016, 12:35:28 »

Туй съм си съвсем аз на снимките. Ти си свикнала ама едва ли целия свят ше тръгне с такива ръкави. Мен шивачката си ме знае...А както баба коментира блузите - Златиииноооо за тия ръкави отиде 3 пъти повече прежда отколкото за самата блуза.

Киви - аз ако искам нещо шито си ползвам само една шивачка - която ми прави и сватбената роклА, така че ще ти пусна координати е сега :-)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: ноември 09, 2016, 12:55:09 »

В Изумрудения град сме в момента!  Кико се кефи,  аз също, че поне час съм на спокойствие!  Само дето като излизаме ще бъде драма... Пътувахме с автобус за първи път и не се изгубихме, йеййй
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: ноември 09, 2016, 13:39:11 »

Аз не се цапотя много. Слагам BB крем, който изравнява тена, молив и спирала. Даже молив напоследък не слагам, малко за разнообразие. За повод слагам сенки, руж и червило. Старая се да се поосвежа преди да изляза. Избягвам червилата покрай дребния, защото постоянно го целувам и няма да е много ок.

Лятото използвам един лосион за тяло на Dove с малки, блестящи частици, който мирише уникално.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #276 -: ноември 09, 2016, 15:32:02 »

Ръкави като за Скай smile от новата колекция на Кнап.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: ноември 09, 2016, 15:37:11 »

Скай винаги използва голяма доза ирония като говори за фигурата си, а истината е, че не е дебела, а едра! Изглежда си супер  good

Много  харесвам ризи с подобен ръкав  heart heart Но толкова грозно седят на ниското ми тумбачесто тяло, че са тема табу за мен  cray cray

Аз даже и с фон дьо тен като съм нацапотена прясно, прясно не си позволявам да целувам бебетата (а фон дьо тена ми не маже по принцип), какво остава за червило  good

EDIT:  Понеже казах, че не харесвам палта и ги заклеймих... Окото ми попадна на едно, в което се влюбих..  heart heart heart Но пак не е официал (вляво) Wink

Нов отговор
  shok
« Последна редакция: ноември 09, 2016, 15:49:10 от alexandrova_90 » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #278 -: ноември 09, 2016, 15:38:42 »

Тони, Зара също не е завода за палатки. Шшшшт... че ще те дам и тебе на леките жени да те изядат Wink

 Makeup Makeup Makeup Torte Makeup Makeup Makeup MANICURE witch Xixixi

И по темата с външния вид всички си имат неща, които не харесват. Аз също не съм си голям фен на абсолютно всички мои части, но пък така перфектно пък са ми съчетани с най-прекрасните Wink, че то просто нямаш друга възможност освен да ахкаш и  да не се насладиш на цялостната прелест.  Wink 
 Offtopic Циганката дет ма фали PR е завършила да знаете...
« Последна редакция: ноември 09, 2016, 15:46:08 от Kiwi » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: ноември 09, 2016, 15:51:12 »

Киви, аз за първи път влизам в яке на Зара.. от поне 4-5 години насам.. ХЛ разбира се  pardon

Иначе мисля да му накача на моето, разни неща, като на якето вдясно на снимката.. Нали се продават по магазините сега.. Че си е бая изчистено моето, пък аз си падам по такива "ваденки" както ги нарича Илиян  Girl_hide

ЕДИТ: Дрехите на Knapp много ме кефят!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 09, 2016, 16:02:18 »

Мода и гримове! Аз много не мога да се изкажа, но пък за кремовете имам мнение - ползвам само Natura Siberika - имаме една приятелка в Русия, която е мед. сестра и козметолог, та тя ни снабдява. Отлични са за млада кожа  good

Най-после си видяхме и снимките от сватбата. Минах през няколко етапа на вълнение  tease Като заключение мога да кажа, че са се получили хубави и съм доволна smile (опитвам се да изкореня дребнавостта си и желанието за перфекционизъм във всичко)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 09, 2016, 16:02:54 »

Ръкавите са супер, само да няма буфан на раменете и тЕА къдри в сгъвките. Или както казва мама - нааачиии, не те разбирам аз тебе, казваш (примерно) е тия обувки много ми харесват ама ако може да не са злени и да са на нисък ток хахахаха (примера е произволен).

Относно фигурата си...когато си бил 181 см и си тежал 65 кг, и си смятал че си дебел...и станеш 181 см 95 кг...разбираш разликата. Не се харесвам и никога не съм се харесвала...харесвам си само краката от коляното надолу. За това всичките ми 30 поли са с дължина под коляното.

Харесвам обувки на ток, но дълго време не можеш да нося заради по- ниско гадже, а и намирането на обувка която хем да е дамска, хем да е 41 номер, хем да ти харесва е много сложна комбинация.

П.С. И като бях 65 кг пак ми беше зор с дрехите, защото ПАК ми трябваше XL, но явно идеята е че щом си XL трябва да имаш някакви специфични форми и всичко ми седеше като торба...за дължината на ръкавите на купешките дрехи хич няма да коментирам.

Иначе мерси за милите думи, както казах - добра ми е шивачката. А мисля, че един добър шивач трябва да може да направи точно това - да ти "скрие" каквото не е за гледане...тъй де pardon

Тъй - драми големи...ма понякога обичам да се докарвам. И само да мога да сваля 5кг и да си нося половината поли, ше си ги вея с те това сако, защото всичките стават ;-)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: ноември 09, 2016, 16:13:35 »

П.С. ето и по- "мадамски" вариант на палтото дето съм си харесала...

https://ninjapparel.com/collections/new/products/the-temptress?variant=30044129091
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #283 -: ноември 09, 2016, 16:28:00 »

И по-мадамското ми харесва smile Пфууу... как ми се дощя и една рокЛа да си купя към него.... Цъ цъ... Ще си купя де, то на таз убост неВземна няма как да и откажеш smile

Бубе, много са ви хубави снимките! Аз завидях на младоженеца, два различни костюма е намазал плюс цяла булка  give_rose
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: ноември 09, 2016, 17:07:32 »

Е, за това палто, ако имах хубава талия... много харесвам такъв стил, разкроени отдолу!

Киви, как да не му завиди човек - и два чифта обувки, колани, папионки. А аз си карах с една рокля!
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines