Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 25, 2024, 00:13:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 187229 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #345 -: януари 12, 2017, 12:53:56 »

Мани тия тежки теми, ами нещо по-горе четох са сушилнята и за шкафове... Докьде я докарахте с нея? Няма да я изоставяте, нали??
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #346 -: януари 12, 2017, 12:54:36 »

Подсетихте ме с тия шкафове тип бяла техника как една година съдомиялната е била просто мебел в детската на ММ, докато баща му не е намерил време да направи ремонт на кухнята. Поне котаракът се е възползвал и е спял отгоре, а през другото време съдомиялната е била трамплин, за да се качва косматко на климатика. crazy
Ина, то такива семейни дразги ги има във всяка фамилия по един или друг начин. На татко му беше много тегаво, докато поделяха апартамента, в който той е израсъл. Тогава му казах, че все пак отива в наш роднина (братовчед ми, който почина), а не в чужди хора. Аз също имам огромен сантимент за това място. Колкото и да отлагаха - нямаше да стане по-добре! Просто трябваше да се реши този въпрос. Не мисля, че децата ти няма да имат интерес. Вие сте толкова отворени към култури като семейство! Това преди всичко е въпрос на възпитание. Естествено, че е добре да имат и реален поглед, но всяко нещо с времето си.
Ох, моят мъж ме съсипа от смях. Праща ми снимка на боклукчийски камион с возещ се отзад член на малцинствата и има надпис "Work and travel" funnytooth Вчера пък е предизвикал еуфория в градината - отишъл е да вземе малката с.... ШЕЙНА! Тази сутрин видях един татко да излиза от градината и той под мишница с това превозно средство. Явно вече беше направил доставката tease
Тук напече слънчице и се надявам да се поразтопи малко този ми ти сняг. Сутринта така паркирах, че се окопах. Ще ходя да правя пъртина, за да може довечера да изляза без бутане.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: януари 12, 2017, 13:04:58 »

Ох нашата ясла е много далеч и минаваме по места дето няма тротоар и ме е страх с шейна да я взимам.Иначе много родители тук си водят или взимат децата с шейни.Моника само жално ги гледа.Довечера ако не окъснеем много ще се пързаляме.

Ина, да за съжаление това са взаимоотношения в БГ, а и по света май нормални.Хората просто са различни. Дори на едни ски да дойдете някоя зима, или на море лятото(планина), мисля че децата ще са много впечатлени и ще помнят.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: януари 12, 2017, 13:06:50 »

Тони, ринг мола е пълна скръб. там ползвам лидл, бриколаж, един бебе магазин  и киното.

Ина, там имат и други специалитети. права си за престоя при роднини, не е като да си вкъщи. разбирам те напълно за осраните роднински отношения, при мен е същото. месец преди да родя, леля ми ми заяви уж уплашено, че да ме пазел господ, щото от секцио масово умирали в австрия, била гледала репортаж, как съм щяла да мина през този ужас. неадекватни са и тя и всичките ми роднини.
хубаво че не се връзвах на олигофрени... можеше някоя плашлива бременна да получи контракции.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: януари 12, 2017, 13:15:07 »

Бубе, животът е изпълнен с избори и все важни и определящи. Човек, ако иска да върви напред, се научава да взема решения и да поема последствията.

Следвай сърцето си и не съжалявай за изборите,  няма грешни и верни отговори  good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: януари 12, 2017, 13:24:09 »

Kiwi, отказа ме  blush Явно и днес няма да е излизането smile

И аз предпочитам Ринг Мол за разходки с Иван, защото в делничен ден през деня няма никой и ми се струва по-малко опасно да си приберем и вирус вкъщи. Не че има шанс да отровя колата с бебе в ръце  pardon

Свекърва, изпуснала съм нещата за сушилнята. Иначе добре си я опаковала smile Нали все пак я използваш?

Еми, твоята леля много тактична  angry

Роднинските отношения не мога да ги коментирам, сложна и деликатна тема са  nea

Ина, направо геройство ми се струва, това което ви предстой! Фабио свиква ли в Дъблин? А майка ти ще идва ли с вас?
« Последна редакция: януари 12, 2017, 13:28:04 от ma6ka_ » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #351 -: януари 12, 2017, 13:29:43 »

Фабио заминава на 4ти. А майка ще идва, да. Той брат ми живее там от 10 години.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: януари 12, 2017, 13:41:29 »

Фабио заминава на 4ти. А майка ще идва, да. Той брат ми живее там от 10 години.

Е, че това е супер, въобще не знаех за това  good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #353 -: януари 12, 2017, 15:28:22 »

Бубе, животът е изпълнен с избори и все важни и определящи. Човек, ако иска да върви напред, се научава да взема решения и да поема последствията.

Следвай сърцето си и не съжалявай за изборите,  няма грешни и верни отговори  good

Marri, това е и моята житейска истина от няколко години насам heart
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: януари 12, 2017, 15:31:54 »

Ина, хубаво , че спомена брат ти, че не знам как и защо , но преди няколко седмици се сетих за брат ти. Никога нищо не казваш за него, а си го спомням от сватбените снимки, имаше май екзотична съпруга, която май чакаше дете. Дано не е много странен и личен въпроса ми, но се сетих за него, а ти за всички от семейството пишеш за него -не.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #355 -: януари 12, 2017, 15:32:23 »

Тони като имаш детенце някой ден ще оцениш Ринг мола много smile, празен е даже и уикендите, има едни ридчета ( Герени дето им вика чичо ми) опъваш се и децата тичат свободно, понякога има наредени страхотни игрчки от магазините за децата.

Бубе аз се нагледах на професионални студенти. За мен е безумие да запишеш психология,след това комуникации, след това европеистика и така до 29г... без ден стаж и очаквания за всиоки заплати и позиции... ми не става
 shok

Ина Успех с местенето! Как ще местите?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #356 -: януари 12, 2017, 15:33:31 »

Е, че това е супер, въобще не знаех за това  good

Да и има две деца - момчето е колкото Марта, а момичето е на 8год. Така че ще има и братовчеди.  good
Мисля, че добре ще ни се отрази ходенето февруари. Дано не се издьни нещо около него. Така и аз, и децата ще имаме по-конкретна представа в главата си за това какво ни чака и ще можем да се подготвяме психически по-ефикасно.

Марта вече го прави - говори често на английски и даже ведньж каза: "Ами аз сьм готова да замина за Ирландия."  pardon
Пьк когато Фабио споделяше, че е избрал най-малкия служебен апартамент (временно, докато си намери жилище) и тя избухна: "Аз не отивам в Ирландия, за да живея в мальк апартамент! Искам голяма кьща, с двор!"  funnytooth Кьде ли го е чула?!  crazy  girl_haha

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

Уау ! Каква активност в този час...

С брат ми не поддьржам супер активна врьзка. Не сме в лоши отношения, просто някак сме разделени от живота и не се чуваме. Пишем си по едно сьобщение два пьти в годината и това е. Сега сигурно ще се променят нещата.

Булче, Амазон си имат под-фирма, която идва у нас, оглежда, казваме им - искаме да вземем това, това и това (като мебели и пр.) и в уречения ден и час, ние излизаме, а те идват и прибират от-до. Включително книгите нареждат в кашони, опаковат чаши-маши, всичко просто. След 2-3 седмици си получаваме нещата в кьщата в Ирландия. 
« Последна редакция: януари 12, 2017, 15:37:39 от inaxastra » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #357 -: януари 12, 2017, 15:38:17 »

Ина, забравих да ти благодаря за обратната връзка  give_rose

Нещо тези дни ми е натоварено, разсеяно и не съм комуникативна  huhhuh.gif
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #358 -: януари 12, 2017, 15:41:11 »

Моля ти се, за нищо. Важното е, че си видяла. Не е от голяма помощ, но най-добре ти да си пробваш, защото кожите на хората са различни и това, което подхожда на един не подхожда на друг.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #359 -: януари 12, 2017, 15:44:41 »

Цитат
Булче, Амазон си имат под-фирма, която идва у нас, оглежда, казваме им - искаме да вземем това, това и това (като мебели и пр.) и в уречения ден и час, ние излизаме, а те идват и прибират от-до. Включително книгите нареждат в кашони, опаковат чаши-маши, всичко просто. След 2-3 седмици си получаваме нещата в кьщата в Ирландия.


 shok shok shok shok  егаси якото! Напоследък яко head hunt-ват амазон, на една приятелка мъжа и го гласят за Канада smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines