Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 16:24:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как протече раждането?  (Прочетена 208883 пъти)
 
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 13, 2009, 22:49:02 »

Абсолютно  good
Аз дори бях изгледала едно секцио онлайн в нета, да знам какво ме очаква.Но това неозначава че и вие трябва да гледате, различни хора, различна психика.Всеки сам преценява, на мен ми подейства добре защото знаех абсолютно всичко което ми предстои и бях по-спокойна.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 13, 2009, 22:58:10 »

Ами и аз видях,че има клипче на секцио и то правено в същата болница, в която аз ще раждам, но честно да си призная ме е страх да го гледам  blush blush blush
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 13, 2009, 22:59:33 »

Ооооо, и аз изгледах сума ти филмчета за секцио, ей така просто, и за нормално раждане също.Петър се хвана за главата един ден като ме видя какво гледам.Исках да знам къде какво и как се случва.
А катетъра на мен не ми причиняваше никакво неудобство..... разни хора разни усещания.На мен ми сложиха спинална упойка, понеже беше по спешност секциото, и нея също я усетих като едно много неприятно, но не и болезнено нещо.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 14, 2009, 11:15:15 »

Благодаря за отговорите момичета. Аз понеже съм страшно запечена и ходя един път в седмицата по тая нужда, та затова се притеснявах. Трябва да питам в аптеката за мини клизма, че да не се изложа нещо в болницата blush
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 14, 2009, 11:40:36 »

Голди, аз години наред пиех Сание - зеления чай понеже също съм скръндза откъм ходене до тоалетна.Оправих се когато забременях, защото спрях чай и за седмица две почнах без помощ да ходя до вецето.От тогава досега не съм пила чай.И съм редовна.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 14, 2009, 12:17:12 »

На мен клизмата ми я направиха вечерта преди да ме свалят в предродилна зала. Но аз очаквах маркучето, то пък с едно шишенце с течност, докато лежах на магарето. Питах колко време да изчакам преди да ида до тоалетната и ми казаха 5 минути. good За катетъра - нали казаха, че съм им колежка banana и ще се смилят над мен, та след  като ми сложиха упойката върху операционната маса, нищо не усетих. Но после вече като излязох от упойката почнаха едни бодежи, особено като не смехяваха често торбичката. При махането на катетъра беше за секунда неприятно, но после две седмици след секциото още ме болеше при пишкане.  angry
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #141 -: февруари 14, 2009, 12:36:43 »

Благодаря за отговорите момичета. Аз понеже съм страшно запечена и ходя един път в седмицата по тая нужда, та затова се притеснявах. Трябва да питам в аптеката за мини клизма, че да не се изложа нещо в болницата blush

Няма шанс да се изложиш, според мен се случва доста често майките да се пооакат малко по време на разждането. Проблема е, че за повечето това е най-кошмарното изживяване през цялото раждане и се притесняват толкова много...

Няма да ви казвам, че четох, че не било толкова лошо бебета да влязат в контакт с малко повечко бактерий още при раждането си, помагало за етаблирането на флората им.
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 14, 2009, 15:24:48 »

Хайде и аз да се "изходя" по въпроса за клизмата. funnytooth
Бях планово секцио и ми бяха казали предната вечер да ям и пия до 12 часа най-късно, както и да изпия един Ранитидин и още един на сутринта. Като отидох в болницата ми правиха клизма, но както е казала aleksa_sm беше с шишенце (пълно с нещо като гел мисля crazy). Наистина не ти се прихожда веднага до тоалетната, а след около 5 минути.

За катетъра - мен ме заболя при поставянето, но други болежки от него съм нямала. pardon

Благодаря за отговорите момичета. Аз понеже съм страшно запечена и ходя един път в седмицата по тая нужда, та затова се притеснявах. Трябва да питам в аптеката за мини клизма, че да не се изложа нещо в болницата blush

goldi, след секциото ще си редовна, повярвай ми! Ще ти оправят проблема! girl_wink
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 14, 2009, 19:33:27 »

Върджин, я кажи на мен, защо след секциото няма да има проблем, щото при мен така стана... Какво става , нещо с червата ли?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #144 -: февруари 14, 2009, 19:42:43 »

Върджин, я кажи на мен, защо след секциото няма да има проблем, щото при мен така стана... Какво става , нещо с червата ли?

И на мен ми е любопитно. И аз имам позната, която каза, че след секциото не е имала проблем с ходенето до тоалетна. То ще излезе, че и секциото има предимства.
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 14, 2009, 19:49:39 »

Ми .... те нали отместват или направо май вадят червата, ако някъде нещо е било зациклило, после се оправя. Звучи чудовшщно тъпо, ама аз така си го обяснявам.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: февруари 15, 2009, 12:29:23 »

Някой може ли да ми прати клипчетата които сте гледали на раждане секцио и нормално, аз не мога да намеря нищо в нета, не че няма да се нагледам на раждания, ама май предпочитам първо да съм го гледала на компютъра, после на живо  pleasantry
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 15, 2009, 12:44:27 »

Някой може ли да ми прати клипчетата които сте гледали на раждане секцио и нормално, аз не мога да намеря нищо в нета, не че няма да се нагледам на раждания, ама май предпочитам първо да съм го гледала на компютъра, после на живо  pleasantry
Пратих ти на лични, че си мисля, че не е много подходящо да го постна във форума  girl_wink


п.п. аз успях да надвия страха си и го гледах  smile
« Последна редакция: февруари 15, 2009, 12:46:35 от solecito » Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 15, 2009, 20:58:31 »

Пратих ти на лични, че си мисля, че не е много подходящо да го постна във форума  girl_wink


п.п. аз успях да надвия страха си и го гледах  smile


Eй прати ми и на мен на лични и аз се интересувам!!!! smile Мерси.
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 15, 2009, 21:37:53 »

Здравейте и от мен!Аз ня бях планово секцио, но родих така.Не ми правиха на мен никаква клзима, но имах катетър.Въобще не ме боля като ми го слагаха нито като ми го махаха, само около 7-10 дни след раждането имах една лееека болка при пишкане.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines