Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 14:54:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 5-та част  (Прочетена 260183 пъти)
 
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: май 27, 2011, 17:23:42 »

Първата е супер
  Bravo Bravo
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #196 -: юни 09, 2011, 08:33:46 »

Момичета дайте идея за прическа - пусната коса, може и прихваната на места, но не кок, защото не ми отива, нещо раздвижено и стлно ????
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 09, 2011, 09:11:02 »

 sillia като влезнеш в google и напишеш прически за булки и излизат всякакви варианти .
Можеш да си избереш от хиляди варианти. smile
Активен
sillia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #198 -: юни 09, 2011, 09:41:16 »

Гледала съм в нета, но повечето са прибрани и вдигнати и се надявах ако сте виждали нещо, дори и на приятел да ми дадете идея  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 09, 2011, 11:16:51 »

Някой търсеше идеи за кок.  smile Ето няколко:
sillia, ето две идейки:
А ето и сайт с идеи: http://sweet-ladies.net/index.php/Wedding_Hair_Cuts
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 09, 2011, 14:51:45 »

Аз също започнах да мисля с каква прическа ще съм и вече имам доста ясна идея, благодарение на сайтовете, които сте пуснали.  give_rose
Проблемът обаче идва от тук: Булото ми е дълго до кръста и ще съм с диадема за ритуалите. После в ресторанта смятам да махна булото, защото ще ми е неудобно, и тогава искам прическата да ми е с цвете в косата. Ако фризьорката ми го сложи преди ритуалите, тогава ще стои претрупано с диадемата. Другият вариант е като махнем булото, сама да си сложа цветето. То и без това е като гребенче, което се слага, не мисля, че ще кой знае колко сложно, а и няма а ми развали прическата. Поне така си мисля аз.
Иначе прическата мисля да е нещо подобно, те са почти идентични:





« Последна редакция: юни 09, 2011, 14:57:48 от Princess_of_the_Dawn » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 09, 2011, 22:13:55 »

Princess_of_the_Dawn, страхотни неща си избрала! Всъщност и аз натам клоня.  smile Според мен с цветето и диадемата си го измислила добре - така хем ще имаш едното, хем ще имаш и другото! Вземи си в чантата един малък флакон с лак и 3-4 фиби и ще се справиш сама със слагането 100%!  good
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 09, 2011, 22:27:55 »

Princess_of_the_Dawn, страхотни неща си избрала! Всъщност и аз натам клоня.  smile Според мен с цветето и диадемата си го измислила добре - така хем ще имаш едното, хем ще имаш и другото! Вземи си в чантата един малък флакон с лак и 3-4 фиби и ще се справиш сама със слагането 100%!  good

Благодаря за мнението Monikamaria . Мисля, че точно така ще направя. Ще съм различна на снимките, много исках диадема да съм като принцеса, а и от цвете не мога да се откажа. Така де, един ден сме булки, трябва да го оползотворим максимално.  danceg

Виж тази прическа също колко е стилна.


Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 09, 2011, 22:37:52 »

Princess_of_the_Dawn, страхотна е!!! Oh my ... Иначе си права! Аз също много харесвам и двете, но моята коса е малко (доста  sarcastic) непослушна. Хвърчаща е и не искам да рискувам да я пипам. Иначе последната прическа, на която май се спирам аз, е нещо между това, което ти си показала и тази:


* Andrea-v-Goreshto-2.jpg (45.88 KB, 313x280 - видяно 11710 пъти.)
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #204 -: юни 13, 2011, 08:21:57 »

Момичета , при мен сватбата наближава адски много , а аз все още нямам идея за прическата ! Ще ви помоля за помощ ! Роклята ми е гръцки стил е едно рамо и се чудя каква прическа ще отива . Освен това не искам ушите ми да са много много открити понеже като си прибера плътно косата и те стърчат много странно . В крайна сметка ако харесам нещо прибрано може да рискувам , но ... Нямам и бретон така че всякакви с бретон не ме устройват .. препових нета вече няколко стотин хиляди пъти и вече ме хващат нерви само като отворя гугъл .. Моля ви кажете според вас какво мога да направя .. с дълга почти права коса съм ..  blush
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #205 -: юни 13, 2011, 08:41:11 »

mynicheto, това все едно аз съм го писала blum Също като теб много се притеснявам, че ми стърчат ушите, не че в ежедневието не ходя с конска опашка, но на сватбения ми ден не исках да ми стърчат ушите. Рових, рових за снимки и най-накрая попаднах на една прическа на Ева Лонгория.

Моята не беше точно същата, защото прибрахме падащите около лицето кичури, но основната идея беше същата - къдрава коса, обемно прибрана назад, с път.
Според мен тази прическа е много подходяща за рокля тип гръцка богиня.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #206 -: юни 13, 2011, 09:03:49 »

еййй за такъв вариант не бях се сещала !!! Много е хубаво ! Аз си мислех някак че трябва да ми е пусната косата, но и това е много подходящо ! Благодаря за бързия отзив !
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 13, 2011, 10:46:02 »

Момичета , при мен сватбата наближава адски много , а аз все още нямам идея за прическата ! Ще ви помоля за помощ ! Роклята ми е гръцки стил е едно рамо и се чудя каква прическа ще отива . Освен това не искам ушите ми да са много много открити понеже като си прибера плътно косата и те стърчат много странно . В крайна сметка ако харесам нещо прибрано може да рискувам , но ... Нямам и бретон така че всякакви с бретон не ме устройват .. препових нета вече няколко стотин хиляди пъти и вече ме хващат нерви само като отворя гугъл .. Моля ви кажете според вас какво мога да направя .. с дълга почти права коса съм ..  blush


Хаха,това все едно аз съм го писала. mynicheto, аз съм в същото положение,а току виж и роклите ни еднакви  funnytooth
Затова и аз следя тук girl_wink
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #208 -: юни 13, 2011, 11:02:09 »


Хаха,това все едно аз съм го писала. mynicheto, аз съм в същото положение,а току виж и роклите ни еднакви  funnytooth
Затова и аз следя тук girl_wink

Мдаммм , значи ме разбираш !! Аз отначало си меслех за нещо такова
Но все пак ме притесняват ушите ..  blush
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #209 -: юни 13, 2011, 11:11:17 »

mynicheto, според мен няма проблем да си с нещо подобно. smile Кичурите около ушите, които са дръпнати нагоре, може да бъдат прибрани отстрани така че да покриват част от ушите. Когато отидеш на пробна прическа, си вземи няколко снимки на прическите, които си избрала и ги обсъди с фризьорката. Сигурна съм, че те ще ти каже кое как може да стане good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines