Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 15:40:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 5-та част  (Прочетена 260195 пъти)
 
silveto87
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #75 -: февруари 20, 2011, 18:21:06 »

Кеди, give_rose обожавам дълги и поддържани коси като твоята, страхотна е, защо просто не и направиш обем и не я оставиш така, мое мнение, друго всичко ще я загрози, имаш невероятна коса!
Повечето булки се правят на кок, защото нямат кой знае какви коси, от мен съвет да я оставиш така, страшна е!  smile
Активен
silviq_milkova85
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #76 -: февруари 21, 2011, 16:24:10 »

Ей супер сте давате невероятни съвети и места където могат да осъществят мечтите ни, но аз ви моля за помощ защото четях ли четях но не намерих предложения за къса коса ( като казвам къса - аз съм на каре ) и нямам много избор май  sad а не искам да си слагам коси допълнително и да се чудя как ще ги сваля после, затова моля за съдействие и идеи. Благодаря на всички предварително  give_rose
Аз единственото, което намерих като снимка на този тип коса и то не е нищо особенно е следната снимка, прикачвам я за вашите коментари.


* zimage002.jpg (9.57 KB, 180x186 - видяно 8063 пъти.)
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 21, 2011, 16:44:30 »

За всички, които още не могат да решат какви прически искат girl_wink
Преди време бях намерила един сайт, на който може да експериментирате с различни коси и прически. Ето го и него http://www.taaz.com/
Качвате ваша снимка и тествате. Може също и грим да слагате. Имам няколко снимки в галерията, да видите за какво става въпрос smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 21, 2011, 23:10:01 »

silviq_milkova85 ето тези намерих по немските сайтове, определено има ранообразие... Дано намериш нещо, което да ти свъърши работа...  smile http://www.google.de/images?q=abendfrisuren+kurzhaar&um=1&hl=de&tbs=isch:1&ei=NdRiTaORE4Pusgb21sy5CA&sa=N&start=0&ndsp=18
на мен много ми харесаха тези



а тази беше пример за моята прическа
« Последна редакция: февруари 21, 2011, 23:16:15 от anelcka80 » Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #79 -: февруари 22, 2011, 13:51:32 »

А аз момичета искам нешо от този тип....само че има проблем ..с червена коса съм ... ако се боядисам седмица преди сватбата незнам как ше отмия червения цвят от врата .. а ако е 2 седмици преди това цвета ми няма да е толкова наситен ,а не искам да бъда съсм спсуната коса зашото ме хвапа нервата напарво Yes


* hair-makeup.gif (54.85 KB, 310x353 - видяно 13192 пъти.)
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 22, 2011, 14:07:44 »

А аз момичета искам нешо от този тип....само че има проблем ..с червена коса съм ... ако се боядисам седмица преди сватбата незнам как ше отмия червения цвят от врата .. а ако е 2 седмици преди това цвета ми няма да е толкова наситен ,а не искам да бъда съсм спсуната коса зашото ме хвапа нервата напарво Yes
вземи си от тези шампоанчето оцветители на палете и преди сватбата точно си освежи цвета на червеното smile
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 22, 2011, 14:49:56 »

Късите прически са супер,малееееее колко търсех когато ми беше на дневен ред.Добре,че имах добър фризьор,който измисли хубава
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #82 -: февруари 22, 2011, 16:36:18 »

вземи си от тези шампоанчето оцветители на палете и преди сватбата точно си освежи цвета на червеното smile

О ТОВА е невероятна идея благодаря ти много  Bravo Girl_hide
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #83 -: март 08, 2011, 15:16:47 »

аз имам едно питане...задължително ли е прическата да ти е кок? майка ми ме убеждава, че такъв бил повода, задължително трябвало да съм с кок, но аз не се харесвам с прибрана коса. вратът ми е къс, лицето кръгло и раменете не са прекрасни, тъй че тоя кок направо ме ужасява NO diablo
пък и прическите, които ги има на снимки моделите са все с различна форма на лицето...
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 08, 2011, 15:37:42 »

Отдавна вече мина времето на 'задължителното'. Всеки прави както си предстевя за него си нещата.  smile Важното е вие с бъдещият ти съпруг да се чувствате добре и удобно. В днешно време има толкова много възможности, като не се харесваш с прибрана коса, не я прибирай. Има достатъчно много други хубави официални прически. Пък ако щеш дори и неофициални стоят добре, зависи естествено от рокля и коса. Погледни този сайт  Wink good
http://brideshairstylist.wordpress.com/
По мое мнение това би издължавало например лицето...

« Последна редакция: март 08, 2011, 15:42:56 от anelcka80 » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #85 -: март 08, 2011, 17:08:34 »

По това, което казваш, и според мен не е добър вариант кокът. И аз смятам да бъда с пусната коса или леко прибрана на една страна...Не мисля, че коковете са прическа за всеки и не смятам, че това, че някой го възприема като "задължителен" трябва да те кара и ти да си правиш такъв.  crazy В този ден е важно ти да се възприемаш и чувстваш добре!  give_rose
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #86 -: март 09, 2011, 11:55:26 »

 heart благодаря ви, момичета за бързия отговор!
сайтът е доста полезен Wink
Активен
mariaangelova84
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #87 -: март 09, 2011, 17:27:30 »

На мен ми допадат тези варианти:




Не искам да е вдигната, няма да имам воал, а си мисля за цвете евентуално...Една приятелка (фризьорка) ме зарадва, че тя ще се заеме с прическата миииии!  yahoo
страхотни са и аз си падам по такъв тип,идеята за цветето не е лоша, особено ако косата е леко на една страна
Активен
magyyy
Ентусиаст
**
Публикации: 96


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 14, 2011, 11:43:53 »

И аз съм фен на тези прически, но косата ми не е никак дълга и си мислех да си взема треси под наем, но не знам дали някой го е правил досега.А във Варна имате ли идея откъде може да се наема?
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #89 -: март 14, 2011, 19:33:19 »

На 26-ти съм на пробна прическааа@  danceg
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines