Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 04:08:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИЯТ КОНКУРС  (Прочетена 86569 пъти)
 
ili
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 13, 2007, 11:39:48 »

   Наистина се оказа, че гласуването от 1 до 5 звездички изигра лош номер за някои снимки в първия етап, и то най-вече поради негативния вот.

   "Какво трябваше да направим? Погледни от наша страна. Да обикаляме нета и да смъкваме всеки, които е поискал помощ да го подкрепят. Освен тази тема знаехме за още няколко. Но не мисля, че можеше да реагираме с нещо конкретно. На какво основание да го направим?"

  Далеч съм от мисълта,че трябва да се превръщаме на стражари и апаши, сърфирайки в мрежата на лов за нарушители. Това, което ми направи впечатление е, че дори след като го нямаше временното класиране и резултатите, въпросните "дами" са продължили "по памет" с наказателния вот.
   Защо все още не сме дорасли да се радваме на успехите на другите?!
   Защо трябва да сме толкова изобретателни и винаги да се стремим да "прецакаме" и надхитрим системата и правилата???
   А, това е само един конкурс, при това за едни от най-красивите мигове от живота на всеки един. За емоцията, романтиката и забавлението, нали това е идеята?
   Това не е състезание - Формула 1 или политически избори - и едва ли резултатите накрая са от такова съществено значение, но явно наградата е оказала влияние smile, много изкушаващ фактор Wink. Нямам нищо против всеки един да си търси поддръжници както намери за добре, но нека не се държим като в детска градина!!!
   Нека всички, които са станали учстници в конкурса и тези, които гласуват не забравят, че всеки е избрал снимка, която е една от любимите му и то тази, която носи някакво послание.
   Огледайте се - снимката е запечатала един миг, една емоция, която няма да се повтори. Положителните емоции напоследък са толкова малко, нека не превръщаме този конкурс в поредният нагласен.
   Да, вторият етап е събрал много оригинални снимки  Bravo, и е удоволствие да бъдем част от емоцията на участниците. Дано и този път спечели снимка, която заслужава!!!
   Гласувайте с настроение, а не по задължение! good
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 13, 2007, 12:19:23 »

И аз се ядосах като видях този форум но както казва Тео не може да ги "варди" всичките. Те се подкрепят -до тук нищо лошо-но наказателния вот само за това, че днес си първи и гласуване с 1-ца "по-памет" не ми хареса.
Даже като прочетох точно за моите снимки са гласували отрицателно защото няколко дни бяхме на 1 място. Поне Билалови заслужават наградата а Статеви-те си знаят как са я спечелили
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #62 -: юли 13, 2007, 12:42:54 »

 NO и като помислиш,че става въпрос просто за една почивка..
Искам да попитам как става гласуването за разказите?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 13, 2007, 12:57:16 »

NO и като помислиш,че става въпрос просто за една почивка..
Искам да попитам как става гласуването за разказите?
Опцията за гласуване ще се появи на 18.07 ( по думите на Тео) и ще пише, че може да се гласува един път за цялото издание на конкурса  good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 13, 2007, 12:57:29 »

Здравейте момичета! Не искам да Ви разочаровам, но случайно търсейки програма за обзавеждане попаднах на това: http://www.moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=99985&t=99985. Не знам за вас, но аз меко казано останах разочарована от прочетеното  sad.
Привет,ili!
Има ли някой личен момент тук,който те накара така силно да се разочароваш?Кое точно в това,че многобройните приятели(реални и виртуални)разбраха за участието им в конкурса и решиха да ги подкрепят те разочарова?!Това,че гласуваха за тях всеки ден?!Та нали правилата са такива!Не можеш да ме убедиш,че и други снимки в к-са не са били подкрепяни по този начин!Нали за това е конкурс-всеки ще даде гласа си за участниците,за които прецени.А какви ще са подбудите му за това си е негово лично усещане и не мисля,че  е необходимо да подлежат на такова яростно обвинение и съдене.
Колкото до гласуването с отрицателен вот-аз лично не го одобрявам и никога не съм го практикувала.И освен за с-во Статеви,с по пет точки съм гласувала и за други мои приятели и любимци.Но все пак и това е в регламента-каква е логиката да има гласуване с различен брой точки?!Незная.Но това е факт,от които много хора (в правото си,ненарушавайки правилата) са се възползвали по една или друга причина pardon

Надявам се модераторите и отговорните лица за конкурса да вземат предвид тези неща
Именно затова в края на конкурса се скриха временните резултати,стана ясно,че с-мата на гласуване има и негативни страни.И,както виждаме,нещата във втория етап се промениха,сигурно е за добро.Поздравления на модераторите,че винаги своевременно и справедливо реагират!

Няма да коментирам въпросният форум - гостът, който се е включил към края там е бил изчерпателен.

Участвам във "въпросният форум" от доста отдавна.Виждам,че и ти си майка и сигурно знаеш колко е приятно да имаш съмишленици,които да те подкрепят и да ти помагат в(каквато и да е) нужда.Наистина съжалявам ако смяташ,че гостът,който се е включил към края с обидните си коментари към нас,майките от форума,е бил изчерпателен и хубавичко ни е "обобщил"!И съжалявам,че коментари от рода на (цитирам): "Вие не сте добре!","Съжалявам ви","недостойни сте за съжаление","Нямате човещина,майчинска обич..." явно съвпадат и с твоето мнение!Много жалко,наистина...


Моля ви,не реагирайте така остро и ядно!Както всички виждаме,гласуването с положителен или отрицателен (т.нар. наказателен) вот е част от правилата на конкурса,тъй че,сигурна съм,никой не се опитва да
"прецакаме" и надхитрим системата и правилата???

Ужасно дълъг пост стана,но исках да кажа всичко това.Искрено се надявам да не съм била погрешно разбрана.Имам най-добри чувства към всички участници в конкурса,и към съфорумците си и от бебешкия,и от този форум!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 13, 2007, 13:44:25 »

ili ако не се лъжа е участничка в конкурса!!! лично аз съм гласувала от време на време за нея!!!!!! laugh
извинете ме, но всичко това ми напомня предизборна кампания!!!!!  laugh добре, че поне за разказите ще се гласува само с "Нека спечели"
« Последна редакция: юли 13, 2007, 13:46:30 от fanimira » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 13, 2007, 13:48:35 »

И аз удобрявам това, че за разказите ще се гласува само положително и само един път  good
Така че внимавайте за кой гласувате - първо прочетете всички и си изберете фаворита good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #67 -: юли 13, 2007, 14:46:48 »

Изключително неприятно е това с гласуването за снимките,затова няма да кометирам,като гледам достатъчно има изписано по въпроса.
Относно гласуването за разказите,мисля че така еднократно е най-добре.Аз вече ги прочетох и си имам фаворит smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 13, 2007, 18:52:17 »

perls, кои са снимките? нещо не мога да ги отворя  pardon
Активен
ili
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 13, 2007, 21:53:24 »

Не смятах да отговарям, но понеже е лично обръщението нека поясня – Rossistela, разочарованието ми не идва от това, че “виртуални и реални” приятели гласуват всеки ден и подкрепят своите фаворити, за това нямам нищо против, дори е хубаво, че в мрежата се намират такива поддръжници. Нито оспорвам факта, че няма и други такива снимки. Колкото до подбудите за гласуване, не мисля че съм обвинила или пък най-малкото осъдила някого за това, още повече “яростно”. Идеята ми беше, да се вземат тези неща в предвид и при друг конкурс системата за гласуване да бъде по-изчистена и защитена от такива пропуски. А за коментарът, който е направен накрая, ами наистина е изчерпателен, макар и доста грубо, но не виждам да съм изказала съгласието си с това мнение.
Извинявам се, че толкова лично си се засегнала от коментара ми, но това е твоето тълкуване на нещата.
В предният ми пост мисля, че съм написала всичко останало, което съм искала да споделя като мнение. И дано този път да съм разбрана правилно. Нямам желание да водя спор, още повече че не съм се обръщала към никого лично с нападка. А и след като отговорните лица са запознати - това за мен изчерпва темата.
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #70 -: юли 14, 2007, 21:33:07 »

Е да се надяваме, че покрай разказите няма да има препирни blum
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #71 -: юли 15, 2007, 04:20:32 »

Мдам, сега ми е ясно как снимка на целувка на фона на ЖИЛИЩЕН БЛОК може да спечели награда в конкурс за хубава снимка... Добре, че поне първенците заслужават. 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

РОситела, а ти не си права! Явно не ти е ясно за какво говори ili, но аз да обясня наново, дано мене разбереш - да гласуваш с 5ци за фаворита си не е пресъпление, но да гласуваш с 1ци за първенците във временното класиране е идея, която само плиткоумен идиотичен мозък може да роди.

за който не е разбрал '1ца' = "НЕ МИ ХАРЕСВА", а не "ИСКАМ МОЯТ ФАВОРИТ ДА СПЕЧЕЛИ".

И НЕ, не всички снимки в този конкурс са били "подкрепяни по този начин", и не защото е нямало такава възможност. 
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 15, 2007, 10:47:12 »

Е да се надяваме, че покрай разказите няма да има препирни blum
Да ти кажа честно след като видях, че има разказ на Статеви, който си е само разказ и нищо повече по моето скромно мнение  pardon очаквам пак офанзива по гласуване за тях, но поне този път не може да се гласува против някого  pleasantry
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 15, 2007, 12:12:31 »

Честно казано се чувствам ужасно,усещам невероятен негативизъм към себе си...
Искам да се извиня на всички ви,въпреки че не съм сигурна точно за какво...по моя преценка лично аз не съм направила никому нищо лошо или нередно,за пореден път се убеждавам в отдавна доказаното твърдение,че добрината се наказва жестоко.Усещам,макар и не изказано направо,че за вас съм един безскруполен и хитър човек,който е неискрен и подмолен.Аз за себе си зная,че не съм такава,винаги съм била искрена в отношенията си към всички.Невероятно съжалявам,че така се получи и станах без вина виновна.Тук срещнах толкова приятели,а сега съм нападната.Ужасно е.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 15, 2007, 12:32:10 »

Честно казано се чувствам ужасно,усещам невероятен негативизъм към себе си...
Искам да се извиня на всички ви,въпреки че не съм сигурна точно за какво...по моя преценка лично аз не съм направила никому нищо лошо или нередно,за пореден път се убеждавам в отдавна доказаното твърдение,че добрината се наказва жестоко.Усещам,макар и не изказано направо,че за вас съм един безскруполен и хитър човек,който е неискрен и подмолен.Аз за себе си зная,че не съм такава,винаги съм била искрена в отношенията си към всички.Невероятно съжалявам,че така се получи и станах без вина виновна.Тук срещнах толкова приятели,а сега съм нападната.Ужасно е.
Роси, искам да ти кажа, че лично аз нямам абсолютно никакви лоши или каквито и да било отрицателни чувства към теб!  nea Според мен няма нищо лошо да се подкрепя някой познат, било от от форум или от някъде другъде! Всеки може да изпрати мейли на всички познати, за да гласуват за него и ние няма как да го разберем!  pardon Нали конкурса е за да се гласува  pardon Само не удобрявам това, че някои ( подчертавам някои, не ти) са гласували с 1 за тези, които са на първите места  NO
Аз също не мисля, че трябва да се извиняваш на някого, защото си гласувала за нечия снимка  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines