Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 14:03:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 121   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ  (Прочетена 364352 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: май 15, 2007, 14:55:07 »

Аз мисля, че е добре да се съберем повече форумци, а който иска да дойде с половинка да заповяда, ако някой иска да дойде с детенце ще бъде чудесно, а може и с половинка, и с детенце, само да се съберем и да се видим!!! Dance

Тези които вече се видяхме вече знаем колко е хубаво на такива срещи, хайде и другите елате, за да се убедите сами!!!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #496 -: май 15, 2007, 15:04:36 »

ами и на мен ми се ходи ама като не ми е весело без половинката :girl_in_love:ще видим и ние какво ще се хвалим
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: май 15, 2007, 15:05:16 »

ами и на мен ми се ходи ама като не ми е весело без половинката :girl_in_love:ще видим и ние какво ще се хвалим
ОК ако държиш с половинките няма проблеми вземи го !!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: май 15, 2007, 15:06:22 »

Аз нали това казах, елате с или без половинки и деца, само да се съберем и да си направим купона!!!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: май 15, 2007, 15:07:45 »

Bulechka_TS 
мила аз оговорих на tedyemo , тя е от Варна
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #500 -: май 15, 2007, 15:08:47 »

Bulechka_TS 
мила аз оговорих на tedyemo , тя е от Варна

направих объркване, понеже се записах и в двете теми и незнаех че това е само за София, та тук следя как е там give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: май 15, 2007, 15:10:13 »

tedyemo
хе-хе, абе може и в София, ех да беше по-близи4ко
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: май 15, 2007, 15:10:25 »

Няма проблем, но ако ще пишете и в двете теми став амного объркано, ако сте в София пишете тук, ако сте за Варна - пишете само тама! Так накрая няма да се знае кой къде е!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: май 15, 2007, 15:12:51 »

ок
Bulechka_TS
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: май 15, 2007, 15:13:34 »

Хайде, има ли още съгласни за 02 юни към 17.00ч.?

Запишете се, де beating
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: май 15, 2007, 18:56:25 »

Ей, така ме е яд ,че няма да мога да дойда да се запозная с вас!  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Иде ми да се гръмна SUICIDE Ще има ли среща към средата на юли? Да се надявам ли?  cray  Аз тогава вече ще съм си в София!
« Последна редакция: май 15, 2007, 19:00:43 от prin4ipessa » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: май 15, 2007, 21:07:03 »

Ей, така ме е яд ,че няма да мога да дойда да се запозная с вас!  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Иде ми да се гръмна SUICIDE Ще има ли среща към средата на юли? Да се надявам ли?  cray  Аз тогава вече ще съм си в София!

За царска особа като теб като нищо ще спретнем една среща в твоя чест, току-виж те посрещнем и на летището, ако ни кажеш кога пристигаш!!! good good laugh


Хайде де, къде са следващите записа ли се за 02 юни? Чакаме ви, ще бъде весело, обещавам!!!
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: май 16, 2007, 03:01:25 »

Еееей, момичета ... аз за малко да изпусна...ама нещо в последно време толкова ми е бръмнала главата - то време не остана, а сме до никъде  shok Eeager и направо незнам как и дали ще се справя ...
Та да се върна на темата де, че да не ме  beating  пишете ме и мен за 2.06 - аз нали съм от отбора "ВИНАГИ ГОТОВИpleasantry
Този път обаче май ще дойда самичка, за да може да се видим, защото миналия път май основно тичах след малката, докато не дойде милото. А ако искате да ни видите колко сме пораснали  blush /да не взема да пропусна да се похваля с "мойто гардже" де  girl_wink / ще си уредя да дойдат да си ме приберат  DANCE
Ще следя какво става с темичката /даже и да не пиша много-много/..чао за сега, че да попрочета какво още става из форума, че нещо мнооооого сте писали бе girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: май 16, 2007, 20:21:22 »

Сени, браво, хубаво е повечето да са като теб ВИНАГИ ГОТОВИ!!! Bravo Bravo Bravo

Аз да кажа, че и форумски срещи по двойки също са много приятни и забавни, днес имах една такава и си изкараме чудесно и много се смяхме и забавлявахе!!! girl_in_love Но като се съберем повече хора, поне 10 човека, ще се получи добър купон мисля! Dance CHEERS Хайде, че все варненци ни изпреварват и си правят срещите преди нас, ние поне да се съберем повече!!! Wink Dance
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: май 16, 2007, 23:01:59 »

За царска особа като теб като нищо ще спретнем една среща в твоя чест, току-виж те посрещнем и на летището, ако ни кажеш кога пристигаш!!! good good laugh

Леле Bulechka караш ме да се изчервявам.  blush   Чак от летището няма да ви карам да ме посрещате, но наистина бих се радвала ако мога да се запозная с всички вас. Помогнахте ми страшно много   give_rose (и съм сигурна, че в дните оставащи до сватбата ще ми споделяте още много ценни съвети и ще ме подкеряте в трудни моменти)! Признателна съм ви и бих искала да имам възможността да ви го кажа лично!  kiss2
Иначе пристигам на 14. юли.  DANCE
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 121   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines