Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 00:58:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Готови ли сте за осмомартенски подаръци?  (Прочетена 64787 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 16, 2011, 19:55:03 »

Offtopic Фийби, не знам защо така се получава, но като видя името ти като последно публикувала в някоя тема винаги очаквам някакво скарване от типа "Момичета, много се отклонявате от темата!" и като прочета нещо друго всеки път се изненадвам funnytooth

Offtopic Тiama какво да се прави - модераторски неволи:) Радвам се,че поглеждаш с усмивка на тези неща:)
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 16, 2011, 23:08:45 »

 Offtopic Фийби добре, че сте вие че някой път се уливаме smile По темата и аз искам да ме изненада моята държава и няма да пиша нищо smile
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #77 -: февруари 17, 2011, 17:48:18 »

И аз искам изненада този пат ....нищичко няма да кажа  blum blum blum  Само влизам да споделя - подарък вече купих и при първа възможност пращам !!!!!!!! Само да се извиня - картичка да направя време нямам - а тук специални за 8 март няма , така че съм взела едни трендафили дето символизират Великден  но са от сърце !!!!!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 17, 2011, 19:39:05 »

Такааааааа...може ли и аз да се намеся? blum
Аз също немисля да казвам какво искам или обичам...просто,защото едно,че обичам изненадите и второ,че в този момент на всичко бих се зарадвала! blush
И понеже нещо съм блокирала дайте малко идеи насам за подарък дееееее...много съм смотана и нищо немога да реша и измисля...пък и ми е за пръв път. cray
Веси ти като спомена картичка...ми то и тук няма.Има за всичко друго,но не и 8-ми март,а тези които са просто с цветя си имат вътре надпис на инглиш и нещо не ми се връзва...та ще трябва и нея да омувам! girl_impossible
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 17, 2011, 19:42:05 »

Ми то и аз незнам, а моята даржава изобщо не ми помага... Та накрая ще излеза и ще избирам на място
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 17, 2011, 19:43:18 »

Да, идейки не са излишни, понеже и на мен ми е за първи път и наистина нямам ни най малка представа какво да подаря на моето осмомартенче  blush
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 17, 2011, 19:44:36 »

Пък и да кажа, че незнам и какво искам  Girl_hide Важен е жеста и изненадата
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 18, 2011, 23:25:08 »

Аз ви изпуснах този път и само ще ви се радвам отстрани на прекрасните подаръци  give_rose
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 19, 2011, 22:41:33 »

Я, да си кажа аз, пък може и да е от полза за някого  blush А пък може и само да объркам човека  crazy
Както и да е, единствено, което нямам какво да правя, че вече всичко в къщи е прибрано и раздигнато заради едни малки ръчички, които пипат навсякъде, та това са всички видове сувенири и прахосъбирачки. Дребо напоследък се сърди и като ги види някъде на високо и ги иска, а аз не ги давам  diablo Та, това, колкото и да е красиво - няма къде да го сложа  pardon
А, да не забравя - и бижута вече не нося  sad
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 21, 2011, 19:53:02 »

Лейдииииииииииииииис...нещо се позагубихте! beating
Никой нищо не споделя относно подаръците...дайте малко помощ от публиката за избор,че много съм блокиралааааааааа! Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Кой до къде стигна?
« Последна редакция: февруари 21, 2011, 19:54:55 от rosit@ » Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 21, 2011, 20:35:36 »

Аз до никъде....още не съм си получила осмимартенчето  sad но идейки никак не са излишни, все пак продължавам да търся подарък, така или иначе не се познаваме добре, за да знам точно какво да и дам  Girl_hide
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 21, 2011, 21:31:20 »

И аз съм доникъде.Въобще не познавам моето осмомартенче и сега ще трябва да го попрочета.Хрумнаха ми няколко идейки ,но нищо специално май!Има време,ще помисля ,а и може ненадейно да ми попадне нещо интересно.Аз май и на това разчитам!:)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 22, 2011, 16:15:24 »

Лейдииииииииииииииис...нещо се позагубихте! beating
Никой нищо не споделя относно подаръците...дайте малко помощ от публиката за избор,че много съм блокиралааааааааа! Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Кой до къде стигна?

И аз съм до никъде, ама и нямам време да поизляза и да поразгледам, та затова.....

А иначе за себе си мога да кажа, че бих се зарадвала на всикчо - плюшена играчка, някоя туника (размер L), фруктиера, покривка (за кръгла маса с диаметър около 90 см.), нещо за плетене (може и прежди да е), стига да не е в ЛИЛАВАТА гама, че това единственият цвят, който никак не понасям!!!
Ето тава е от мен, май стана доста подробно, но се ндявам да съм полезна на момичета, което ще подарява на мен!!! give_rose
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 22, 2011, 17:13:54 »

аз както казах вече имам осмомартениче и май се насочих към подарък вече  danceg,  като подсказка за тези които още не са избрали , мога да ви кажа че аз си мисля да бъде нещо много лично и женствено, все пак е Деня на Жената. някак си не ми иска да е нещо за бита или за цялото семейство, така или иначе неща които са ни необходими за бита, всяка рано или късно ако има нужда ще си купи, но сякаш по-рядко ни остават възможности за нещо изключително и само за нас си , което не е толкова нужно в момента - кокетно бельо, разкрасителна процедура или друг вид глезотия.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 22, 2011, 17:41:24 »

... което не е толкова нужно в момента - кокетно бельо, разкрасителна процедура или друг вид глезотия.

Мдааа, това е много хубаво като идея!!! good Bravo
Но за бельото е малко лично, цвят, размер..., бикини или прашки и т.н., но наистина е чудесна идея и подкрепям с 2 ръце!!! Bravo как и някоя глезеща процедура good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines