Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 20:12:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2015  (Прочетена 152369 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 13, 2015, 11:47:41 »

Привет!
Влизам да кажа на Инка,че стискам палци за изпита.Сигурна съм ,че после ще си в някаква абстиненция най-вероятно smile
На Надето предлагам наистина един кръвен ,за да следи за извънматочна.Наистина сакче може да се види и в 4 и в 5 г.с. и всичко си зависи от лекаря.
Мариолче ,какви са тия болки ,бе човек ?Няма ли възможност вкъщи д аидва някой да ти влива кормагнезин или да ти бие но шпа?Аз така правех.Бях платила на една акушерка от болницата и идваше ,какво да правиш.Закачлката стана стойка за ситеми ,абе гадост ,ама се търпи ,мамка му.Стискам палци!Каква доза пиеш гинипрала?
Миленката наистина започвай да ставаш егоист.Не са хубави тези неща с боледуването и то за чужда сметка.Аз и в спа не виждам какво точно можеш да правиш.Нито си за басейн ,нито за масаж ,нито за топло .Моля те ,не ми се обиждай ,обаче сериозно навлизам в категорията свекърви и гледам да се представя подобаващо.
Свекърва ,пускай търга.Много си креативна значи.

Моят съпруг водил тази сутрин детето на ясла.И понеже Явко вс еоще хленчоти като тоива и той му обещал да го води някъде уикенда.Е ,викам сега да не си обещавал .Ще трябва да ни водиш/защото то аз си вървя в комплект със сина ми / tease
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #226 -: януари 13, 2015, 11:51:27 »

 fiibi_bg,да му е за урок,и да знае ,че на деца като обещаеш нещо си го изпълянваш pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: януари 13, 2015, 11:52:09 »

Здравейте smile

Хайде да ви почерпя, че служебното ми момиче има рожден ден! Да ми е жива и здрава, и все така умна и добра  heart



Междудругото, спомняте ли си, че тя имаше желание да си замъкне сама един шкаф от третия етаж в гаража? Е, в неделя е издебнала да няма никой в къщата и го е свалила, за да ни докаже, че може. Радвам, че не съм била там, сигурно щях да получа удар.

Всички, които трябва да сте спокойни - ина (особено много), наде (особено много) и мария -  ви казвам да се успокоите, а не мен някой да ми каже да се стресна малко. Имейлът ми е пълен с разни word файлове, които трябва да попълвам поради края на академичната година, а аз само ги игнорирам.

Miele, не се обадих, защото бях с ММ и ако се бях припознала, щеше много да ми се смее.

milenkata да, якето е от снимката smile днес ми изглеждаш в много добро настроение, радвам се да те виждам така smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #228 -: януари 13, 2015, 11:57:10 »

Svekarva  задръж ctrl и със стрелката напред или с със скрола на мишката увеличаваш екрана.

Ванче, нямам никакви контракции, държаха ме всеки ден на тонове  и няма нищо нито една. Аз и не съм усещала такава де. Докторката каза че няма симсъл повече от системи. Гинапрал няма никъде освен в болниците. Болките май най-накрая ги разгадах от какво са, от тежеста на корема. При мен не са постоянни а само като се въртя в леглото, снощи като се подпрях от всякъде със възглавници и одеяла спряха. Тъй че утре си чакам колана за бременни и днес ММ ще ми купи възглавница за бременни. Надявам се да ме облекчат.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #229 -: януари 13, 2015, 12:01:08 »

svekarva, бутона Ctrl и +/- в зависимост от това дали искаш да увеличиш или намалиш.

inaxastra, всичко ще е нарееееед! Ти си толкова силна, смела и пътуваш напред с високо вдигната глава, че няма как да не се справиш! Пей си, свиркай си, всичко ще си се нареди по най-добрия начин, защото ти даваш много.

milenkata, ей го на - дойде си почти уикенда.  heart Част от приятното преживяване е и очакването му.

always_and_forever, а колко е голямо жилището на родителите му? В една кухня ли трябва да работите или има възможност да сте отделно домакинство в същото жилище? Това е от голямо значение.


Аз се опитвам да съм си спокойна, въпреки че според мен гинеколога вярваше, че трябва да види нещо (вероятно на такова закъснение е виждал при други жени), ако всичко е нормално. Но дано в петък всичко е наред. От днес пия хапчетата и опитвам да мисля позитивно. Митко снощи ми се скара, че винаги съм толкова позитивна, а сега започвам да откачам...аз не съм такава!!! За това спирам!

Лек и успешен ден желая!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: януари 13, 2015, 12:04:41 »

Мариолка ,абсолютно ти вярвам .Аз например като лежах надясно винаги имах контракции ,а на ляво не  huhhuh.gif
Гинипрала ,верно че бях чела ,че вече не го продават по аптеките.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #231 -: януари 13, 2015, 12:05:00 »

Мале колко много сте изписали smile

Свекс - отиваме този уикенд на Батак Wink За лаптопа те разбирам - от компютри разбирам точно толкова , колкото да мога да си вляза във форума, да си сваля филм и нт... всякакви настройки на монитора или компютъра  - не ме търси

fibi_bg изобщо не ти се обиждам, напротив радваш ме много give_rose То СПАто е за Фил най- вече - има нужда от почивка и релакс и  масажче... Аз за мене си мислех да не е в джакузи, но малко да поплувам в басейна с нормална температура и после да си запиша час за някаква терапия за лице - хем е релакс, хем мисля че няма да вреди на малчо... мнения?

Мариолка каква е тази възглавница за бременни? стана ми любопитно

Наде - спокойно мило, всичко ще се нареди smile ще видиш
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #232 -: януари 13, 2015, 12:09:58 »

Миленко освен да ядеш и спиш не си и мечтай за нищо друго. Никави джакузита и басейни. Развъдник за инфекции и гъбички е това. Магнезий пиеш ли? Че ти с тия пътувания си за голям бой.

Възглавниците се ей такива, като ти наедрее корема ще имаш нужда:
http://bebok.eu/files/products/vuz.jpg
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: януари 13, 2015, 12:16:55 »

И аз да се включа относно възглавницата за бременни, аз и моята възглавница бяхме станали неразделни. Наистина не можех без нея, та горещо я препоръчвам. Моята беше такава http://slonbalonbg.com/vyzglawnica-za-kyrmene-i-bremenni-bertoni.html Води се, че може да се ползва и при кърмене, но на мен не ми беше удобно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #234 -: януари 13, 2015, 13:19:04 »

Мерсаж за помощта give_rose give_rose give_rose @}->--Чувството е същото, както когато сложих очила за първи път преди 20 години. Хехе, имам една книга за биографии на известни хора, та там пише как Ампер за първи път погледнал през далекоглед на палубата на кораб и останал втрещен от видяното. Ей сега вече ще виждам и бръчките по снимките във ФБ.
Миленка, аз се бях объркала, че миналата събота сте на Батак. Верно много ходиш  Wink
Това пък ми напомни за банята. Али, попадала съм и аз на къна. Голяма врява, голямо нещо. То и без друго е тясно и задушно и няма място за всички около коритата, пък като влезе тумба от 20 - 30 жени, не е за говорене. Все едно си във филм на ужасите - мустакати и развиснали лелки се хилят и викат, проблясват златни гривни и гердани на гърди, приличащи на печени чушки, зеят усти с дупки и златни зъби, а от главите им, завити в найлон, текат червени струйки от размазана къна. Обикновено ги гонеха в предверието, където бяха телякините. Пък те бяха още по яки, с огромни ръце и вечно с цигара в уста. Явно от влагата, кашляха и храчеха, та допълваха представата ми за предверието на Ада.  diablo Сватбарките си носеха и работи за пийване /вероятно домашна ракийка/, след изпразване на няколко лимонадени шишета им ставаше много весело и започваха да се пръскат с вода, да се бият с налъми и замерват със сапуни. Представи си да ти се лепне мокър и сапунисан з.дник на развихрила се особа...Ама пък имаш безплатни уроци по анатомия. Ние си имахме баня вкъщи, но по правило се ходеше един път в месеца на "истинска баня", да се напариш хубаво и да си смъкнеш горния слой кожа. Пък като даваш пари, гледаш да се възползваш максимално и се е случвало така да се протриеш, че до другата баня да ти се червенее деколтето. Да си пък на теляк е още по-голямо преживяване: влизайки в предверието, си даваш билета и телякинята го лепва на плочките, като в замяна ти нанизва на ръката ластик с номерче /ластиците ги вади от тас със сапунена вода, демек дезинфекция/. Миеш си главата, сапунисваш се и после се подлагаш на СПА пилинг процедурата. Може да е само гръб, може и цялото тяло. Първата работа на "козметичката" е да ти "стресне" тялото със студена вода - поемаш въздух, стисваш всички дупки и върху теб се излива кофа студена вода, след което настръхваш като току- що оскубана кокошка. Ама вие едва ли сте виждали такава кокошка, но си го представете Wink. Обяснението е, че така по- лесно ще ти падне слоят мъртви клетки, т.е. кирта. Следва лисване на вряла вода върху плочките на нещо като работен плот и понеже е шумно и не се чува, почти насилствено те просват по очи там. Вадят едно спарче от гореспоменатия дезинфекционен разтвор и се започва...За по- голяма стабилност може и да те яхнат заднешком и после ходи и разправяй, че обичаш да те пипат. НЕ, ЕДИН ПЪТ МИ СТИГА! Едва дочаках да ме перне по д- то, като знак, че съм готова и веднага си плюх на петите. После се намазах цялата с лавандулов спирт.....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: януари 13, 2015, 13:31:02 »

svekarva, току що уби всичко детско в мен ...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #236 -: януари 13, 2015, 13:37:54 »

Малиии това беше уникален разказ! Толкова живописен че си го представих shok
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #237 -: януари 13, 2015, 13:42:38 »

funnytooth Аз пък току що все едно гледах филм на Емир Костурица!
И кокошка съм виждала, та съвсем живописно беше Bravo Дълго време ще се сещам за този ти разказ, да знаеш!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #238 -: януари 13, 2015, 13:55:07 »

О, то трябва да опиша цялата процедура, ама сега нямам време. При нас отнемаше половин ден, ако имаш късмет, но за баба ми е отивало цял за да се спазят всички ритуали. Wink. Сега се предлагало като атракция в Турция - турска баня. Седи ми на мен тетрадката от Еми запълнена само от две страници, ама ще взема да му седна smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #239 -: януари 13, 2015, 13:58:57 »

хахахахахахахахаххаха funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Утрепа ме с тоя разказ... както каза Панди - уби всичко детско у мен... макар че и аз съм виждала кокошка, освек че настръхва, е най- забавно като се разтича без глава по дворо - поне като бях малка умирах от смях

Мариолка за джакузито знаех, за нормалните басейни доки даже каза че било полезно да плувам, но за гъбичките си права, така че ще се въздържам smile Не може да се каже че много скитосвам, през цялата седмица си седя вкъщи... вие хаймана ме изкарахте хахахах
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines