Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 03:37:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на jeki -04.09.2010!!!!  (Прочетена 11258 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: август 20, 2010, 14:56:29 »

Ето миличка и ти вече имаш тема.Можеш да споделяш как върви организацията и всички сватбени трепени.Пожелавам ти да напълниш темата с хубави емоции и прекрасни снимки.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 20, 2010, 15:01:21 »

Много ти благодаря gucci,това е толкова мил жест от твоя страна  smile Вече и аз си имам темичка  yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: август 20, 2010, 15:09:47 от jeki » Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 22, 2010, 08:10:39 »

Честита темичка.Пожелавам ти много хубави мигове в подготовката за сватбата
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 22, 2010, 09:07:55 »

Честита темичка  give_rose Остава още малко, какво ви остава още да свършите?
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 22, 2010, 13:11:27 »

Благодаря ви момичета,наистина не остана почти всичко е готово на 31.08 отивам да подпишем в рутуалната зала,а за  04.09 остана,да се купи алкохол,да се уточним с ресторанта колко хора ще сме,да се срщнем с фотографа,dj,видеооператора и мисля че е това,но топката си е в корема ми а младоженеца само ми повтаря за какво се притсняваш всичко си върви,но вие самите знаете че всичко е върху нас булките относно организацията.Още малко и  Сватбаааа
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #5 -: август 22, 2010, 21:23:29 »

 Разкажи малко повече  smile Какво сте замислили? Къде ще бъде сватбата?
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 23, 2010, 08:50:41 »

Здравейте,сватбата ни ще е в комплекс Атлантис в Бургас,там ще ни е изнесения ритуал в градината,не сме замисляли кой знае какви неща,всичко ще си е по традиция но все още умувам за бутането на вратата и пълненето на обувката.Младоженеца ще тръгне от дома на родителите му,ще вземе кумовите който са моя много добра приятелка и брат му не са семейство,ще ги вземат от ап.където живеем в момента който е на 5 мин път от дома на радителите ми аз и гостите ми ще сме там и след хората се отправяме към комплекса там ще имаме можеби един час и половина фотосесия и започва официялната част,след това сме отделили около час и нещо за поздравление и снимки с гостите,после ритуала по посрещането в ресторанта захранването,виното здравеца...Само за кума има изненада 4 булки който ще му танцуват,не съм замисляла игри,но е в процес на обмисляне,ако има ще е само 1-2 за да не отекчим гостите.....Това е плана за сватбения ден...Може и нещо да съм забравила но ме извинете...  smile
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 24, 2010, 09:55:08 »

Момичета дайте малко идейки да изненадам младоженеца когато дойде да ме вземе...Искам да е нещо което не очаква той по принцип си мисли,че ще бутата вратата и ще пълни обувка...Сега в четвъртък сме на среща с dj,фотографа и видоеоператора,вчера платихме и тортата (от Захаро) модел 2036  но ще е бяла с розови цветя и шарките също,купихме алкохол,нещата си вървят трябва пак да говоря с агенцията за украсата,която ще е в много бледо розово.Решила съм седмицата преди сватбата да се отдам на релакс и грижи за мен взела съм си отпуска една седмица преди сватбата и 1 след сватбата за сватбена седмица....Не остана вече нямам търпение да дойде деня  yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 24, 2010, 21:53:56 »

писането на обещания.
ленти вързани към вратите
фалшива булка
скриване на обувката
това се сещам на първо време
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 25, 2010, 07:49:53 »

Благодаря gucci, за идейте писането на обещания, скриване на обувката ми допадат и булката също но няма кой да навия да облче така  smile но има врем
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 25, 2010, 11:52:20 »

Здравей Jeki,
Пожелвама ти много красиви моменти, невероятни преживявания и не на последно място да си най-красивата и щастлива булка. smile
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 25, 2010, 12:50:34 »

Благодаря ти  reni_vn,  за хубавите пожелания  smile всичко да ти се връща и на теб  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 28, 2010, 23:47:13 »

Хей как върви организацията.Чакаме снимки и предсватбени разказчета.Докъде си с подготовката.
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 29, 2010, 00:39:06 »

Честита темичка и от мен! Една прекрасна сватба ти пожелавам   smile heart
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 30, 2010, 08:02:21 »

Благодаря много за пожеланията,още 5 дена толкова ми е напрегнато все си мисля,че нещо не сме направили или сме забравили да го направи,тази сдмица ще са послдните срещи с агенцията,уточнения с ресторанта,грижа за домовте ни,пазаруване и най вече грижи над мен  yahoo
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 31, 2010, 13:17:19 »

Момичта днес официално подписахме вече съм госпожа  yahoo danceg yahoo danceg
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 31, 2010, 13:26:20 »

Честито, jeki! Бъдете много щастливи заедно, вървете винаги ръка за ръка и нека домът ви е пълен с много обич и детски смях!  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 31, 2010, 15:35:11 »

Честитооооооооооооо. *YAHOO*Пожелавам ви да сте опора един за друг ,много да се обичате и всяка сутрин да се будите усмихнати един до друг. give_rose
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 01, 2010, 07:52:01 »

Благодаря ви момичета,сега вече тръпна в оакване на 04.09 когато е купона   Party time и по голямата тръпка  yahoo,не че вчера не се просълзих в ритуалната зала когато жената започна да говори,беше също много вълнуващо...
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #19 -: септември 01, 2010, 08:19:19 »

Честито и от мен! Много любов и топлина в семейството! nazdrave twohearts
Активен
bebe_27
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #20 -: септември 01, 2010, 11:17:56 »

Честитооооооооооооо
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 01, 2010, 20:50:05 »

Честито и от мен! smile И ви пожелавам един прекрасен сватбен ден smile и мноого прекрасни мигове след него smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 03, 2010, 09:35:30 »

Няма ли да ни пуснеш малко снимки да изплакнем окото
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 03, 2010, 11:45:12 »

Ехааа, разсената бивша булка е пропуснала голямата новина!  blum
Честито, госпожо, дано семейният ви живот е като огърлица от перли - ден след ден блестящи, красиви, ненатрапчиво очарователни, без начало и край!
И дано сватбеният ви ден сбъдне всички онези мечти и тайнички надежди, които всяко момиче носи в сърцето си от мига, когато е прочело първата приказка за принца и принцесата smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 05, 2010, 11:12:50 »

И вашият сватбен ден отмина и надявам се е оставил ярка следа в сърцата ви! Очакваме разказче, jeki:) Бъдете много щастливи и горчиво!


* 15015476180cbe8f69edf118f4c6c517_m.jpg (54.01 KB, 500x333 - видяно 262 пъти.)
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 06, 2010, 10:30:21 »

Еха още едно вече официално семейство  smile ЧЕСТИТО!!! От сърце ви желая дълъг и щастлив семеен живот  give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #26 -: септември 06, 2010, 13:29:38 »

Честито и от мен! Желая ви много любов и семейно щастие!
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 07, 2010, 08:10:48 »

Благодаря ви много момичета за пожланията.Всичко беше невероятно,много весело и забавно.Искам пак да си направим сватба,усещането да си булка  уникално не може да с опише с думи само който  минал от там знае  yahoo yahoo yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 07, 2010, 13:51:11 »

а снимчици няма ли да ни пуснеш.чакаме и разказче.
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 07, 2010, 15:07:40 »

честито и от мен - много много щастие и любов на младото семейство  give_rose
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 07, 2010, 22:22:35 »

Момичета тук може да видите снимки: http://www.facebook.com/photo.php?pid=142618&id=100001202027482&ref=fbx_album#!/album.php?aid=25383&id=100001202027482 ,а разказче тези дни ще има още не мога да си събера мислите кое как е било,всичко ми е на видеолента  smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 07, 2010, 22:51:40 »

Много нежност ти предават прическата и цветето...Роклята ти има много красив силует, много хубава булка си smile
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #32 -: септември 08, 2010, 07:32:43 »

Много красива булка си била Bravo Роклята ти е разкошна, от снимите се вижда, че вашият ден е бил весел и незабравим twohearts
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #33 -: септември 08, 2010, 10:52:56 »

 Jeki, изглеждаш страхотно, била си много красива и нежна булка Bravo Честито, нека обичта ви един към друг да расте всеки ден и бъдете все така щастливи и усмихнати като на този ден  give_rose
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 08, 2010, 11:08:01 »

Била си страхоооотна булка  give_rose Много сте красиви.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 13, 2010, 13:44:10 »

Здравейте момиче,ето че дойдевреме и за моето разказче...  smile
Вечерта преди сватбата спах при младоженеца,понеже той не ме пусна да си отида в родния дом защото сме били семейство от 31.08 съгласих се ....Събудихме сутринта,първото което направих е да видя как е времето вън моя любим каза "мила моя спокойно времето с нас"  twohearts ,направихме си по едно кафе изпихме го в разговори за това което ни предстой и започнах леко да тръпна нямах търпение,любимият ми се оправи и отиде в дома на родителите си след около час и трагнах към родния ми дом (който е на 5 мин   smile от нас), за да освободим апартамента от там ще звемат кумовете който са моя приятелка от 15 год и брата на младоженеца.Прибрах се при родителите ми обстановката е леко напрегната майка ми е изнервена,татко ми е супер спокоен,след като е толкова спокоен го изпратих да купи една голяма сламена обувка която младоженеца ще пълни   danceg. Аз,майка ми и кумата се събрахме в очакване на гримьорката и фризьорката, първо направиха кумата и тя отиде да се подготвя,след това мама за да посреща гостите,аз бях последна... След бях готова с грима и прическата имах около час и половина преди да дойде младоженеца реших да обядвам за да не стане някой гаф и да разваля празника.Обляках роклята в къщи вече бяха дошли най-близките роднини,очаквах приятелките ми бях им казала към 13 ч да са при мен но тя закъсняха,аз много се притесних бях сама в къщи само с баба й дядовци  crazy....Кумата ми звъни и казва идваме да те вземаме кавам как са нещата при мен,ще изчакаме,започвам нервно да звъня телефони и да им се карам  smile ,след около 15-20 мин чувам че се звъни на вратата две от приятелките ми престигат със приятелите си,в този момент и брат ми се прибира с приятелката си и и нещата малко се поуспокойха.... yahoo
И ето че дойде момента,чувам оркестър много хора отвън идват токлова се вълнувам,майка и татко излизат да посрещат сватовете.....Чувам викове в коридора влизат идват в моята стая там съм аз и приятелките ми с голямата сламена обувка чакат на вратата младоженеца започва да я пълни купиме за около 60 лв. пуснах го при мен....Идва целува ме казвами че съм най-хубавата и есетсвено ме омая и ме настъпа  funnytooth. Следва продължение .....Ако имам правописни грешки ме извинете  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 13, 2010, 14:45:54 »

Чакам с нетърпение продължението.
Била си много нежна и чаровна булка.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 13, 2010, 15:44:48 »

Ето,че дойде време и за официалната част закичването,кумата ми подава букета и аз трябва да я закича и какво се получава забравили бутониерите в колата  funnytooth laugh funnytooth laugh funnytooth добре че сме на първият етаж,че ни ги подадоха започва закичването но на младоженеца баща му го няма той излязъл на вън да не прече е хайде някой на терасата да вика баща му  smile стана работата закичихме се  DANCE.Всички започват да излизат навън в стаята трябва да сме ние 4-мата,но какво се получава една от приятелките ми идва притеснена била оставила плика с финансовия подарък в стаята на телевизора и какво мислите става местим секцията,но уви няма нищо изкарахме си прахоляците пред гостите но емоция да има  funnytooth DANCE laugh добре че дойде сестра й да й каже че го е взела инача можеби щяхме да разместим цялата къща  smile.Дойде най-вълнувация момент татко да ме извежда мислих си че когато чуя песента "прощавай майко"и ще се разплача винаги плача на тази песен на свички сватби,татко трагна с кърпата аз до него поглеждам го готов е да се разплаче,побутнах го малко  smile излизам от входа вън имаше толкова много хора който чакаха да видят булката  give_rose,татко ме подаде в ръцете на кума и от там се започна едно кръшно дълго хоро всички викаха свиреха беше много ввесело.
От там всички в колите и към Сарафово,само ние отидохме на фотосесия около час и половина.
всичко приключи вече и ние сме в Сарафово,всички ни чакат някой от гостите все още не са дошли дойде часа на посрещането ни,първо бяха кумовете след тях ние със шаферката която ни носеше инпровизираната кошничка за халки защото нашата я бяхме забравили (май станаха доста издънките)  smile,започна церемонията всичко вървеше много добре докато не видях майка ми как се беше просълзила от радост и аз се разчуствах,след като се разписахме и върнах жеста с настъпването и настъпах младоженеца.... yahoo от там имаше чаша шампанско и сладки за почерпка на гостите.Започнаха поздравленията,след тях имаше фото за всички от гостите който искаха да се снимат с нас.
Дойде и момента в който трябва да влизаме в ресторанта имаше,захранване от свекървата,подаване на огъня от майка ми при което и двете се разплакахме,закичване от баща ми със здравец,пиене на червено вино,разчупването на пиатата (аз отчупих по долямото пърче),Кума се притесни доста на речта но се справихме с аплодисменти и викове за него че е най-добрия.
Първият брачен танц не може да се опише с думи невероятно е това усещане аз и моя любим сами такцуваме всички ни гледат аплодират ни  twohearts.
Започнахме с кумото хоро,продължихме с поздрав за родителите,много танци хора,всички играеха забавляваха се...дойде момента на пилето и тортата кума откупи пилето с шест лева кумата малко се по-измъчи но няма как,имаше игри с нас младоженците,после бяхме поръчали изненада за кума 4 булки който му танцуваха...Като приключиха с програмата за него драпнаха мен и младоженеца и още хора от масите да въртим на дансинга,и какво стана настъпах си роклята и булката падна на дансинга още ми е синьо коляното  funnytooth funnytooth funnytooth но младоженеца на бързо ме вдигна,но фотографа беше по бърз от него и ме щракна....Продължихме до 2 ч всички млади отидоха на диско но ние не бяхме в състояние.....
И така приключи най-прекрасния ден за нас...
След няколко дена на 08.09 заминахме на сватбена седмица в Девин в хотел Персенк това ни беше подарък от кумовете уникално местенце вчера се завърнахме и днес вичко си е по старо му на работа......
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 13, 2010, 19:24:52 »

Честито,

Пожелавам ви да съхраните обичта си за много години,  да сте щастливи и винаги един до друг smile

Много сте красиви smile
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 14, 2010, 12:24:06 »

много весела сватба smile браво   Bravo разгледах снимките във фейсбук, много са забавни  good
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 14, 2010, 12:35:00 »

Благодаря ви много  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines