Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 02:56:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на maria_hs - 18.10.2008 г.  (Прочетена 10993 пъти)
 
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 31, 2008, 15:48:09 »

Благодаря за пожеланията! smile Сватбата мина прекрасно, не съм си и представяла, че може да има толкова приятно усещане. Общо взето два дни преди сватбата всичко беше готово и имах време да се поуспокоя. Вечерта преди събитието спах много добре, направо като къпана. Сутринта като станах нямаше грам притеснение в мен. Честно да ви призная не съм очаквала такова спокойствие от моя страна. crazy Времето беше мрачно, но не му обърнах много внимание, исках младоженеца да идва вече  yahoo. Прическа, грим всичко мина както трябва. Към 12.30ч. започнаха да пристигат гости, основно по-възрастни роднини. Младоженеца трябваше да дойде в 13.30ч., но звъни на брат ми в 12.55ч. и му казва, че след 5 мин. пристигат. Аз изпаднах в луда паника, че няма кой да ме пази на вратата. crazy Добре, че малко се забавиха, та брат ми успя да събере подкрепление. Естествено изкъртиха вратата като влизаха да ме вземат. Миличкият ми мъж не успя да укроти приятелите си и успя да сложи само 4 лв. в обувката smile Но после като тръгна да ми я обува му казах, че ми е голяма и всъщност имаше възможност да даде още парички. Около 1.5ч. бяхме в нас и беше много забавно. Имаше хора навсякъде, аз само обикалях и усещах как след мен вървят папараци.  yahoo После баща ми тръгна да ме извежда, ние сме на 9 етаж и надолу пеша, музиката пред нас и когато вече трябваше да слезем по последните стъпала направо ми се подкосиха краката. Не си го спомням много този момент, но едвам слизах по стъпалата. Два дни преди това бях обещала на кума, че няма да плача  cray, когато ме извежда баща ми и успях да си удържа на обещанието. Предупредиха ме, че ако аз се разплача ще ревнат всички  smile Пред блока направихме едно голяма хоро и най-милият ми момент беше, когато дядо ми, който е на 85 години и ходи с патерица, поведе хорото с вдигната нагоре патерица. Не мога да ви опиша колко силен беше този момент за мен. Радвам се, че времето се задържа хубаво, пред ритуалната за грейна едно слънце, въобще беше вълшебно. Довечера като се прибера ще пробвам да кача малко снимки и ще продължа разказчето, ако ви е интересно.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 31, 2008, 15:56:56 »

като чета разказати и това за дядо ти и направо  cray много силен момент наистина.
с нетърпение ще чакаме продължението и снимки
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 31, 2008, 16:12:06 »

Да, и аз така се разчувствах. cray Но общо взето май по план са вървяли нещата. Браво на вас, че отрано сте били готови и не е имало напрежение.
Ще чакаме още и снимки.  girl_wink
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 31, 2008, 18:48:15 »

Качих няколко снимки, защото още нямам много. Като взема другата седмица от фотографката ще ги кача. Иначе наистина организацията беше перфектна, всички задачи бяха разпределени предварително и нямаше за какво да се притесняваме. Утре ще продължа с разказчето.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 31, 2008, 18:55:04 »

Мария, прекрасна булка си  give_rose Много ми хареса роклята и булото ти (винаги съм мислела, че по-дългите була стоят великолепно). Букета ти също е разкошен, а за тортата нямам думи  Bravo
Бъдете винаги все така усмихнати и щастливи smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 31, 2008, 19:11:53 »

Поздравления и от мен за прекрасната булка!
Пожелавам ви много сбъднати мечти, и винаги да се гледате така влюбено! smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 03, 2008, 11:45:18 »

maria_hs  страхотна булка си била  Bravo
Ама няма да ни минеш само с толкова разказче - искаме ощееее.... blum
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 03, 2008, 13:54:11 »

Много сте сладки! Bravo

Пожелавам ви много щастие заедно! heart heart heart
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 03, 2008, 13:59:37 »

И така, пред ритуалната зала пристигнахме половин час по-рано и имахме време да се снимаме с кумовете. Ще се опитам малко по-късно да пусна от тези снимки, че сега ми е много зле Интернета. Най-интересно беше като ме питаха дали съм съгласна да се омъжа, аз очаквам да му кажат трите имена. На мъжа ми бащиното и фамилното име са еднакви и аз чакам да каже пак Манчев и стоя и мълча. Той се обръща към мен и ме гледа и аз тогава осъзнах, че тя казва само двете имена.  blush После доста ме бъзикаха, че съм се колебала  smile Иначе всичко мина наред, даже много внимателно слушах жената какво ни говори и си спомням как силно си стискахме ръцете, когато казваше за семейното огнище и т.н. Много е приятно и емоцията е невероятна. Тогава наистина осъзнаваш какво става и какво вършиш наистина  yahoo
После снимки в градинката пред ритуалната, времето беше чудесно. И от там към църквата. От малка си мечтая, че ще се омъжа в "Св. Неделя" и наистина беше божествено. Свещеника беше много мил и приятен човек. Обяснява ни всичко, което прави. После пак снимки и от там с кумовете на кафенце.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #24 -: ноември 03, 2008, 14:08:19 »

Честита сватба! Бъдете много щастливи и винаги влюбени!
Много сте сладки!
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 03, 2008, 14:19:50 »

В ресторанта гостите се бяха настанили доста бързо, благодарение на сръчните ми приятелки, които ги разпределяха по масите. Когато влизахме шаферката ни вървеше пред нас и хвърляше листенца от розички, но беше толкова артистична, че развесели всички, включително и ние двамата се смеехме. В началото да си призная честно DJ ме изнерви, защото говореше прекалено много, въпреки че го бях предупредила. Захранването стана много дълго като ритуал. Аз вече бях побесняла и само казвах на милото, че ще го убия ако ми развали сватбата.  beating Честно казано след 3-4 песен вече не му обръщах внимание. Гостите после казаха, че им е бил забавен, но може би аз не си го представях така и бях малко разочарована в началото. Иначе музика пускаше много хубава. Ние не му бяхме давали списък с песни, казахме му той да усети гостите какво искат. С това се справи доста добре.
А да ви кажа, при ритането двете цветчета паднаха едно до друго. В първия момент си помислих, че някой си прави бъзик с нас, защото и в рода на двамата има близнаци. Ние между нас се майтапим, че ще си имаме близнаци и сега цветчетата ... В първия момент всички гледат към тях и в един момент майка ми вдига ръце и вика: "БЛИЗНАЦИ"  yahoo Беше много забавно, аз даже ходих да проверя дали наистина се са завързани едно за друго. smile
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 03, 2008, 14:57:41 »

Хехе, ами... щом и менчето така казва - близнаци, това е! girl_wink

Мене ДЖ-я много подробно ме инструктира как да ритам менчето, с пета се ритало. Наистина така доста добре се обърна и падна бяло цвете, което той тържествено обяви за момиче, но всъщност бялото е за момче!  Wink
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 03, 2008, 15:59:50 »

 Offtopic на нас ни казаха, че червеното е за момче защото символизира мъжеството силата и т.н.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 03, 2008, 16:14:03 »

много хубава булка си била:) чакаме с нетърпение още снимки.
и разказа ти е страхотен Bravo
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 03, 2008, 19:18:47 »

Хех, близнаци значи, страхотно! И щом ви е заложено в рода - дано ви е такъв късмета.
Наистина разказваш увлекателно. Ще чакам още подробности и снимки...
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines