Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 23:32:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2020  (Прочетена 67144 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: ноември 19, 2020, 16:10:41 »

Поздравления, Бубе!  Напред и нагоре!

Ние като по принцип не се събираме с никой по празниците, сега  никой не ни очаква и няма да ни се сърди.

Зет ми бил болен нещо, имал температура. Това от два дни, уж вчера бил по-добре. Това свекърва ми го разказва на мм. И казва: "Ще видим дали ще си прави тест. И в офиса му и на планината дето е бил през уикенда има ковидясали." ММ цяла вечер се смя на глагола ковидясвам lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: ноември 19, 2020, 16:33:37 »

Бубе, браво.Само така!

Ковидясал, да се гътнеш!

И ние като Пандето сме малко а оциални та никой няма да ни се сърди въобще smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #332 -: ноември 19, 2020, 17:59:50 »

Панде, девер ти или зет ти? Ковидясъл и тук се използва, дори и в лекарските среди.
При Родния двама души вече се върнаха, леко го изкараха. Ама и млади, здрави и прави са. И двамата са смъкнали бая килограми, въпреки доброто хапване и стоене вкъщи под карантина.
Бубе, браво, имаш право да се гордееш със себе си good Само да си посмяла да зарежеш науката, заради фотографията beating. Сега ти е времето да се развиваш good
Ограничаването на контактите го разбирам като дълг в момента, особено ако се касае за събирания ей така, от скука. Ще стискаме зъби още няколко месеца, поне да се изпразнят болниците. Животът е пред нас, ще има кога да наваксваме. heart
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: ноември 19, 2020, 18:32:12 »

Бубе, честито!  give_rose

Аз съм от асоциалните животни, та и на мен няма кой да ми се сърди - така или иначе не напирам за никакви семейни и несемейни събирания.  girl_wink 8 месеца вече си работя от вкъщи и си ми е съвсем добре - като изключим търчането по задачи покрай апартамента.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #334 -: ноември 19, 2020, 18:51:30 »

Аз все пак се надявам да се съберем със свекърите живот и здраве и да си уважим традицията, че за Великден не го направихме.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: ноември 20, 2020, 09:55:51 »

Добър ви ден, как сте?Аз от сутринта ровя по сайтове и търся подаръци.Почти натамъних едното семейство т.е. свекърва ми и девер ми.Моника и близначките и те са почти готови, ох искам да се гръмна.

Ние със свекърва ми и нашите се виждаме, няма как.Покрай баба нашите идваха постоянно в къщи и сега продължават да идват, а свекърва ми тия дни взима каката от градина, че с тия двете на мен ми е трудно, а моя мъж все е работен до много късно.Аз много съм набрала на фирмата в която работи, нещо използват пандемията като оправдание за ниски заплати, а реално те имат изключително много работа в момента и най-вече имат постоянни приходи, които дори са се качили, но за сега нямаме избор.

Айде отивам да допазарувам и да направя списъка да видя за кого какво взех и от кого  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #336 -: ноември 20, 2020, 12:16:28 »

Аз все пак се надявам да се съберем със свекърите живот и здраве и да си уважим традицията, че за Великден не го направихме.
То се оказва, че тогава е било много по- безопасно pleasantry
С всеки изминал ден става все по- кофти и се върти все по- нагъсто, та не зная вече. Щях да се подстригвам през септември, отложих заради скока заразени тук /само 30/, уж да спадне, ама то пък взе, че стана 300.  sad
Ще се наложи сама да се стрижа или да ходя с вързана коса crazy
На Родния работата излезе една от "розите" на възрастта - омартроза. Голям рев изрева от болка, ама то си е нормално за мъже. Дано не се е заразил сега някъде от лекари и лаборанти. Казва, че било абсолютно пусто в рентгеновата лаборатория, ама той ходи към 18:30ч.
Чакам си доставката от Кауфланд от "моето момче". Заявила съм 3 музикални кутии с бисквити, а уж нямаше да купувам подаръци. Тези са за съседските деца, ще ги оставям пред вратите и ще бягам Wink. На адрес до тях ще поръчам и поредицата книги "101 отбивки" за брат ми, че те сега ходят из България, на кратки маршрути без преспиване и май съм готова.
Хубав ден на всички, да сме здрави и спокойни, доколкото може Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: ноември 20, 2020, 12:36:36 »

А Свекърва добра идея даде с тия 101 отбивки, бях я забравила.Аз от сутринта съм със списъка, поне със сестра ми попълнихме празните места smile Остават ми още няколко книги, но първо ще говоря с каката какво точно иска и после ще ги изпълнявам.Гледам днес Хермес имат някакво намаление ще видя и другите издателства как ще са.

Ние тази година за нашите решихме по една хубава памучна пижама и по едни дебели коледни чорапи.Мисля, че ще си използват подаръка.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #338 -: ноември 20, 2020, 12:56:22 »

Аз сутринта направих един хоум офис, ама дойдох и до работа за малко.
Ръшнах сума си онлайн магазини! Почти съм готова с подаръците. Сутринта се олях с кафе. Дано поне да е на пари! Ако не е, на скандал ще е - кафето беше един пръст забравено от мъжо в колата.
Другата седмица ще приключвам с покупките, ще опаковам и ще гледам навреме да пращам, за да не се бутам в навалицата по офисите на куриерите. Сигурно сега е най-безопасно с бг пощи да се праща, че сме го забравили като метод funnytooth

Щях да кажа, че ковидясъл и вирусясъл много се ползват, ама Свекърва ме изпревари Wink
Един съсед от квартала беше много зле. Вече се оправи, но сам си признава, че две седмици е карал на прахчета и Парацетамол. Потърсил адекватна помощ вече в краен стадий. Друга съседка е в момента с положителна проба. От първия момент е на АБ и за седмица вече е по терасата на припек.

Маги, Озон, Хеликон, Емаг и издателство ПАН и Кръгозор имат намаления на книги. Досега ги оглеждах кое ми е най-добре откъм отстъпка и доставка.
Едва ли ще се събираме много-много по празниците. По-скоро в движение ще се виждаме. Децата се вълнуват и придават някакъв смисъл. Иначе много хубави думи на Свекърва - има кога да си живеем хубавите емоции.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: ноември 20, 2020, 14:31:06 »

Свекърва,девер ми, объркала съм се. Сигурно, защото вече зет имаше рожден ден и мислех, че трябва да го поздравя. Вече нищо му нямало.

Ние вкъщи обмисляме само подаръка на детето. Гледам да контролирам нещата, че да не стане подарък за детето на свекървата.

Нещо ми е замотана главата днес. Добре щеше да ми дойде един следобеден сън.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: ноември 20, 2020, 15:07:13 »

И аз бих дремнала но после от 4 до 6 сутринта ще броя овце, та ще пропусна сега съня.
Днес доприключвам с подаръците, вчера от амазон дойдоха и предпоследните пратки.
Верно сме били много прости- що не отидох на боядисване септември началото, да ме пита човек  diablo
Има много хора които и на танци все още ходят, но мен ми идва в повече това цъкане по танци и маникюр в момента, в сми- необмислено ми е като риск за мен лично.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #341 -: ноември 20, 2020, 15:17:26 »

Привет!

 Ние поръчахме миялнята, която искахме с добро намаление. Аз се чудя на Озон дали да купим един пъзел за племенницата или да пропусна, че нещо мн покупки станаха. Искам и на Ж. някакво средство за оцветяване с удобен захват и размер, но май нямат. Добре че си поръчах палтото, до снощи го имаше, днес изобщо няма такъв артикул, а цената до последно беше същата, на която го взех.

 Ние като цяло никъде не ходим и никого не виждаме и много се чудих, защото искаме да идем до нашите. 2 седмици го умувах, но няма да станат по-леки цифрите. Те никого не виждат и ние също и реших, че можем да идем. Имаме подарък да подаряваме на майка, а татко беше да дозазими къщата на село и не е виждал Ж. вече 3 месеца, та утре ще пътуваме. Миналата година по това време сме били в Старосел. Снощи на по чаша вино ММ си мечтаеше за Италия. На мен и до Горно нанадолнище ми се ходи, но да го няма тоя страх... NO

 Днес и площадките бяха празни, та пуснах Ж. малко да поиграе. Тя пък я тресе нещо пубертета и ми пили нервите, а може и така да са си изпилени, та грешката да е в моя телевизор.

Али, БГ пощи с тия доставки от Aliexpress също често ги посещават.Нашият клон последно си бяха направили параван от скоч та... и там е да не припарваш. Пенсионерите и те обичат физически да си получават пенсиите плюс бацили на килограм...Аз поръчвам до еконтомат/ спидомат, когато има тази опция.И двете са ми под носа и избягвам физически контакт. Така и изпращам вече. good

 Ж. беше на фризьор и хем максимално й скъсиха бритона, пак е израснал... Май тоя път на дядо й ножицата ще играе. Поне вече му е зададено кое е бритона, че преди по негов вкус половината коса беше бритон...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: ноември 20, 2020, 15:32:17 »

Озон последния път силно ме разочароваха а бях редовен клиент.
Аз ножица фризьорска имам, ма се чудя да му махам ли къдриците или да му ги оставя като естествена шапка че сега нали влачи и някво подсмърчане. girl_impossible
Много силно ме изкушава фешъндейс lol, ама ще си ги гледкам само, стига толкова.
На нашите четири дни не съм им намирала задачи и вече са изтрещели и са се скарали. Толко па да нямат въображение какво да правят- нямам думи.
Дойде ми четката за почистване на лице с различни накрайници, та мисля да я пробвам на половинката и по братски отсега да си разделим главите й, поне са 4 броя и ще е честно lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #343 -: ноември 20, 2020, 16:13:25 »

Какво е еконтомат и спидомат?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: ноември 20, 2020, 16:25:50 »

Адиктед, тук много препоръчват такива. Бамбук все още не може да държи молив има такива. Мен ме дразнят, ама може би са полезни.


https://www.amazon.de/Pelikan-803328-Wachsmalm%C3%83%C2%A4use-St%C3%83%C2%BCck-Sortiert/dp/B01N9UQ1CI/ref=asc_df_B01N9UQ1CI/?tag=googshopde-21&linkCode=df0&hvadid=308750533861&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=1296282377820918896&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1000768&hvtargid=pla-628647915557&psc=1&th=1&psc=1&tag=&ref=&adgrpid=59609800057&hvpone=&hvptwo=&hvadid=308750533861&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=1296282377820918896&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1000768&hvtargid=pla-628647915557

Иначе той сега си играе с един дървен пъзел, който всъщност е печати. От Лидл е. От Свекърва знам, че тези дръжки са за захвата с три пръста.

Еконтмат и спидомат са шкафчета за доставки. До над имаме на Амазон и до тях е безплатна доставка.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines