Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 17:59:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Чантата - 2 "  (Прочетена 188832 пъти)
 
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #420 -: април 15, 2014, 18:40:03 »

Да се запиша и в тази тема smile
Аз много се чудя има ли смисъл да съм с чанта и някак си не мога да си представя, че ще държа и букет и чанта и ще се чувствам удобно...въпреки това, когато купувахме обувките си купих и много красива и изчистена чанта към тях, която с удоволствие бих носила...имам време да реша, за да не се окаже, че ще я взема и ще я връча на някой  biggrin
blackisback ако искаш напомни ми и ще ти пратя инфо за моята, супер изчистена и стилна без нищо излишно smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 15, 2014, 19:09:09 »

Деси, а мъжа ти кой ще го държи biggrin С едната ръка букет, с другата чанта...не си Шива biggrin Ще чакам инфо, разбира се smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #422 -: април 16, 2014, 12:42:53 »

blackisback а свещите в църквата, халките, чашите, кой ще държи biggrin biggrin дааам, така звучи смешно... biggrin  просто не се изразих правилно...ясно е, че няма да държа всичко едновременно biggrin
След празниците ще снимам чантата и обувките и ще ти ги пратя във ФБ
Активен
Andgy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #423 -: май 05, 2014, 18:04:22 »

Аз също мисля, че чантата за сватбения ден изобщо не е излишна...найстина допълва и завършва визията, и освен това ще е необходима за дребни и важни вещи...моята чантичка я поръчах от и- бей и вече е в мен... Мисля че ще бъде страхотен и полезен аксесоар lol)


* image.jpg (66.91 KB, 540x960 - видяно 500 пъти.)
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 05, 2014, 21:07:41 »

Andgy, чантичката ти е много нежна и хубава.  give_rose
Аз също смятам, че чантата не е излишна и ще имам такава.
Някак си все едно, че тоалета ми не е завършен без нея.  Wink
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: май 07, 2014, 08:45:40 »

Момичета, трябва ми съвет smile сватбата ни ще бъде в бяло и червено, взех си червени обувки и сега се чудя дали да си взема бяла или червена чантичка. Според вас добре ли ще изглежда с червена или ще е прекалено натрапчиво. Роклята ми е дантелена, тип русалка, отпред е затворена с високо деколте, а гърбът ѝ е гол, а пък обувките ми са тези
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: май 07, 2014, 08:52:37 »

 Аз съм с две ръце ЗА цветната чанта, цветните обувки и бижута и въобще за силните акценти!  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #427 -: май 07, 2014, 09:51:14 »

аз бих те съветвала с бяла чанта. ако много държиш да имаш чанта  girl_wink Предполагам и букета ще е червен от червени рози, и червена чанта в ръцете ще дойде малко в повече . Бижутата също бих те съветвала да не са червени. Букета и обувките ще са страхотен акцент, повече акценти ако сложиш в червено ще дойде в повече, според мен Wink. Но нищо не пречи да се пробваш и да имаш няколко варианти за самия ден  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: май 07, 2014, 10:06:32 »

И аз съм за бяла чанта smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #429 -: май 07, 2014, 10:27:47 »

И аз подкрепям мнението на mariola85  good
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 07, 2014, 13:57:03 »

Благодаря, момичета  smile Мариола, букетът ще бъде червен-да, и за това се чудех точно каква да е чантата. А относно бижутата мисля да сложа само обици, защото роклята отпред е затворена и не позволява да се сложи никакво колие.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: май 07, 2014, 19:34:33 »

Аз предлагам тази чанта вместо букет, с двете ми идва повече
Активен
Andgy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #432 -: май 07, 2014, 23:09:19 »

Vikito, благодаря smile
Jully_777, сякаш описваш моята рокля...същата е lol аз също исках червени сандали, но за жалост не успях да си харесам удобни такива ... Обувките ти са страхотни smile ако букетът ти ще бъде червен, също като другите момичета, смятам че чантичката е хубаво да бъде бяла..за да не бъде прекалено натрапчиво...
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #433 -: май 08, 2014, 01:45:30 »

Момичета, трябва ми съвет smile сватбата ни ще бъде в бяло и червено, взех си червени обувки и сега се чудя дали да си взема бяла или червена чантичка. Според вас добре ли ще изглежда с червена или ще е прекалено натрапчиво. Роклята ми е дантелена, тип русалка, отпред е затворена с високо деколте, а гърбът ѝ е гол, а пък обувките ми са тези

Аз бих избрала бяла чанта, но на нея бих сложила червена панделка или розичка, или брошка. Нещо червено да има поне, за да се връзва с обувките. Иначе роклята ти звучи много красиво, аз обожавам дантели.  smile good
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 08, 2014, 20:31:02 »

Jully_777, аз също смятам, че бяла чанта е по-добрия избор, след като букетът ще е червен.
Може би нещо малко и дантелено  smile


Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines