Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 17:58:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 15  (Прочетена 153437 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 05, 2012, 19:02:39 »

Здравейте! Аз отдавна не съм се включвала, но ми възникна едно питане : от къде купувате пантофки/ гуменки за децата?

Светле, обивки и чехли купувам на Цецко от Deichmann, има ги в Кауфланд и в Мола smile
« Последна редакция: март 05, 2012, 19:06:13 от Боги » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 06, 2012, 10:41:20 »

Момичета, освен буйките на Колев и Колев, какви други марки можете да пропъчате, които ги продават в Бг. Четох за някакви Капчица, ако не греша името. А от Англия доставяли някакви Кларкс, обаче не ми се иска без да е пробвал да му купувам обувки. Не помня къде ги четох тези неща, ако е било тук и е коментирано скоро, а аз съм забравила извинявам се за питането.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 06, 2012, 11:19:56 »

Боги, благодаря! И аз често там търся за детето обувки, но тези пантофки явно в п о- мали магазинчета ги има, но не съм ги открила...
Капризче, има едни много добри - Елефант и пак в Deichmann съм ги намирала smile Иначе и на Беко има пак същите проходилки с ципчето отдолу.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: март 06, 2012, 15:07:44 »

Капризче, аз ползвах обувки на Капчица и съм много доволна. Държаха стабилно крачето на Титунката и в същото време бяха доста меки и се нагодиха доста бързо по крачето му. Трябва да ти кажа, че въобще не са мръднали.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #409 -: март 09, 2012, 15:36:58 »

svetla_ety , след като сте доволни от Бефадо защо пак не вземете на тази фирма? Ние за сега само обувчици слагаме, защото на мен ми казаха, че не е добре да се прохожда в меки и нестабилни (и аз прецених да се доверя на този съвет). Купувала съм на Капчица, на Чико и Кларкс и не сме имали никакви оплаквания. В самото начало бях купила буйки за прохождане на КК, но според ортопеда който посетих и те не са достатъчно стабилни...
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 10, 2012, 21:48:38 »

Купихме си Chipolino Swift Pink.Много благодаря за отзивите,които Бебчето на Мечо даде,количката е страхотна.Удобна за управление,лека и компактна.Има голям багажник и поставки за майката и детето.Препоръчвам я отвсякъде. good  danceg
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 11, 2012, 00:09:59 »

carlyangel, честита!  Bravo Много е сладурска! Да си я ползвате със здраве!
Момичета, забелязвам, че много от вас си купуват втора, че и трета количка. Защо се получава така? В смисъл, ако си е здрава старата количка, все пак нужно ли е да се купи нова? Омалява ли, какво? Идеята ми е, че аз съм с намерението да си изкараме с нашата до края.  scratch one-s head Тя нали е комбинирана - кош за новородено за начало и после другата. Пише и че е до 3 годинки. Реалистично ли е намерението ми или?...
Иначе ние нашата си я платихме миналата неделя. В последния магазин, в който не й бяха вдигнали цената със 100лв. (иначе навсякъде я бяха вдигнали)! Късмет! Обаче нямаше от нашия цвят, та сега я чакаме да ни я доставят около 19ти. Ще умра от нетърпение до тогава!!!!!  Eeager Последно си остана Cam Comby family 2012, кремава.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: март 11, 2012, 01:11:31 »

Не, не е нереалистично намерението ти good Особено ако количката ти си е здрава, маневрена и не тежка. Повечето мами решават да вземат лятна, по мои наблюдения, заради това, че е доста по-лека от другата, макар и с летен кош.

Някой да може да даде отзиви за ето тази Макларън?

http://kasida.bg/maclaren-lqtna-kolichka-volo-turquoise-46-3988.html

Изумена съм от теглото й просто shok

Както и за тази Косато:

http://kasida.bg/cosatto-lqtna-detska-kolichka-hula-suki-46-9346.html

Или тази Инглезина:

http://kasida.bg/inglesina-lqtna-kolichka-swift-mandarino-2011-46-12021.html

И ако можете да ми препоръчате други леки колички, тоест под 7 кг give_rose

Ние също най-вероятно ще вземем лятна и сега оглеждам - има време до лятото, като гледам какво е навън времето blum
« Последна редакция: март 11, 2012, 01:31:16 от sunray » Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 11, 2012, 09:02:17 »

Ли4но ние си купихме 2-ра коли4ка за6тото 4есто пътуваме.
А колкото и голяма кола и да имате трудно се събира коли4ка, 20 кг. куфар и какво ли о6те не.
Купихме я за 1 ден, не съм се 4удила много, направиха ни оферта в магазина от 84,99 € на 49,99 €
http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=4175711
Sunray, Maclaren, е най-4есто сре6таната тук, не ти завиждам за избора, които трябва да нарави6.
И 3-те коли4ки са хубави. За мен ли4но ми бе6е малко скъпа коли4ка (около 140 евро), представях си как я хвърлят в самолета и ми се изправиха косите.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 11, 2012, 09:07:15 »

Мони,взехме си лятна,защото ще пътуваме често това лято-майка ми живее в Х-во и ще й ходим на гости.Плюс това е по-лека и компактна,а и да си призная-цветът ми хареса много. blush
Можехме да изкараме само с първата до края,така че е напълно в реда на нещата това,което планираш. girl_wink
Отзиви за показаните летни колички не мога да дам.Теглото наистина е малко,дали ще издържи на нашите улици?От друга страна Maclaren си е сериозна фирма и предполагам ще ви издадат гаранция,така че..  Wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 11, 2012, 10:01:20 »

mgoranova, труден избор, да. Не че съм хукнала сега да купувам, но ги позагледах тези. После четох още обаче и се оказа, че Макларън-а няма положения на гръбчето, например. Видях хубави отзиви и за Джордани Чинкуе. Нашата комбинирана количка е Джордани и съм пре пре доволна, та затова се загледах и по лятната им. Но пък за нея четох, че била много тясна...Абе, ще мислим, ама си събирам отзиви аз! girl_wink На място е най-добре да се види, но ми се иска поне да сведа избора да 2-3 модела.
За Макларън-а - лека е, но това по-скоро не е определящо здравината й, а самата конструкция, материала и фиксирането на частите, според мен. Отделно, тук нямаме разбити улици, където сме ние. Като цяло маршрутите ми със сегашната количка са добри и без разбити тротоари и дупки, та в общи линии това не би ми било проблем.
Още две ми направиха добро впечатление на първо четене, при това са и с цяла дръжка good - Bebe Confort Allegro и Baby Design Mini  crazy
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 11, 2012, 14:33:15 »

Аз също съм на вълна колички и много се затруднявам с избора. Мои приятелки ме съветват понеже ще си имаме лятно бебче, живот и здраве, да купя лятна количка, която има възможност за легнало положение и да избегна кошче, защото в повечето случаи първото кошче отеснявало след 6 месеца и всъщност в моя случай ще е неизползваемо доколкото разбирам. Същото нещо чета и в много отзиви из сайтове. Примерно страхотна количката, но пишат след 6 месеца кошчето стана незпозлваемо, отесня и трябваше да купуваме друга. От друга страна живея в страна, в която лятото не е кой знае колко горещо, така че чудя се и се мая на какво да се спра. Това, на което държа да е лека, да се сгъва лесно, маневрена, задължително да се регулира височината на дръжката, да има напълно легнало положение за бебчето и да мога да го виждам срещу мен. Горе долу мисля, че това са главните критерии. Ако изпускам нещо важно, моля ме допълнете.  blush
И аз чета първо отзиви по сайтовете, то е ясно, че перфектна количка няма и все за някой нещо не е както трябва, но поне като цяло придобивам представа.
Засега съм се спряла на следните варианти, които са комбинирани с кошче:
http://www.mothercare.com/Hauck-Malibu-Pushchair-Travel-System/dp/B007EDM70M?ie=UTF8&ref=sr_1_1&nodeId=598238031&sr=1-1&qid=1331466612&pf_rd_r=02Y1SCYAZH1MMV6K94DY&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=598238031&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_54+542_10751_-1_14601_150804_10001_14601
А тази е само лятна с легнало положение: http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_54+363_10751_-1_14601_149849_10001_14601
И колкото повече се чудя, толкова повече не знам дали да е комбинирана или лятна количка с легнало положение.  girl_impossible
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 11, 2012, 17:35:47 »

Не купувайте тази http://kasida.bg/neonato-bebeshka-kolichka-piuma-pink-492-15639.html  NO NO
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 11, 2012, 19:27:40 »

Princess_of_the_Dawn,
аз съм с бебе, родено на 28 юли, което сега на 7.5 месеца е 8.860кг - имам си бухтичка! Все още му става коша за новородено. Лично аз съм много доволна от избора да имам 2 коша и не съжалявам. В момента използвам и двата, според ситуацията.
От количките, които ти си показала, най-устойчива ми се струва последната - Baby Weavers.
« Последна редакция: март 11, 2012, 19:34:51 от Anichka » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: март 11, 2012, 19:56:33 »

Благодаря за отговорите, момичета!  give_rose Значи да се надяваме ще минем и без друга количка, защото ние не пътуваме често.  smile
Аз на коша за новородено държа много. Притеснявах се, че точно в началото на зимата ще станем на 6 месеца и тогава трябва да минем на другия кош, но този на нашата количка е доста широк и се надявам силно и стискам палци да изкараме и още малко време отгоре с него. Както при Аничка.  smile
Днес си взехме и кошарката!  yahoo Поставката за повиване обаче ми се струва много дълбока и малко по-мека от това, което исках. Та мислите ли, че ще имам нужда от онези твърдите подложки за повиване, която да сложа вътре? Защото просто не знам дали ще намеря подходящ размер. Все са големи.  scratch one-s head Или може и да мина само като сложа от онези платените подложки (тук съм чела, че му викате пикливка, аз го знам от майка ми като подлоган  blush ).
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines