Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 12:39:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 242391 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 04, 2015, 15:57:05 »

Мале, мале, Еми и корем. Ще падна просто.

За снинки Мариола го е написала: "Снимки и расказ в темичката на Калата обещавам до края на седмицата"


Мариолка, аз го правих сладкиша, но понеже той трябваше да наглежда печката и искаше да знае дали добре го е опекъл (не че не дегустирахме по-грозничките у нас lol )


Фани, те нали всичките ви имена значат нещо, Алпер какво значи?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 04, 2015, 16:42:03 »

Еми, да ти имам корема, егати lol

Нейно Кралско Величество принцесата на Кеймбридж Шарлот Елизабет Даяна... Да няма сърдити сигурно, ама ми иде да й напиша името с няколко запетаи... Може би и Грозданка не е до там зле хаха, ако не друго то поне кратко, точно и ясно smile  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 04, 2015, 16:47:45 »

И аз сега видях името на принцесата и мисля, че е много хубаво. Да си го носи със здраве.
Е, тя си се казва Шарлот, другите са, защото такъв им е формата. Те и мойте тук на работа имат по две, ама за второто не ги питат. А майка им има четири, ама даже не сме сигурни как точно е четвъртото.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 04, 2015, 16:50:06 »

ХААХАХ Тони, това ли е истинското име? Аз преди малко някъде гледах, че няма да е Даяна.
Еми, какъв корем, какви 5лв? Ти ако се чувстваш добре какво ти пука. Аз имам огромно шкембе, ама кво да направя, без храна не мога  pardon
Снимки, Мариолка когато иска ще качи, но наистина изглежда страхотно, изобщо не си личи, че скоро е родила, даже безсънните нощи не й личат!
Оф и днеска нещо ми е криво, мрън мрън.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #94 -: май 04, 2015, 16:54:09 »

Еми имаш корем ама назад ти расте blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 04, 2015, 16:57:10 »

Да, това й е истинското. То и Джордж е с три, но му използват първото, та и нея сигурно Шарлот ще я наричат. На Чарлз като първо са го сложили да се радва, това ще му остане утеха  Girl_hide като не може крал да стане. А Даяна нямаше как да не я вкарат щото народа много го искаше името. Пък и щяха да тръгнат отново спекулациите, че видиш ли Нейно Величество Кралица Елизабет не разрешила. А пък бъдещия престолонаследник ще изглежда страхливец.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 04, 2015, 16:58:47 »

Малко не ме кефи Шарлот, Алис повече ми харесваше /все пак гущера ми се казва така  blum/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 04, 2015, 17:22:06 »

Шарлот е готино име, аз обичам извращения с по 4 имена на глава от семейството, да му мислят някой ден  роднините ми, като се окаже че ни едно от 4 те имена е техно  funnytooth funnytooth funnytooth

Хора, ебавайте ме както обикновено, ама за човек с моя размер на дребосък , шкембе имам от месец. beating blum
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #98 -: май 04, 2015, 20:51:12 »

Рататуйче дай рецепта за тая ягодова торта че ми разпали любопитството...

Еми- за кореми ли ще си говорим? Честно? Хахаха

Принцеса Шарлот ли е,  Даяна ли е,  Грозданка ли е не знам, ама мечи си я е харесал за снаха хахаха funnytooth funnytooth funnytooth щях да падна днеска като ми каза..

А аз вече наистина искам пъпеша да излиза, че мнооооого ми тежи... sad
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #99 -: май 04, 2015, 22:11:18 »

Не ме кефи Шарлот.

Миленка супер си  heart heart heart Точно днеска обяснявах на Фабио, че ходя като циганка, защото бременна жена не може да бьде красиво облечена. Няма да му показвам твоята снимка. На мен панталони не ми стават, ходя с клинове и рокля отгоре, точно като циганките. Без клин не мога пьрво защото е студено и второ по други причини  pardon

Рататуй, сравнително добре сьм. Имам си контракции доста. Пия си хапчетата и гледам да лежа.
Не днеска де. Днес поработихме псоледно статистиката с една коелжка у дома. Утре изпита е в 15ч за моята буква (по азбучен ред). Дооправихме последни детайли на досието, което Фабио в момента препрочита за последно и ще почне да слага вьв форма. Утре трябва да го сдам. Тичах и до Париж да си взема оценката, която писхоложката ми дава за представянето ми в стажа. Страшни суперлативи ми е написла и сьм много щастлива, защото това е много гледано в университета (тя ми е приятелка, затова така ме е хвалила).

И това е. Утре стискайте палци, че изпита на кьсмет ще го взимам тоя пьт.


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 05, 2015, 06:03:21 »

Добро утро! Хайде очаква ни слънчев и топъл ден. Както ми се струва, че не тежи тоя корем вчера така стъпах накриво, полетях направо. Добре, че се опрях на лявата ръка и крак. Поне те да се ожулят. Момичето, което беше с мен се стресна, аз не. Поизтупах се и продължихме. И тя милата така се притесни, че каза: Спокойно, никой не те видя  blum като че ми пука. Вчера получихме бележка от градината - собственоръчно написано от всяко дете "албум - 18 лв, почерпка - 3 лв"! На това му се вика образование обвързано с практиката. Беше написано без грешка  Bravo
И аз искам ягодовата рецепта, Рататуй!
Инче, ти си нашата гордост  Bravo Стискам  good за изпита днес!
Хубав ден на всички!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #101 -: май 05, 2015, 06:11:47 »

Фанимира, хубаво, че ти се е разминало без сериозни наранявания...Направо ме разби с възможностите на децата да пишат - еми, най- важното знаят, направо във втори клас да ходят Wink
Ина, стискам палци! Психоложката само си е свършила работата good
Боже, сега чета коментари дали Кейт е родила или бебето е от сурогатна майка. Ще се побъркам от смях, големи изказвания има funnytooth funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 05, 2015, 07:32:46 »

Добро утрооо smile Днес пак ми е слънчево и хубаво на душата, ха да видим ще успеят ли да ми развалят настроението и днес  blum

Инче, стискам много палци, да вземеш изпита. Вярвам, че след толкова положени усилия, ще успееш smile

Фани
, стресна ме с паданетом, а ме разсмя твоята приятелка.. Май не знае, че срама от падането е най-малкия проблем и място за притеснение, когато бременна жена падне sad Радвам се, че си се разминала леко и внимавай повече  pardon

Миленка
, мисля че на твоя Цар, не му отива някаква си принцеска, никумо известна  blum Казвам ти, ще излезе, ама днес го нямам усещането от вчера  nea

Рататуйче,
нареждам се за рецептата  blush

Свеки, да ти кажа тоя път изглеждаше дооооста по-добре веднага след раждането, миналия път си имаше коремче и едва стъпваше.. Но сигурно претръпваш  funnytooth

Много слънчев ден и положителни емоциии  yahoo
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 05, 2015, 07:51:27 »

Ехееееееее , така яко ви изпуснах, че не е истина!
Здравейте , мацки, много ми липсвахте! Друго си е да седне човек пред компютъра и да види познатите профили  yahoo
Тея дни ми е много натоварено. Подхванахме една PR кампания с преподавателите ми и направо вече издъхвам. По цял ден все правим нещо , а вечер се прибирам и започвам да с пиша темите за следващия ден ... направо каталясвам. Освен това ако имам половин-един час свободен гледам да изведа дребчо в това хубаво време да поиграе.
Метнала съм и организацията на сватбата , че ако искам лятото да работя, трябва да наваксам с повечето неща по сватбата. 
И тъй, оплаках се набързо, надявам се да имам повечко време да влизам , че ми е криво така.  LOVING
Хубав ден на всички !
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #104 -: май 05, 2015, 08:14:04 »

Здравейте! Мислех, че няма да смогна да ви чета. Вчера висях на една колосална опашка около час и половина. После, стигайки до заветното гише (работеха само две при 7 имена на служителки), се облегнах и чаках още 15 минути. Писаха на ръка - там компютрите ги ползват само за справки, а работят с едни огромни книги и тетрадки crazy Ще ходя още "само" три пъти tease Да живей родната администрация!
За сметка на това снощи дечурлигата пощръкляха! Долу беше Кербала - тичане, викове, гонене... Надявах се нашата да заспи бързо, ама нееее - пак зъби! biggrin
Обсъждате Кейт! Ми може да е с по-голям размер рокля от предния път LAUGHTER Нека се вкара малко свежа кръв. То не е лесно прабабите и прадядовците ти да са само първи и втори братовчеди. Аз се бях изумила в една книга за Еркюл Поаро, където втори братовчеди се сгодиха. shok Все пак Агата Кристи е писала преди не чак толкова много време.
Днес пак съм си задала задачки-закачки, ама каквото свърша pardon Най-вече имам мерак за боядисване. И без това косата ми е мръсна - тъкмо навреме Wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines