Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 04:19:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на elistoilova - 07.09.2013 г.  (Прочетена 55120 пъти)
 
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 13, 2013, 13:25:21 »

Явно с всички е така, защото и на мен ми е дискомфортно от няколко дни, като изключим че аз цъфнах като майска роза точно сега и за съжаление, следващият цикъл ще бъде за сватбата. Иначе за гащите и аз нямам, така че не се тревожи, какви булки ще сме, ако имаме гащи навреме. Ще ни отритнат от форума  girl_haha girl_haha girl_haha
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #76 -: август 13, 2013, 22:56:55 »

Хей, момичета, а се стегнете, какво кръвно, какви са тези неразположения, мислете си само хубави неща - идва деня, за който сте мечтали, в който ще бъдете най-красиви и най-щастливи и който никога няма да забравите. Подготовката за сватбата наистина идва в повече за всички ни, но пък си заслужава. Горе главите!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 14, 2013, 08:22:28 »

Хей, момичета, а се стегнете, какво кръвно, какви са тези неразположения, мислете си само хубави неща - идва деня, за който сте мечтали, в който ще бъдете най-красиви и най-щастливи и който никога няма да забравите. Подготовката за сватбата наистина идва в повече за всички ни, но пък си заслужава. Горе главите!
Браво, Еви, само така! Имаме нужда от насърчение малко chee
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 14, 2013, 08:35:05 »

Еви, стягам се! Аз в 90% от случаите мисля позитивно, просто понякога тялото ми отказва на 100%.
Днес вече съм наред покрай натоварения работен процес мисля и какви сватбени неща трябва да свърша.

Вчера се чух с цеха, където ще поръчваме тортата и се разбрахме да ѝ пратя няколко модела, за да преценят коя ще могат да направят. Иначе няма да имаме възможност да отидем лично, но тя ме успокои, че това не е проблем. Дори няма да се налага да капарираме нищо, в деня на сватбата ще оставим цялата сума в ресторанта и те ще платят тортата щом пристигне.
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #79 -: август 14, 2013, 23:11:22 »

Ето, виждаш ли, малко по малко нещата се нареждат. Вярвам във вас, ще се справите, не се отпускайте, наслаждавайте се на всяка една минута, че после ще ви липсва цялата тази лудница smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 15, 2013, 08:22:07 »

Еви, аз май от това се плаша, че след 3 седмици всичко ще мине и замине. Хем ми се иска да съм вече булка, хем не искам цялата тази еуфория по подготовката да свършва.

Отчет:
Вчера купих перлен картон и днес ще отида да принтирам етикетчетата за подаръчетата. Ще ми е за втори път, защото миналата седмица след като принтирах установих, че имам правописна грешка, а преди това 100 пъти уж проверявах. Трябва да купя и тънка бяла панделка и се захващам да майсторя.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 15, 2013, 08:29:11 »

Еви, аз май от това се плаша, че след 3 седмици всичко ще мине и замине. Хем ми се иска да съм вече булка, хем не искам цялата тази еуфория по подготовката да свършва.

Ели, аз съм по същия начин, даже мм почна да ми се дразни, че не знам какво искам и не можел да ме разбера  girl_impossible ама как да му го обясниш.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 15, 2013, 08:42:58 »

Аз пък момичета искам вече да идва, че цялата тази подготовка много ме изморява, никой освен мама не ми помага, той моя е много зает постоянно sad Чуствам се много изморена и вече искам малко семейно спокойствие, защото сега нямаме време един за друг, ама изобщо twohearts
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #83 -: август 15, 2013, 09:48:06 »

 още мънчико издържете smile после ще имате цялото време на света и няма да ви тежи подготовката smile. Напълно ви разбирам и аз бях така, имам чувство че всички булки минаваме през няколко стадии, Предложението smile вълнуващо да започнеш с подготовката, после почваш с обикалянето и се паникьосваш smile после има период на мир и си мислиш че имаш време и после отново паника нямам време smile и последните седмици казваш само нека минава вече    Xixixi, така че мислете  само ето къде е на финалата права сте smile
« Последна редакция: август 15, 2013, 09:51:50 от mariola85 » Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 15, 2013, 09:59:59 »

хаха Мариолче, колко хубаво си обяснила фазите  good
Ади споко и това ще мине.
На мен дори и мама не ми помага, защото по нейните думи не можела да се справи достатъчно добре Wink Милото е с морална подкрепа, но непрекъснато ме хвали и окуражава, което мен ме успокоява. Напоследък често чува думите: "ако искаш салата за ракийката трябва да си я направиш сам, аз сега трябва да режа пеперуди (например)".
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 15, 2013, 10:22:10 »

Хаха, Мариолче, ама наистина са така фазите girl_haha Аз май съм на последната "Айде да мине вече"  girl_wink

Ели, ама правилно му казваш. Моят даже стига до там да пита "Какво ще вечеряме?" и да чува фразата "Ами каквото сготвиш, имам да лепя тейбълки (примерно)"  girl_haha Ама така е, много неща има да се вършат pardon
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 15, 2013, 11:56:25 »

Аз даже мисля вече да го слагам моя мил на диета  funnytooth

Отчет:
Сега звъннах на фризьора и се разбрахме за пробна на 03.09, защото няма да мога по-рано да отида до Карлово.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 16, 2013, 08:24:20 »

Отчет от снощи:
1. Нарязах етикетчетата за юзчетата, продупчих им по една дупка с перфоратор, нарязах панделки и ги минах със запалка, вързах на всяко етикетче панделка, измих юзчетата в миялната. Остава да бъдат напълнени с ракия и да им се вържат панделките.

2. Чухме се с ДЖ и утре в 11:00 имаме среща в Пловдив. Днес трябва да направя примерен график, за да го обсъдим с него.

3. Останаха ни 3 покани за раздаване в Карлово и това ще свършим утре.

Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 16, 2013, 08:30:48 »

Браво, Ели, много работа си свършила Bravo А ти каква мислиш да ви е програмата в ресторанта? Аз честно казано не съм я мислила досега, мислех си че ДЖ ще знае какво да прави blush
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 16, 2013, 08:52:45 »

Ади,

и ние много разчитаме на ДЖ и затова ще я обсъждаме с него. Трябва до 22:00ч. да сме разрязали тортата, хвърлили букета и хартиера, защото фотото ни е доготава. Затова аз ще нахвърлям неща, а той като човек с опит ще посъветва дали е ок или не.
В темата на milenuity я бях питала за нейната програма и ще взаимствам оттам.
Също така искам и ресторанта да имат графика, защото държим храната да бъде сервирана навреме. На сватбата, на която бяхме преди 2 седмици храната се забави и искам това да бъде избегнато.
Като направя графика ще ти го покажа.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines