Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 15:56:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на elistoilova - 07.09.2013 г.  (Прочетена 55102 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #60 -: август 12, 2013, 17:30:07 »

браво  Bravo страхотни неща си направила  give_rose
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #61 -: август 12, 2013, 22:40:30 »

Елииии, разкошни неща си сътворила, бравоооо, впечатлена съм, а трябва да кажа, че трудно се впечатлявам smile За какво ще използваш пеперудките и откъде си взе ножа и шпатулката? Ох, давай, показвай още smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 13, 2013, 08:24:05 »

Благодаря ви момичета  give_rose
evyevy пеперуди ще има закачени на сватбената маса на драперията.
Повечето ни маси ще бъдат разположени под една асма и един навес. Там на самите колони ще има украса от бял тюл и мисля да сложа пеперуди върху него.

Приборите за тортата поръчах преди няколко месеца от aliexpress.

Да се оплача, че от вчера много ме боли главата и снощи ми беше много лошо sad Дано да ми мине скоро (обикновено минава за 24ч.).

Снощи бях на маникюр и си записах час за 02.09 сутринта в 10ч. Ще си правя маникюр и педикюр, а междувременно фризьорът ми ще ме боядиса. Много се радвам, че си ходя за тези процедури в един салон, където хората са страхотни. Показах си роклята и част от дантелата на маникюристката и тя вече има идея какво ще ми прави, ще се получи страхотно  yahoo
На 2-ри след разкрасителните процедури смятам да заминавам за Карлово, за последните стресови дни.

Забравила съм досега да спомена:
Булката, има рокля от Булвеси. Голямо обикаляне падна докато намерих МОЯТА рокля, дори мислех да поръчвам онлайн. Имам още обувки, сандали, чанта, було. Нямам гащи (нормално за всяка булка) и бижута.
Младоженецът има костюм, риза и вратовръзка от Frant, които купихме съвсем случайно. Докато бях в Асеновград да си взимам роклята изгоних милото да зяпа по магазините. Търсехме риза с къс ръкав за една друга сватба. Той се чудеше между две ризи и аз отидох да си изкажа мнението. Да ама решихме да премери и костюм, той пък му седеше много добре. Той ми е много суетен милия и едвам го убедих, че ТОВА е костюма. Преди това бяхме разгледали на доста места и винаги имаше някакви косури, но този беше перфектен. Остава да му купим обувки, още една риза и колан.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 13, 2013, 08:39:42 »

Браво, мила, много сте напред с подготовката Bravo Не се притеснявай, и аз съм без гащи  girl_haha То май си е нещо нормално за булките girl_wink Той и бебсито ми вика ама за какво са ти, то под тази рокля нищо не се вижда biggrin
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 13, 2013, 08:55:23 »

Той и бебсито ми вика ама за какво са ти, то под тази рокля нищо не се вижда biggrin

Ами как за какво, в тая жега като се изпотим поне да има какво да попива потта  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 13, 2013, 09:01:25 »

Ами как за какво, в тая жега като се изпотим поне да има какво да попива потта  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Ей за това не съм се сетила funnytooth Аз му викам - за да може като ми взимаш жартиера, да не лъсна пред цялата аудитория  girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 13, 2013, 09:05:02 »

Абе ясно е, по една или друга причина ще носим гащи (ако си купим)   tease

Аз да се похваля – мислех си че ще ми дойде точно на сватбата. Да обаче явно отсега стреса ми действа защото ми закъснява този месец, което значи че няма как да ми дойде в големия ден  yahoo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 13, 2013, 09:07:19 »

Браво, голям късмет Bravo Много щеше да е неприятно nea Аз пък се притеснявам, че точно тогава ще ми дойде, защото от стреса ако ми закъснее, точно тогава ще се падне и ужас girl_impossible
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 13, 2013, 10:19:47 »

ооо, момичета, продължаваме темата за булките без гащи Wink
ели много си напред в подготовката не се притеснявай и гащи ще си намериш Wink
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 13, 2013, 10:28:21 »

Абе ясно е, по една или друга причина ще носим гащи (ако си купим)   tease

Аз да се похваля – мислех си че ще ми дойде точно на сватбата. Да обаче явно отсега стреса ми действа защото ми закъснява този месец, което значи че няма как да ми дойде в големия ден  yahoo
Честито! На мен винаги ми идва точно като по часовник, но стреса.... закъсня ми с близо 2 седмици и дойде точно сутринта преди подписването... така много ме саботира тялото ми, че да ми е гот и на подписването и на сватбата после Wink Доста е неприятно признавам, пожелавам ви при вас да не е така!
Аз си взех гащите в 10.30 вечерта преди сватбата, така че какво се притеснявате  funnytooth
Относно тях, по-добре е да са телесен цвят, а не бели. Така дори и съвсем случайно да има някакво прозиране, те няма да личат  good

Сега по темата, Ели, много са хубави нещата, които си показала. Похвала за нервите, старанието и желанието, което имаш! Получава се много добре и изглеждат доста професионално! Ако аз бях решила да пипна нещо, леле-мале щеше да изглежда все едно деца по труд и техника са го правили  crazy
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 13, 2013, 10:28:29 »

Ели, страхотни неща наистина  heart
А по другата темама, аз за съжаление ще съм си майска роза  sad Идея си намам с голамата рокля как ще става ходенето до едното място  crazy
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 13, 2013, 12:27:40 »

Шантал, то булка без гащи не е булка  girl_wink

Лили, добър съвет за цвета, не се бях сетила!

Майче, на мен ходнето до WC с голямата рокля ме притесняваше повече и от болките, които имам всеки месец.

Що се касае до моите творения малко ме е яд, защото някои от червените цветенца седят измачкано: (
И аз не предполагах, че ще направя толкова много неща и то с такова желание smile

ПП.
Главата не спря да ме боли, мерих кръвното в апъеката - 140/100, при нормално за мен 110/70. Ходих до личната и тя ме прати да си почивам... ама още ми е лошо, поне като лежа не е толкова зле положението. Мрън: (
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 13, 2013, 12:32:27 »

Леле, лягай да почиваш, да не вземеш да припаднеш някъде! Нормално е при толкова напрежение и нерви да вдигнеш кръвното. Изтощението си казва думата, защото сме на финалната права. Пусни си филм и полежи, без да мислиш за нищо sleeping
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 13, 2013, 12:58:49 »

Ели, наистина почивай. Може би има нещо с времето, защото и мен ме боли главата последните 2 дни.

Не се ядосвай за дреболиите, всичко е прекрасно. Само ние булките си знаем къде какви миниатюрни дефекти има. Няма никой да ти занича да гледа дали някое цветче се е смачкало.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 13, 2013, 13:03:37 »

Наистина има нещо, и мен ми е едно тежко тези дни...
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines