Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 08:36:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Deliysky!!! 23.10.2011  (Прочетена 28063 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #45 -: февруари 28, 2012, 12:04:36 »

Наистина страхотни снимки. Заслужавало си е всичкото това чакане. Иглеждате чудесно и най - вече влюбени и щастливи. Бъдете така и за напред. Очаквам с нетърпение и разказчето smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #46 -: февруари 28, 2012, 12:22:52 »

Благодаря на всички, когато ми остане време ще напиша и разказчето. В момента се занимавам с организацията на едно мероприятие и времето ми е малко кът.Между другото , след сватбата не изпитвате ли желание още един път да преживеете тази емоция? Защото аз, да, и то не само един път. И точно с тази цел организирам в момента едно мероприятие, нарича се Сватбен Фестивал. Тук има банер, но останах с убеждение, че бившите булки не са разбрали, за какво става въпрос и каква е идеята.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 28, 2012, 12:46:15 »

Страхотни снимки ,Делийски ,но ти сигурно си знаеш smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #48 -: февруари 28, 2012, 13:31:53 »

 Чудесна сватба, Делийски ! Има дух едновременно на традиции и елегантност, и в същото време е много весела  smile Имаш очарователна съпруга! Особено красива е на снимките от Търново - поразрошена, нежна и непринудена.
 За снимките, както Фийби отбеляза, ти си знаеш  Wink Наистина чудесен избор!

 П.П. Не знам как ще го приемеш, но на тези снимки ми напомняш на Ал Пачино - топло средиземноморско и много мъжко излъчване.
« Последна редакция: февруари 28, 2012, 13:33:32 от michelle » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #49 -: февруари 28, 2012, 14:52:59 »

Благодаря за коментарите. За визията се постарахме доста и двамата. Особено аз. Нямах много алтернативи, защото съм по-нисък от половинката с почти 10см. Фрак с цилиндър за мен беше единственият вариант.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #50 -: февруари 28, 2012, 14:58:34 »

Страхотни снимки ,Делийски ,но ти сигурно си знаеш smile

Още не знам, чакам си албума и всичките снимки. Тук са само малка част. Когато смятах колко ще ми излезе фотографа, просто ми се ревеше ( като се има впредвид, че колегите искаха да ме снимат безплатно). Но сега се радвам, че взех правилното решение. Избрах го , не защото е известен или велик, а предимно заради факта, че като чужденец ще има друг поглед върху нещата. Някой колеги доста се обидиха, казаха, и ние можем. Да но аз всеки път обяснявам на хората. Плащате не за мога и не мога, а за стила, работата и погледа, начина по който ще бъде отразен вашият ден. Въпреки това, макар и да ви е странно, имам някой дребни забележки съм работата му. Но това е нормално, сватбата е реалити, не може всичко да е като ти се иска.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 28, 2012, 15:46:14 »

Аз пък ако бях на теб бих си взел и някой от приятелите дето са искали безплатно да те вземат.Така щеше да има и втори поглед върху едно и също събитие.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #52 -: февруари 28, 2012, 15:58:01 »

Всъщност , аз желаех да са ми гости, това една от причините да откажа. Но те все пак си снимаха от време на време, така че имам и още погледи. А иначе забележки имам от друго естество и то минимални. Погледа на този фотограф според мен е пълен и обективен.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 28, 2012, 16:38:26 »

На мен лично единствено не ми харесва на места ,че фокуса е много плитък ,но определено погледа ,с който те е видял е много приятен .

Колкото до вас - младоженците - много приятни ,благи ,усмихнати заедно.Хора ,които знаят какво искат и го излъчват с цялото си същество.Поздрави!
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 28, 2012, 21:51:21 »

Поздравления ,страхотни снимки  Bravo Bravo Bravo
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #55 -: февруари 28, 2012, 22:30:34 »

На мен лично единствено не ми харесва на места ,че фокуса е много плитък ,но определено погледа ,с който те е видял е много приятен...
Точно това е номерът, плитък DOF...и много модерно напоследък.Този стил на снимане се налага все повече и наистина е доста ефектно.Макар да изисква притежаването на доста скъпи светлосилни обективи, ефекта донякъде може да се получи софтуерно (ама само донякъде).Ето един линк от блога на гуруто в този стил на снимане...
http://www.cmphotography.com/blog.cfm?catID=5&news

П.П. ...не е реклама на Никон,аз лично снимам с друга система, просто ми направи добро впечатление...
Ох забравих да поздравя Петьо.Хубави снимки, макар и аз да имам "некои съображения" smile...важното е вие да сте щастливи, а от снимките се разбира, че сте си изкарали страхотно и този ден ще се запомни завинаги и със хубавите снимки.
« Последна редакция: февруари 28, 2012, 22:40:04 от djdimi » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 28, 2012, 22:40:58 »

Много ми харесват снимките Делийски! Много ми харесва погледът на този фотограф - ъгълът, под който снима, както и избора на разстояние и фокус. Не съм професионалист, моля да ме извиниш ако не използвам точните термини, но дано разбра какво имам предвид. Виждам, че съпругата ти е избрала моя любим гримьор за всички времена - Слав! Той гримира и мен на сватбата ми! А съпругата ти е много чаровна!

Чудесни снимки!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 29, 2012, 08:45:40 »

Делийски, наистина чакането си е заслужавало! Поздравления за прекрасните снимки! Bravo Bravo Фотосесията в Арбанаси е невероятна!

П.С. Котките много са сладки (всичките) blush
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 29, 2012, 19:48:35 »

Deliysky с риск да повторя казаното до момента...невероятни снимки БРАВО  Bravo
Вашите сватбени снимки са доказателство, че фотографията е изкуство  judges
Ти си професионалист и моите думи са излишни...но мисля, че всеки с ръка на сърцето ще се съгласи с мен  girl_wink Според мен най-важното е,че от снимките си личи колко много се обичате, а това е нещо което колкото и да е добър фотографа не може да вмъкне ако го няма!

Ето и любимият ми кадър,като от филм...не са нужни думи  heart

Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 29, 2012, 20:14:50 »

Не мога да се нагледам на тази превъзходна фотография.  Bravo
В крайна сметка човек като помисли сватбата минава и заминава, храната се изяжда, пиенето се изпива- на края остават само снимките. Те са единствените, които остават след сватбата и за винаги на пред в бъдещето, докато всички друго остава в миналото.


Честито и от мен с пожелания за щастлив семеен живот.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines